Özel Ümit Hastanesi

Özel Ümit Hastanesi

Eskişehir
4.9

Özel Ümit Hastanesi kurumumuzda toplam 42 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Özgür Kırdök

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Aydın Erkul

Üroloji

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Murat Şenol

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Serdar Akyüz

Kardiyoloji

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Dilek Ulusoy

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Bülent Özyurt

Ortopedi ve Travmatoloji

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Seda Deniz Işıklar

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Ali Rıza Altunsu

Kardiyoloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Ömer Güney

Ortopedi ve Travmatoloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Hakan Bozoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Abdurrahman Akçay

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Ahmet Uludağ

Ortopedi ve Travmatoloji

En yakın müsaitlik ...
Dr. Ersoy Esen

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Coşkun Minnet

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Bekir Oksay

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

En yakın müsaitlik ...
Dr. Sıdıka Oksay

Psikiyatri

En yakın müsaitlik ...
4.7
Uzm. Dr. Nurcan Bayçora

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Prof. Dr. Seyhan Topbaş

Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Gökçe Kundakçı Gelir

Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Haydar Başar

Anestezi ve Reanimasyon

Özel Ümit Hastanesi

Şubat ayında Ümit Tıp Merkezi'ndeki 13 yıllık deneyim ve birikimimize dayanarak yaşama geçirmiş olduğumuz hastanemizi açarken “Sağlığınızdan Ümit'liyiz” demiştik. Geçen sürede geldiğimiz nokta kentimizin bu tür bir hastaneye gereksiniminin tahminlerimizin de ötesinde olduğunu gösterdi.

Kaliteli ve huzurlu ortamdaki hizmet anlayışımız; tamamıyla “Önce İnsan, Önce Sağlık” prensibini benimseyen idealist doktor kadromuzun hedefleri sonucu oluşmuştur. Özel Ümit Hastanesi'ni kurmaktaki temel amaçlarımızdan biri; hastanın doktora daha kolay ulaşabileceği, doktorun da hastasına en iyi sağlık hizmetini sunabileceği bir ortam oluşturmaktı. Gururla söyleyebiliriz ki; aradan geçen zaman bize bunu yapabildiğimizi göstermenin yanında, doktor kadromuzu daha da güçlendirerek önümüzdeki süreç içinde vereceğimiz sağlık hizmetinin boyutunu büyütme olanağı tanıdı. Bu noktada taşımakta olduğumuz sorumluluğun daha da büyüdüğünün farkındayız.

Özel Ümit Hastanesi 10.000 m2 kapalı alana sahiptir. Hastanemizde yirmi altı dalda hizmet verilmektedir. 40’ı yoğun bakım niteliğinde toplam 103 yatağı olan hastanemiz, açılışımızdan bu yana %100’e yakın bir doluluk kapasitesi ile çalışmaktadır.

Hastanemizde bulunan dört ameliyathanede gerçekleştirilen A grubu ameliyatlar ildeki kamu hastaneleri ile kıyaslanabilir düzeylere erişmiştir. 7 gün 24 saat uzman hekim gözetiminde çalışan Yenidoğan Yoğun Bakım ünitemiz, il dışındakiler de dahil olmak üzere üniversite hastanelerinden hasta kabul ederek; taşımakta olduğu “Üçüncü Basamak Yoğun Bakım Standardı” sıfatını gerçekten de hak ettiğini kanıtlamıştır.

Servis katlarımızda hastalarımızın kendilerini rahat ve huzurlu hissetmeleri için tasarlanmış tek kişilik, çift kişilik ve süit odalarımız vardır. Hasta ve yakınlarının konforu için hazırlanmış odalarda mini buzdolabı, televizyon, telefon, kablolu ya da kablosuz internet erişimi, duş ve wc bulunmaktadır.

Tüm hastalarımızın kendilerini özel hissedecekleri hizmet süreçleri uygulanarak “Herkes İçin Ulaşılabilir Sağlık Hizmeti” ilkesiyle tüm branşlarda SGK, özel sigorta kurumları ve devlet memurlarına kurum anlaşmaları kapsamnda hizmet vermekteyiz.

Sağlık hizmetlerinin sunulmasında en kritik aşama, hasta ile hekim arasında ve hasta ile sağlık kurumu arasında kurulacak güven duygusudur. On üç yıldır oluşturduğumuz karşılıklı güven duygusunu bundan sonra Özel Ümit Hastanesi'nde de devam ettirmek amacı ile yürütmekte olduğumuz çalışmalarımıza halkımızın göstermiş olduğu teveccüh nedeni ile gururluyuz.

Bunun yanında, sağlık hizmeti sunumunda yüksek kalite standardı yakalamak kadar, bu standardı devam ettirebilmenin de zorluğunun bilincindeyiz. Çalışanını etkili bir iş ortağına dönüştürmüş ve yönetimde güven unsurunu önemseyen bir sağlık kuruluşu olarak, hastalarımızın güven duygusunu ilerleyen yıllarda da koruyabilmek ana ilkemiz olmaya devam edecektir.

 

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Acil Tıp
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Hematoloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Klinik Biyokimya
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Radyoloji
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji
Randevu Hattı
Adres

Batıkent, Gerekli Sk. No:13

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 00 61

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
UO
Ufu***** O*****
14 Nis 2023 eklendi.

Gittiğimiz ilk andan itibaren güler yüzü ve ilgisiyle, Annemin safra kesesi ameliyatını gerçekleştiren ve sonrasında ilgisi hiç azalmayan doktorumuza teşekkür ediyoruz! Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz mükemmel bir doktor kendisi Allah razı olsun!

AT
Akı***** T*****
25 Şub 2023 eklendi.

Tüm sorularınıza cevap veren,ilgili bir doktor. Gebelik takibine farklı doktor ile başlamıştık ancak bir sürü problemle karşılaştık ve tavsiye üzerine Murat Bey ile tanıştık ve devam ettik.Gebelik sürecimiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmak üzere. Kendisine güvenimiz sonsuz.

SY
Sel***** Y*****
7 Ağu 2022 eklendi.

Eşimin kasık fıtıgı ameliyatını başarıyla gerçekleştiren güler yüzlü ilgili özgür hocamıza teşekkür ederiz ...Genel cerrah denilince tavsiye edeceğimiz tek isim Sn.özgür hocamız...🙏🙏🙏

ŞS
Şeb***** S*****
2 Haz 2022 eklendi.

Doğumumda kendi doktorum olmadığı için nöbetçi doktor olarak deniz hocam girdi dogumuma ve ne kadar sansliymisim ki iyi ki deniz hocam girmiş kendi takipli hastası gibi benimle ilgilendi gece iki kez evinden gelip beni kontrol etti ve bebeğim kilolu olmasına rağmen beni normal yolla hiç acısız dogurttu iyiki o gece doktorum yokmus da siz girmişsiniz gerçekten benim için büyük bir şans oldu keşke daha önce yolum kesisseydi ama bundan sonra sadece benim için deniz hoca diyebilirim .Dili de eli de o kadar nazik ki o kadar ilgili ve o kadar nazımı çekti ki Allah razı olsun kendisinden Eskişehir için büyük bir şans bence kendisi iyiki varsınız deniz hocam guleryuzunuze ilgi ve alakanıza minnettarım

ND
Nes***** D*****
30 May 2022 eklendi.

Hamilelik ve doğum süreci boyunca beraber yol aldığım doktorum her anlamda bana güven ve destek verdi. İçim çok rahattı tüm süreç boyunca kendisine mesleki tecrübesi ve bilgisine her anlamda çok çok teşekkür ediyorum. Sayesinde bu yolculuğu mutlu tamamladık..

HK
Hür***** K*****
26 May 2022 eklendi.

Eşim 2019 yılında Ömer Güney e diz protezi ameliyatı oldu, sağlığına kavuştu.Şimdi günde 7km yol yürüyor.Ömer Bey tek kelimeyle mükemmel bir doktor, kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

ZA
Zey***** A*****
7 May 2022 eklendi.

Çok ilgili bir doktor. Soruları mantıklı bir şekilde cevaplıyor. Yardımcı olmaya çalışıyor. Teşekkür ederiz.

SB
Ser***** B*****
6 Nis 2022 eklendi.

annemin rahatsizliginda gostermis oldugu ilgi ve bize verdigi bilgiler icin cok tesekkur ediyorum

AU
Ali***** U*****
25 Mar 2022 eklendi.

Mesleğini değerlendirmek haddim değil ancak mesleğini hakkıyla yaptığına son derece eminim. Bunun yanında insani davranışları mükemmeldir. Yıllar önce babamın geçirdiği felç sonucunda tedavi için gittiğimizde tanıştım. Babamı tedavi etti ve şükürler olsun babam sağlıklı şu anda. Babamın kontrolü için yılda bir kere altıyüz kilometre yol kat ederek Hasan Beyi ziyaret ediyoruz.

FD
Fat***** D*****
22 Mar 2022 eklendi.

Gebeliliğimiz süresi boyunca her konuda bizleri bıkmadan usanmadan bilgilendiren çok sıkı bir şekilde takip eden sonsuz güven duyduğumuz bir tanecik doktorumuza buradan da çok teşekkürler ederiz.. İyiki varsınız Deniz hocam..

İlgi Alanları

4 boyutlu gebelik ultrasonu 4 Boyutlu Ultrasonla Gebelik Muayenesi Abdominal Laparoskopi Adet Ağrıları (Dismenore) Adet bozukluğu Adet Düzensizliği Adet Düzensizlikleri Adet Öncesi (Premenstürel) şikayetler Adneksit Ağrı Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Ağrısız Doğum Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf) Akciğer Hastalıkları Akdeniz Anemisi (Talasemi) Akut Bronşit Akut Romatizmal Ateş Akut Sinüzit Akut Solunum Yetmezliği Alerji Alerjik Bronşit Alerjik Nezle Alerjik öksürük Allerji Allerjik Astım Allerjik Rinit Alzheimer Ameliyatsız idrar kaçırma tedavisi Ameliyatsız vajina sıkılaştırma Amniyosentez Anemi (kansızlık) Anestezi (Narkoz) Anevrizma Anjiyoplasti (Balonla Damar Genişletme) Ankilozan Spondilit Anne Sütünün Azlığı Anomali taraması Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi) Antimikrobiyal Tedavi Aritmi Arkus Aorta Anevrizması Artroplasti Artroskopi Aşılama Ve Bağışıklama Aşırı Aktif Mesane Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Astım Astım Bronşit Astım Takibi Ataksi Ateş Ateşli Çocuk Yönetimi Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Azlığı Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Ayak Ağrıları Ayak bileği kıkırdak cerrahisi Ayak Bileği Kırıkları Bacak eğriliği Bademcik Hastalıkları Bademcik Ve Genizeti Bağırsak Gazı Bağırsak Hastalıkları Bağırsak İltihabı Bağışıklık Sistemi Problemleri Bartholin Apsesi (Kisti) Bartolin apsesi (kisti) Baş Ağrıları Baş Ağrısı Baş Dönmesi Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Bebeklik Çağı Aşıları Bel Ağrısı Bel Fıtığı Bel kanal darlığı Bel Kayması Bel Kireçlenmesi Bel ve Boyun Fıtığı Ağrıları Bel-Boyun Ağrıları Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Besin Zehirlenmeleri Beslenme Beyin Anjiyosu Beyin Damarları Beyin Kanaması Beyin omurilik cerrahisi Beyin Tümörleri Beyincik Sarkması Beyinde Damar Tıkanıklığı Bilekten anjio Bilekten stent Birinci ve ikinci trimester detaylı fetal ultrason Biyoelektrik Tedavisi Biyopsi (Meme) Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Böbrek Filmi Boğaz Enfeksiyonu Botoks Ve Dolgu Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı Boyun Hastalıkları Bronşiolit Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Burun Eğriliği Burun Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Şekil Bozukluğu Büyüme Ve Gelişme Büyüme Ve Gelişme Geriliği Çikolota Kisti Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsellik Çocuk alerjileri Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuklarda Baş Ağrısı Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Göz Hastalıklar Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Çocukta Kulak Hastalığı Coronavirüs (Koronavirüs) Damar Tıkanıklığı Demans Demir Eksikliği Demir Eksikliği Anemisi Dermagrafi(Kalıcı Makyaj(Mikropigmentasyon)) Detaylı Ultrason Detoks Tedavisi Deviasyon Dirençli Epilepsi Dirsek Çıkıkları Dissosiyatif Bozukluklar Diyabet Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı) Diz Eklemi Ağrısı Diz Kapağı Problemleri Diz kıkırdak cerrahisi Diz Ortopedisi Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Doğal Doğum Doğum Doğum Anestezisi Doğum Kontrol Doğum Sancıları Döküntülü Hastalıklar Donuk Omuz Doppler İncelemeleri Duodenal Ülser Düşük (abortus) Ebstein Bar Virus Enfeksiyonları EEG Eklem Ağrısı Eklem enjeksiyonları Eklem Kireçlenmesi Eklem Yaralanmaları Emboli EMG (Elektromiyografi ) Endometrial polip ve kanser taraması Endometriozis Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma Endoskopik Cerrahi Endoskopik Mide Balonu Endoskopik Mide İçi Balon Enfeksiyonlar Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Anestezi Epidural Kan Yaması Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi (Sara) Epilepsi Tedavisi Ergenlik Dönemi Jinekolojik Sorunları Ergenlik Sorunları Ergenlikte büyüme gelişme Erken Doğum Erken Ergenlik Problemi Erken Menopoz Ewing Sarkom Excimer Laser Fakik Göz İçi Lens Fallot Tetralojisi Faranjit Felç (İnme) Fetal Dna Testi Fibromyalji Fıtık (İnguinal Herni) Fıtık Cerrahi Fıtıklar Fıtıklar Ve Tedavisi Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak) Gastrit (Mide İltihabı) Gebe Kalamama Gebelik Gebelik Dönemi Genel Gebelik Takibi Gebelikten Korunma Yöntemleri Geç Doğum (Miad Aşımı) Genel Genel Anestezi Genel Deri Hastalıkları Genel Göğüs Hastalıkları Genel İç Hastalıkları Genel kadın doğum uygulamaları Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Kulak Burun Boğaz Genel Ortopedi Ve Travmalar Genel pediatri Genel Radyoloji Genel Sağlık Genital Bölge Estetiği Genital Estetik Genital Herpes (Uçuk) Genital Kaşıntı Genital Organ Bozuklukları Genital Siğil (hpv) Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet Girişimsel Kardiyoloji Gıda Alerjisi Gıda Allerjisi Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi) Glokom Gluten Enteropatisi (Çölyak Hastalığı) Göğüs Ağrısı Göz Alerjisi Göz Altı Torbaları Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti) Göz Hastalıkları Göz Infeksiyonları Göz Kanlanması Göz Kuruluğu Göz Operasyonları Göz Rahatsızlıkları Göz Sulanması Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Tiki Göz Travmaları Göz Uyumu (Akomodasyon) Guatr (yumrulu) Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) Hamile Kalamama Hamilelik Hangi Tıbbi İşlemleri Uygular Hareket Bozuklukları Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Havale Hazımsızlık (Dispepsi) Hemogram (Kan Sayımı) Hemoroid Hepatit A Hepatit B Hepatit C Hepatit D Hidrosefali Hiperplazi Hipertansiyon Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertiroid Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı) Hipnozla Doğum Hipoglisemi (Kan Şekeri Düşüklüğü) Hipogonadizm Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı) Hipospadias (Yarım Sünnet) Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Histereskopi Histereskopik Ameliyatlar Hormon Eksikliği Hormon Fazlalığı Hormonal Bozukluklar HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi Huzursuz Bacak Sendromu İdrar Kaçırma (İdrar İnkontinansı) İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Kesesi Sarkması (Sistosel) Idrar Yapma Bozukluğu Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Sarkması İkili Test İlaç Alerjisi Infektif Endokardit İnterstisyel Sistit İnterstisyel Sistit (Ağrılı Mesane Sendromu) İple Yüz Germe İşitme Bozuklukları İştahsız Çocuk Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik Hastalıklar Kadın Hastalıkları (Jinekoloji) Kadın sağlığı Kadında hormonal bozukluklar ve düzensiz regli kanamaları Kadında İşeme Bozukluğu Kadında işeme güçlüğü Kadında sistit ve tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları Kaf (Cuff) prolapsusu Kafaiçi Kanamalar Kalbin Hızlı Atması Kalça Eklemi Protezi Kalça Ekleminde Artroz Kalça Kemiği Problemleri Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi Kalça Kırık Ve Çıkıkları Kalça Protezi Kalp Ağrısı Kalp Çarpıntısı Kalp Krizi(Mi) Kalp pilleri Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Sıkışması Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kanama Bozuklukları Kansızlık (Anemi) Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kisti Karaciğer Ultrasonu Kardiyak Anestezi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karın Ağrısı Karpal Tünel Katarakt Kemik Erimesi Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik Hastalıkları Kemik İliği Kanseri Kemik Ve Eklem Hastalıkları Kepçe Kulak Ameliyatları Kepçe Kulak Sorunu Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kişilik Bozuklukları Kist Kırma Kusurları Koah Kolesterol Kolonoskopi Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma) Kolorektal Polip Ve Kanserler Kolposkopi Konjonktivitler Kordon Bağlama Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Hastalıkları Koroner Kalp Hastalığı Kronik Ağrılar Kulak Hastalıkları Küme Başağrısı Kuyruk Sokumu Ağrıları Labioplasti Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Lazer İle Terleme Tedavisi Lazer Termal Keratoplasti (Ltk) Lazerle Leke Tedavisi Lenfoma Lokal Anestezi Mekanik Solunum Meme Hastalıkları Meme Kanserinde Erken Tanı Meme MR (Manyetik Rezonans) Menisküs Yırtığı Menopoz Menstrüel Siklus Mide Hastalıkları Mide Ülseri (Gastrik Ülser) Migren Mikozis Fungoides (mf) Mikro cerrahi Mikrovasküler Oklüzyon Mitral Kapak Replasmanı Mitral Yetmezlik Miyom Embolizasyonu Mohs Cerrahisi Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) MR Anjiyografi Multipl Miyelom Myom (Miyom), fibromyoma Nazal Polip Normal Doğum Nöromuskuler Blok Ve Kas Gevşeticiler Nöropati (El Ayak Uyuşmaları) Nöropatik Ağrı Nöropsikiyatri Obezite Obezite Cerrahisi Obstetrik Okul Başarısızlığı Omurga Cerrahisi Omurga Hastalıkları Omurilik Problemleri Omuz Eklemi Protezi Onkoloji Over Ca Over Kanseri Over Kist Over Torsiyonu Cerrahisi Ozon Tedavisi P.R.G.F (kök hücre ) Panik Atak Papil Ödem Parazit Enfeksiyonları Parkinson PCOS Pdt (Fotodinamik Tedavi) Pelvik Ağrı (kronik) Pelvik Enfeksiyon Pelvik Inflamatuar Hastalık Pelvik Inflamatuar Hastalık (PID) Pelvik Taban Hastalıkları Pemfigus Penis Kanseri Penis Kırılması (Penil Fraktür) Periferik Arter Cerrahisi Plasenta Previa Pnömotoraks Polikistik Over Polip Polip (Mide, Bağırsak) Preeklampsi Prematüre Doğum Presbiyopi Prolaktin ve prolaktinoma Prostat Biyopsi Rahim ağzı kanser taraması Rahim Ağzı Kanseri Rahim duvarında kalınlaşma (endometrial hiperplazi) Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Rahim Urları Rahim ve İdrar Torbası Sarkması Rahimde Polip Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) Reflü Özofajit Refraktif Cerrahi Renkli Ultrason Retina Dekolmanı Retina Problemleri Rinoplasti Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Riskli Gebelik Romatizma Romatizmal Ağrılar Romatoid Artrit Safra Kesesi Taşları Sara (Epilepsi) Şaşılık (strabismus) Şeker Hastalığı (diyabet) Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı) Sepsis (Kan Zehirlenmesi) Servikal dar kanal Sezaryen Sezaryen Sonrası Normal Doğum Sezeryan Sinüs Hastalıkları Sinüzit Şişmanlık (Obezite) Sistit Sistosel (İdrar torbası sarkması) Siyatik (Sinir Romatizması) Skolyoz Smear Testi Solunum Yolu Enfeksiyonları Sperm Hücresi Yokluğu (Azospermi) Spiral Spor Yaralanmaları Stent Stres Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon) Temel Prensipler Temel Yöntemler Tetik Parmak Tip 2 Diyabet Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Tiroid Kanseri Tiroid Ve Göz Topuk Dikeni Travma Sonrası Stres Bozukluğu Trigeminus Nevralji Tüm Tomografi ve Mr İncelemeri Tüp mide Ultrasonografi (USG) Unipolar Depresyon Unutkanlık Ur (tümör) Üretra Kanseri (Dış İdrar Kanalı) Ürojinekoloji Uyku Apne Sendromu Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik Uyku Bozuklukları Uykusuzluk Vajen Ca Vajina Daraltma Vajina Estetik Ameliyatları Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus Vajinit Vajinoplasti Varis Varis Ülseri Vazovagal Senkop Ventriküler Septal Defekt Vertigo Vertigo (Baş Dönmesi) Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik) Viral Enfeksiyonlar Viral Gastroenterit (Mide Gribi) Virus Hastalıkları VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü) Wilms Tümörü (Böbrek Tümörü) Yağ Eritme Ve Selülit Tedavisi Yaralar Yaşlılık Ağrıları YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi) Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yutulabilir Mide Balonu Yüz Estetiği Yüz Felci Yüz Gerdirme Zatürre Zatürree Zehirlenmeler Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube