Özel Ceylan İnternational Hospital

Özel Ceylan İnternational Hospital

Bursa
5.0

Özel Ceylan İnternational Hospital kurumumuzda toplam 3 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Merlin Bozkurt

Anestezi ve Reanimasyon

5.0
Uzm. Dr. Mehmet Kürşad Keskin

Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Abit Toker

Anestezi ve Reanimasyon

Özel Ceylan İnternational Hospital

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Üroloji
Adres

Emek Fatih Sultan Mehmet, Sanayi Cd. No:614, 16150 Osmangazi/Bursa, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AK
Ayl***** K*****
13 Kas 2022 eklendi.

Yoğun bakım süreci hem hastalar için hem de hasta yakınları için oldukça zor bir eşik. Bu zor zamanlarda babamızla ve bizimle iletişimi, bizlere verdiği güven ve desteği hayatımız boyunca unutamayacağız. Merlin Hoca’nın işinde bilgisi tecrübesi elbette ki mükemmel fakat bu bilgi ve tecrübeyi insani özellikleri ile öyle güzel harmanlamış ki.. Uzun süren bu tedavi yolculuğumuzda çok fazla sağlık çalışanına denk geldik fakat Merlin Hoca’ya ve ekibine duyduğumuz güvenin bir tarifi yok.

OE
Ozc***** E*****
28 Ara 2020 eklendi.

Ceylan hastanesinde geçirmiş olduğum yoğun bakım sürecinde başta yoğun bakım doktorumuz Merlin Bozkurt ve ekibinde yer yalan hemşire Esra Sevinç, hemşire Açelya Başaran hemşire Şevval Aydın ve personel Neziha Keleş'e gösterdikleri hassasiyet ve ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunar ve zorlu pandemi sürecinde sağlıklı günler dilerim.

GK
Gay***** K*****
25 May 2019 eklendi.

4-5 yıl önce başka bir sağlık kurumunun yogum bakim unitesinde hastamız için gösterdiği çaba hayata tutunabilmesi için yaptıkları paha biçilemez derecedeydi. Herkes aynı uzmanlığı ulaşabilir ama bu kaşar mı azimli bi kadar mı bilgili sakin inatçı hırslı ve başarılı olunur... mukemmel bir insan. Rabbim yar ve yardımcısı olsun ki başka hayatların kurtulmasına da vesile olabilsin.

KB
Küb***** B*****
11 Ara 2018 eklendi.

Ceylan hastahanesinde annemizi yoğun bakımda teslim ettiğimiz doktorumuz Merlin Hanımın ilgisinden dolayı çok memnunuz. Özellikle hergün bizi bilgilendirirken verdiği güven inanılmaz. Bize doğru yerde olduğumuzu hissettiriyor.

İlgi Alanları

Abdominal Laparoskopi Ağrı Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Anestezi (Narkoz) Baş Ağrıları Bel Fıtığı Biyoelektrik Tedavisi Böbrek Üstü Bezi Yetmezliği (Adrenal Yetmezlik) Böbrek Yetmezliği Boyun Fıtığı Çocukta İdrar Tutma Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Fibromiyalji Ağrı Flexable Üreteroskopi Gömük Penis İdrar Yolu Tıkanıklığı İrritable Bağırsak Sendromu (Nervöz Kolon, Spastik Kolon) Kalın Bağırsak (Kolon) Tıkanması Kardiyopulmoner Resüsitasyon Kemik İliği Yetmezliği Kistik Böbrek Hastalıkları Lateks Alerjisi (Eldiven, Kondom) Lazer Mesleki Akciğer Hastalıkları Migren Nöromuskuler Blok Ve Kas Gevşeticiler Polen Alerjisi Prostat Infeksiyonu Sertleşme Olmaması (Empotans, Erektil Disfonksiyon, İktidarsızlık) Spinal Anestezi Temel Prensipler Üreter Genişlemesi (Megaüreter) Utangaç Testis (Retraktil Testis) Yaşlılığa Bağlı Bunama (Senil Demans) Yaşlılık Depresyonu Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube