Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi

Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi

Bursa
5.0

Toplam 5 branşta 8 uzman bulunmaktadır.

Dr. Imprachım Sempek

Pratisyen Hekimlik

Dr. Metin Şimşekli

Tıbbi Mikrobiyoloji

5.0
Uzm. Dr. Havva Mete

Kardiyoloji

Dr. Cem Heper

Kardiyoloji

Uzm. Dr. Benhür Can

Kalp Damar Cerrahisi

5.0
Prof. Dr. Mehmet Halit Andaç

Kalp Damar Cerrahisi

5.0
Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Kardiyoloji
  • Kalp Damar Cerrahisi
  • Pratisyen Hekimlik
  • Radyoloji
  • Tıbbi Mikrobiyoloji
Adres

Kükürtlü, Zübeyde Hanım Cd. Konca Sokak No:2, 16080 Osmangazi/Bursa, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MK
Mm***** K*****
29 Eyl 2021 eklendi.

Müge hanım yıllardır güvendiğim, hastasını bilgilendiren, ultrasonda her detayıyla inceleyen harika bir doktor. başka branşta doktorlar radyolog a yönlendirir genelde, ben direkt kendisine başvururum. keşke çalıştığı hastanelerdeki personel de insan gibi davranmayı bilse.. azarlamaya çalışan birine asla katlanamam. müge hanım için olmasa asla kapısından geçmezdim o hastanenin.

ME
Muh***** E*****
28 Ara 2018 eklendi.

Annemin normalde kalple hiç ilgili olmayan şikayetleri arasına sıkışan bir kaç belirtiyi cımbızla çeker gibi anladı. üstelik şikayetlerini dinlemesiyle birlikte diğer branşlara ait olası ihtimalleri de söyleyerek yönlendirdi. Kalp damarlarının yüzde 90 tıkandığı ortaya çıktı ve gerekli müdahaleyi yaptı. Yönlendirdiği diğer hastalıklarda da aynen doğru çıktı. İlgi ve alakası ise mükemmeldi. Kaldı ki annem çok konuşan, çok kilolu, nazlı bir hastadır. Sabırla dinledi ve teşhis koydu.2018 sonu itibariyle Bursa Osmangazi Kalp ve Aritmi hastanesinde.

GA
Gül***** A*****
2 Ağu 2018 eklendi.

Sayın M.Halit Hocam ve ekibi sayesinde , 4 damarım yenilendi ve şu an çok iyiyim.Kalp Aritmi hastanesinin tüm doktorlarına ve personeline teşekkür ederim.Iyi ki varsınız.Tesadufen ortaya çıkan sorunumu çok güven vererek beni rahatlatan ve hiç korkmadan ameliyata girmemi sağlayan prof.M Halit Hoca'ma milyonlarca teşekkür ediyorum.

Ser***** Ü*****
2 May 2018 eklendi.

Babamı açık kalp ameliyatı yaptı. Tüm hastaları çok memnun. Nerdedeyse tüm ameliyatlarında başarılı sonuçlar alınıyor. İnsanın içi rahat ediyor böyle işinde uzman doktorlar ile. Allah kolaylık versin tüm doktorlarımıza.

ED
Emi***** D*****
26 Nis 2015 eklendi.

merhaba eşimi ameliyat etti allah razı olsun d r beyden..

İlgi Alanları

Access Bars Akupunktur İle Zayıflama Akut Akciğer Ödemi Alerjik Hastalıklar Anevrizma Anjio Aort Anevrizması Aort Cerrahisi Aort Diseksiyonu Aort Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Aritmiler Arkus Aorta Anevrizması Bacaklarda Damar Tıkanıklığı Bayılma Bel Fıtığı Beyin Anevrizma Beyin Damarları Botoks By-Pass Çevresel Damar Hastalıkları Damar Tıkanıklığı Diyabete Bağlı Damar Komplikasyonları Diyaliz Cerrahisi Doğum Lekesi Emboli Enfeksiyon Hastalıkları Genel Sağlık Girişimsel Kardiyoloji Göğüs Ağrısı Hastane Enfeksiyonları Hiperlipidemi Hipnoterapi Kalp Ağrısı Kalp Sıkışması Kalp Ve Damar Hastalıkları Kanda Kolesterol Yüksekliği Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kolesterol Koroner Arter Hastalıkları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Kuduz Mantar Hastalıkları Mezoterapi Mitral Darlığı Mitral Kapak Replasmanı Mitral Kapak Sorunu Mitral Yetmezlik MR Anjiyografi Panik Atak Parazit Hastalıkları Parazitoloji Periferik Arter Hastalıkları Periferik Damar Hastalığı Prostat Biyopsi Rahim Filmi Reiki Reyno Sendromu Reynoud Fenomeni Sindirim Sistemi Radyolojisi Şişkinlik Stent Tanı Yöntemleri Temel Yöntemler Tıbbi Atıklarla Bulaşan Enfenksiyonlar Tüberküloz Varis Tedavisi Ventriküler Septal Defekt (VSD) Virus Hastalıkları Vücut Estetik Uygulamaları Yara Tedavisi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube