Özel Yaylalı Göz Hastanesi

Özel Yaylalı Göz Hastanesi

Denizli
5.0

Kurumumuzda toplam 9 doktor bulunmaktadır.

Dr. Cihan Balkuvvar

Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Hüdayi Dönmez

Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Volkan Yaylalı

Göz Hastalıkları

5.0
Dr. Şakir Akşit

Göz Hastalıkları

Ass. Dr. Ali Çevik

Göz Hastalıkları

5.0
Dr. Haydar Nehoş

Pratisyen Hekimlik

Dr. Ali Coşkun Aygün

Pratisyen Hekimlik

Dr. Buket Peker

Pratisyen Hekimlik

Uzm. Dr. Cengiz Özmen

Göz Hastalıkları

Özel Yaylalı Göz Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Pratisyen Hekimlik
Adres

Sırakapılar Mah. 495 Sokak No.21, Sırakapılar, Kurşunlu Camii Arkası, 20200 Denizli Merkez/Denizli, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ayş***** Ç*****
27 Oca 2020 eklendi.

Eylül ayından beri göz iltahabı yaşıyorum. En iyi tabir edilen 5 doktora gittim ama hiçbiri sorunumu çözemedi. Taki Dr. Ali ÇEVİK ‘e gidinceye kadar. İtinalı tedavisi, verdiği ilaçlarla önce gözümdeki şişliği giderdi ardından operasyonla gözümden tam 6 kist çıkardı. Kendisine minnettarım. İşinin ehli bir dr arıyorsanız kesinlikle Dr. Ali Beyi tavsiye ediyorum.

SU
Sin***** U*****
26 Eyl 2019 eklendi.

İlgi alaka ve becerisiyle işinde cok profesyonel bir doktor.hiç başka doktor arayışına girmeden gzölerinizi ona teslim edebilirisiniz.

YC
Yas***** C*****
12 Tem 2019 eklendi.

27.06.2019 tarihinde doktorum sayın prof.dr.volkan yaylalı tarafından opere edildim.Ayni zamanda yaklasik 3 ay once ablam da ayni rahatsizliktan dolayi volkan beye ameliyat olmustu.Uzağı görme bozukluğu olan miyop hastalığım için femtolazer yöntemi kullanıldı.Ameliyat günü de dahil ağrı,ışık hassasiyeti gibi diğer ameliyatlarda görülen rahatsızlıkları duymadım ve ustelik miyop derecem yuksek olmasina ragmen ertesi gun net gormeye basladim.Ameliyati olmamdaki en büyük etken sayın hocamin tecrübesi ve ekibinin güven veren destegiydi.Kendim de bir sağlık çalışanı olarak hastaneden ve tüm ameliyat sürecinden,donanımlı ekipmanlarından,ameliyat sonrası kontrol sureclerinden oldukça memmun kaldım.Suanda kendi gözlerimle dünyaya çok net bakabiliyor olduğum için başta prof.dr.volkan yaylalı hocama ve deneyimli ekibine çok teşekkür ederim.Ameliyat yaptırmaya çekinen herkese de femtolazer yöntemiyle yapılan operasyonum sonrası hiç zorluk çekmediğim için gönül rahatlığıyla tercih edebileceklerini söyleyebilirim.

KA
Küb***** A*****
17 Eki 2018 eklendi.

Doktor olarak eliştirilmeye açık bir isim değil.. Muazzam bir ekip çalışması.. ileri göz tembelliğimden dolayı ameliyat olalı 1 ay oluyor.. muayeneden sonraki randevumda tek günde işlemlerim yapıldı ve başarılı bir operasyondu.. ilgisi ve profesyonelliği için ne kadar teşekkür etsem az.. eğer Göz Hastalığınız varsa Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi doktorlardan birisi.. Denizli Yaylalı Göz Hastanesi...

İlgi Alanları

Ağrı Akupunktur İle Zayıflama Anestezi (Narkoz) Arı Sokması Astigmatizma Beslenme Biyoelektrik Tedavisi Bölgesel Zayıflama Botoks Cilt Bakımı Ve Uygulamalar Diabetik Retinopati Doğum Anestezisi Dolgu Uygulamasi Enerji Tıbbı Epidural Anestezi Epidural Kan Yaması Excimer Laser Fıtık (İnguinal Herni) Göz Alerjisi Göz Altı Torbaları Göz Hastalıkları Genel Göz Iltihabı Göz Infeksiyonları Göz Kapağı İltihabı Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Kaşıntısı Göz Kayması Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi Göz Rahatsızlıkları Göz Sulanması Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Tiki Göz Uyumu (Akomodasyon) Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hipermetropi Hipnoterapi Homeopati Keratoplasti-Kornea Nakli Kinesiyoloji Kırmızı Göz Hastalığı Konjonktivitler Lazer Lens Hastalıkları Lyme Hastalığı (Borreliosis) Makula Deliği Manuelterapi Mekanik Solunum Mezoterapi Migren Mikrovasküler Oklüzyon Nöralterapi Nöropatik Ağrı Pdt (Fotodinamik Tedavi) Piterjium (Gözde Et) Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi Prp (Platelet Rich Plasma) Reiki Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu) Şaşılık (strabismus) Sigarayı Bırakma Tiroid Ve Göz Usui Reiki Uveitler Varis Tedavileri Vitroretinal Cerrahi Vücut Estetik Uygulamaları Zayıflama Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube