Özel Marmara Tıp Merkezi

Özel Marmara Tıp Merkezi

İstanbul
4.8

Özel Marmara Tıp Merkezi kurumumuzda toplam 12 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Ülkü Biltekin

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Fehmi Daldal

Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Safiye Bilgin

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

4.8
Uzm. Dr. Emel Özomay Şahin

Dahiliye - İç Hastalıkları

Op. Dr. Erbil Hakkı Apaydın

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Fuat Çetinkaya

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Op. Dr. Niyazi Ülgen

Genel Cerrahi

Op. Dr. Mehmet Akay

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Op. Dr. Berin Çetinel

Göz Hastalıkları

4.7
Op. Dr. Lokman Eldem

Genel Cerrahi

Özel Marmara Tıp Merkezi

Özel Marmara Tıp Merkezi 1989 yılında Göztepe'de, minibüs caddesinde eksi SSK hastanesi karşısında hizmete başlamıştır. O tarihten günümüze çok sayıda kişinin periyodik kontrollerini gerçekleştirmiş, hastaların tanısının en kısa sürede konmasını sağlamış, tedavisine başlamış, tedavinin yararını ve yan etkilerini takip etmiştir. Bunu yaparken tıp ahlakı ve kurumsal toplumsal sorumluluk içerisinde, hasta haklarına saygılı, şeffaf, bilgilendirici, dürüst ve güvenilir olmayı temel prensip olarak kabullenmiştir. Özel Marmara Tıp Merkezi halen kadrosunda bulundurduğu İç Hastalıkları, G.Cerrahi, KBB, Kadın Doğum, Göz, Nöroloji, Ortopedi, Cildiye, Enfeksiyon Hastalıkları, Radyoloji ve Diş Hastalıkları uzmanlarının yanı sıra laboratuar, USG, Doppller, Girişimsel Radyoloji ve EEG gibi ileri tetkik imkanları ile hizmet vermektedir. SGK, özel bankalar ve özel sigorta şirketleriyle yapılan anlaşmalarla hastaların maddi kaygılar olmazsızın tetkik ve tedavisi yapılmaktadır. Gereğinde hastalarımızın evinde doktor muayenesi, enjeksiyon, serum-sıvı tedavisi, laboratuar ve diğer incelemeler için kan- idrar örneği alınması, sonda takma, pansuman gibi tıbbi işlemler yapılmaktadır. İlaç raporları, 65 yaş üzeri akıl sağlığı gibi sağlık raporları tıp merkezimizde düzenlenebilmektedir. Sürücü ve amatör denizci belgesi, muayene ve tetkikler sonrasında verilebilmektedir. Portör ve işçi sağlığı taramaları mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Beden sağlığı yanı sıra, ruh sağlığımız ve dış görünümümüz de kendimize güvenimizi, moral motivasyonumuzu arttırarak sağlığımıza katkıda bulunacaktır. Bu amaçla kadromuzdaki medikal estetik, diş doktoru, diyetisten, psikolog ve estetiysen ile lazer epilasyon, botox, dolgu, PRP uygulamaları, somon-DNA, antiaging, mezoterapi, cilt bakımı, örümcek ağı, fibroblast kök hücre uygulamaları bölgesel zayıflama, magic-probe diş beyazlatma hizmetleri vermektedir.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diyetisyen
  • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
  • Ortopedi ve Travmatoloji
Adres

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:150 Göztepe

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.8

Zamanlama

4.9

İlgi

4.7

Ortam

4.7
EA
Esr***** A*****
1 Eyl 2021 eklendi.
BK
Bus***** K*****
7 Kas 2020 eklendi.

Bilgili bir doktor

LA
Ley***** A*****
3 Oca 2020 eklendi.

Hocam merhabalar.kizim 6 yaşında ve kafasının tam tepesinde kepeklenme ve kaşıntı ile başlayan bir sıkıntı çıktı.bir cildiye doktoru sirkeye benziyor dedi ve metrin krem ve kwellada diye bir şampuan verdi.ondan sonra özellikle o bölgenin saçı halka şeklinde yandı gibi.hala deri kabuklu ve kaşınıyor ve de ağrıyor.ne kullanmam gerektiğini bilemiyorum artık hocam taktir edersiniz ki küçük ve kafa derisi hassas.vicudunda bir kac ufak mantar enfeksiyonu belirtileri de var.ondan mi kaynaklı da olabilir diye düşünüyorum.lefleri sîsti tahlilleri temiz çıkınca kafa derisi kaynaklı olabileceği söylendi.acikcasi ilaç kullanmak istemiyorum ama ne olduğunu da tam olarak bilemedigim için de artmasindan korkuyorum.oneriniz ne hocam.simdiden çok teşekkür ederim.

AA
Akı***** A*****
26 Eki 2019 eklendi.

İyi günler babam pıhtı atması sonucu yoğun bakıma alında. 20 gündür yoğun bakımda. Doktorlar bilincinin olmadığını kan cıvıtıcı ilaca vücudun direnç gösterdiğini ve sodyum değerinin yüksek olduğunu söylüyorlar. Solunum cihazına bağlı şu an. Kalp kapakçığı değiştiği için emara sokamıyorlar. Babamı yoğun bakımda çıkarıp tomografi de çekemiyorlar. İdrar yolu enfeksiyonu tedavisi görüyor ayrıca şeker hastası olduğunu belirtiyorlar. Bu süreç ne kadar devam eder. Karşılaşabileceğimiz olaylar nelerdir. Şimdiden teşekkür ederim.

ŞK
Şey***** K*****
18 Ara 2016 eklendi.

çok teşekkür ederim yanıtladığınız için iyi günler..

ME
M.a***** E*****
18 Oca 2016 eklendi.

ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim sayın hocam saygılar...

IE
Ily***** E*****
8 Kas 2015 eklendi.

Tesekkurler sayin hocam ilginize

MA
Meh***** A*****
21 Eki 2015 eklendi.

Teşekkür ederim sayin hocam ilginize

İlgi Alanları

Ağrı Akciğer Ödemi Alerji Alzheimer Bağırsak İltihabı Baş Ağrıları Baş Ağrısı Baş Dönmeleri Bayılmalar (Senkoplar) Beyin Omurilik Sıvısı Kaçakları Böbrek Çıkım Darlığı (Üreteropelvik Bileşke Darlığı) Bulaşıcı Hastalıklar Burun Estetiği (Rinoplasti) Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Demans Denge Bozukluğu Deri Prick Testi Deri, Yumuşak Doku Hastalıkları Deviasyon Dirençli Epilepsi Dış Kulak İltihabı Doğal Doğum Duodenal Ülser EEG Egzema El Ve Ayak Uyuşması Endopeel Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz) Felç (İnme) Fetal Ekokardiyografi Gastroskopi Genel Nöroloji Göz Kapağı Göz Kapağı Şişliği (blefarit) Göz Operasyonları Guatr (yumrulu) Hamile Kalamama Hangi Tıbbi İşlemleri Uygular İdrar Yolu Enfeksiyonu İrin (iltihap) İskemik Atak Karaciğer Karaciğer Abseleri Karaciğer Kisti Karpal Tünel Keratit Kısmi Felç Küme Başağrısı Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı) Meme Başı Akıntısı Meniere Menopoz Mezoterapi Mide Ekşimesi Migren Miyopluk MS (Multipl Skleroz) Multiple Skleroz Nazal Valv Yetmezliği Nevralji (Ağrı Spazmı) Nörolojik Hastalıklar Nöropati (El Ayak Uyuşmaları) Optik Sinir Hastalıkları Pankreas Hastalıkları Pankreas Kanseri Parazit Hastalıkları Parkinson Parkinsonizm Parry Romberg Sendromu Peptik Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri) Pilonidal Sinüs Piterjium (Gözde Et) Polinöropati Porfiri (Porphyria) Rahimde Polip Reflü - Gastrit Reflü Özofajit Retina Problemleri Saç Ekimi Saç Kıran Saç tedavileri Safra Kesesi Taşları Safra Taşları Sara Sara (Epilepsi) Senkop (Bayılma) Septum Deviasyonu Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Sinir Sistemi Hastalıkları Sinir Sıkışması Sinirsel Ağrılar Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonları Su Çiçeği Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Uçuk Unutkanlık Ürtikeria Pigmentosa Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu) Vertigo (Baş Dönmesi) Yanık Debrimanı Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yutma Güçlüğü Yüz Felci Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube