Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi

Antalya
5.0

Kurumumuzda toplam 10 doktor bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Hamdi Ceylan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Mohammed Abuawad

Pratisyen Hekimlik

Dr. Muhsin Azizler

Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Şefik Karma

Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Mesrur Zan

Anestezi ve Reanimasyon

Dr. Önder Gebedek

Radyoloji

Dr. Nurcan Menekşe

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Op. Dr. Gökalp Kabacaoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Pratisyen Hekimlik
  • Radyoloji
  • Üroloji
Adres

Kadıpaşa Mh. Su Gözü Cd. Pk:07400 Alanya/antalya, Kadıpaşa, 07400 Alanya/Antalya, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TS
Tan***** S*****
13 Eyl 2021 eklendi.

Bizim canım doktorumuzdur kendisi.Kendi tabiriyle atipik bir doktor. Her randevuda kendinizi borçlu hissediyorsunuz çünkü bir de terapi almış oluyorsunuz. Sizi ne prof.lara ne özel dr.lara değişmeyiz.Tarzınız,bilginiz,sabrınız,ilginiz ile muthişsiniz hocam. Biz çok şanslıyız. Buradan gidiyoruz ve sizden ayrılmak sadece acıtıyor içimizi. Allah yolunuzu açık eylesin.

LN
Lal***** N*****
8 Mar 2021 eklendi.

Muhteşem bir insan ayrıca mükemmel bir doktor benim ve oğlumun kurtaricisi

HH
Hob***** H*****
20 Eki 2018 eklendi.

Bebek domurcukgül işinde oldukça başarılı işinin başarısı anlatılmaz ancak gidince anlaya biliyor insan biz ıyiki tanımışız diyoruz.

GY
Gül***** Y*****
14 Kas 2017 eklendi.

Tek kelimeyle mükemmel bir doktor. İşinde oldukça başarılı ve çok ilgili alakalı ben tanıdığım için çok şanslıyım ve tanıdığınizda iyiki dicek siniz..

İlgi Alanları

Adet Bozuklugu Adet Düzensizlikleri Ağız-Boğaz-Yutak Ağrı Akrep Sokması Akut Sinüzit Anal Fissür (Makat Çatlağı) Anestezi (Narkoz) Aşırı Terleme Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Bazı Özel Durumlarda Anestezi Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bel-Boyun Ağrıları Biyopsi Böbrek Genişlemesi Bölgesel Ozon Tedavisi Boyun Fıtığı Boyun Ve Tükrük Bezi Çikolota Kisti Cinsel Gelişim Bozuklukları (İnterseks, Cinsiyet Farklılaşma Buzuklukları) Diabetik Retinopati Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Ekstrofi Vezika (İdrar Kesesi Ön Duvarı Yokluğu) Enjeksiyon Im Epidural Kan Yaması Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık) Geçici Proteinüri Genital Siğil Göğüs Radyolojisi Göz Bebekleri İltihabı Göz Hastalıkları Genel Göz Kayması Göz Tiki Göz Uyumu (Akomodasyon) Guatr Guatr (yumrulu) Hidronefroz (Böbrek Şişmesi) Hipertiroid Hipospadias (Yarım Sünnet) Hormon Hastalıkları İdiopatik Hiperkalsiüri İdrar Torbası İltihabı İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) İntrakranial Darlık İshal İşitme Kaybı Kalıcı Makyaj Kalp Anjiyosu (El Bileğinden) Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Karın Ağrısı Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kemik Kisti Keratit Kızamıkçık Konjonktivitler Kronik Bronşit Kronik Prostatit Kronik Pyelonefrit Kronik Sinüzit Laktoz İntoleransı (Süt İçememek) Lazer Uygulamaları Lyme Hastalığı (Borreliosis) Manuelterapi Mekanik Solunum Meme MR (Manyetik Rezonans) Menyer Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi) Non-Hodgkin Lenfoma Nöropatik Ağrı Obezite Cerrahisi Over Kanseri Ozon Tedavisi Paslıdil Peptik Ülser Polipozis Koli Priapizm (Uzamış Ve Ağrılı Ereksiyon) Prostat İltihabı Prostatit Prp (Platelet Rich Plasma) PTA Rahim Kanaması Rektum Sarkması (Rektosel) Riskli Gebelik Selektif salpingografi ve rekanalizasyon Sezaryen Şok Taşikardi Temel Prensipler Temel Yöntemler Topuk Dikeni Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Wilson Hastalığı (Vücutta Bakır Birikmesi) Yağ Bezesi Yaralanmalar Yaşlılık Ağrıları Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yüz Estetik Uygulamaları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube