İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir
5.0

İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi kurumumuzda toplam 40 uzman bulunmaktadır.

Dr. Dt. Başak Kaval

Diş Hekimi

,

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

5.0
Dt. Şahin Kuyucu

Diş Hekimi

Dt. Emine Elmalı

Diş Hekimi

Ass. Dt. Seniha Baba

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

5.0
Dt. Heval Ulusay

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Dt. Selda Razgıratlı

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. Canan Uz

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. Ferahnaz Sevik

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Ass. Dt. Nilay Er

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. Tibet Şule Arpaz

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Uzm. Dt. Akın Coşkun

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

Dt. Ayşe Feyza Avşar

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

Dt. Asuman Çeltik

Diş Hekimi

Dt. Bedriye Oğuz

Diş Hekimi

Dt. Cenk Pekintürk

Diş Hekimi

4.9
Dt. Çiğdem Altıok

Diş Hekimi

Dt. Feridun Seyman

Diş Hekimi

İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Hekimi
  • Diş Protez Uzmanı
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
Adres

Demirköprü, 35560 Karşıyaka/İzmir, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Yeş***** Ö*****
18 Ara 2022 eklendi.

Melike hanım dişçi fobimi yenmeme sebep olan tatli dilli, güler yüzlü olmasının yanısıra çok iyi süper ötesi anlayışlı empati yönü çok güçlü süper bir hekimdir. Ona muayeneye gitmek sevdiğim bir dostu ziyaret etmek gibi. İyi ki var.. ❤

13 Eki 2022 eklendi.

Başak Hanım işlem öncesinde ve sonrasında detaylı açıklamayı, bilgilendirmeyi sağladı. İşine oldukça hakim, güler yüzlü, ilgili bir hekimdi. Randevu saati ve işlem süresi öncesinde planlanan şekilde gerçekleşti. Aldığım hizmetten memnun olduğum için çevreme de sürekli tavsiye ediyorum.

1 Eki 2022 eklendi.

Konusunda uzman bilgili açıklayıcı ve guleryuzluydu.Klinik temiz ve gerekli hijyenik önlemler mevcuttu.Tedavim başarıyla tamamlandı doktor hanimi herkese tavsiye ederim.

1 Eki 2022 eklendi.

Diş eti cekilmem vardı bununla ilgili tedavi oldum ve sorunum çözüldü. Klinik çok temiz ve düzenliydi. Başak hanımda guleryüzlü ve ilgiliydi, ben cok memnun kaldım.

28 Eyl 2022 eklendi.

İşinde oldukça bilgili vebaşarılı İnsanı rahatlatan bir yapısı var

28 Eyl 2022 eklendi.

Diş hekiminden korkan biri olarak başak Hnm gayet sakin ilgili ve rahatlatıcı bir şekilde davrandı ve bilgilendirmeleri çok açıklayıcıydı

26 Eyl 2022 eklendi.

Çok memnun kaldım..güler yüzlü ve son derece nazik bir doktor..

AT
Ayt***** T*****
30 Eyl 2021 eklendi.

Artemiz hanım size nasıl ulaşabilirim çok memnun kaldım çok iyi bir doktor

SS
Sav***** S*****
26 Tem 2021 eklendi.

Hoş görülü Güler yüzlü Hassasiyetlerinize karsı cok duyarlı HEVAL HANIM sayesinde diş fobimi yendim hersey icin tesekkurler HEVAL HANIM .

EB
Ekm***** B*****
24 Tem 2021 eklendi.

Diş rahatsızlıklarım sebebiyle bir çok diş doktoruna gittim. Bırakın devlet hastanesini, özelde dahi bu işinin bu derece uzmanı, diş çekiminden diş dolgusuna, diş dolgusundan kanal tedavisine bu kadar başarılı ve idealist bir diş doktoru daha görmedim. Yüce Allah bu düstur ile çalışan doktorlarımızın sayısını arttırsın. Bana ve aile fertlerime şifa veren Murat bey'e buradan da teşekkürü bir borç bilirim.

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Ağız Bakım Uzmanı Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Ağız İçinde Tümör Ağız İçinde Yara Ağız Kokusu Ağız Koruyucusu Ağız Ve Çene Cerrahisi Ağız Yaraları Apikal Rezeksiyon Apse Ve Kist Operasyonları Biberon Çürüğü Botox – dolgu Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Çene Büyüklüğü Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) Çene Eklemleri Tedavisi Çene Implantasyonu Çene Kapanış Bozuklukları Çene Kemiği Hastalıkları Çene Kistleri Çene Kırığı Çene Küçüklüğü Çene Problemleri Çene Şekil Bozuklukları Çene Tümörü Cep Derinliği Azaltma CGF (Concentrated Growth Factor) Uygulaması Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Sağlığı Çocuklarda Diş Enfeksiyonları Çocukluklarda Diş Çürükleri Çürükler Damon Sistemi Ve Kapaklı Braketler Dental Anastezi Dijital Diş Hekimliği Dikiş Diş Ağrısı Diş Apsesi Diş Bakımı Diş Bakımında Lazer Tedavisi Diş Beyazlatma Diş Çapraşıklığı Diş Çekimi Diş Çene Ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri Diş Çürüğü Diş Dolgusu Diş Eksikliği Diş Estetiği Diş Eti Çekilmesi Diş Eti Estetiği Diş Eti Görünmesi Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Diş Hastalıkları Diş Ilacı Kullanımı Diş İltihabı Diş İmplant Cerrahisi Diş İmplantı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Protez Bakımı Diş Protezi Diş Sallanması Diş Sıkma Diş Taşı Diş X-Ray Dişeti Ameliyatı Dişeti Hastalıkları Dişeti Kanamaları Dudak Damak Yarıkları Endodonti (Kanal Tedavisi) Estetik Diş Hekimliği Estetik Porselen Gebelik Dönemi Ve Sonrası Diş Sağlığı Genel Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Genel Periodontoloji Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Gömülü Diş Gömülü Diş Çekilmesi Gülüş Tasarımı Gummy Smile Hassas Bağlantılı Protezler Hyaluronik Asit uygulamaları İmplant İmplant Uygulamaları Invisalign Tedavisi Kemik Grefti Kısmi Protez(Diş) Kök Kanal Tedavisi Köprü Uygulaması Küçük Cerrahiler Küretaj Lamina Uygulamaları Laminate Lazerli Diş Bakımı Lingual Ortodonti Ortodontik Tedaviler Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Overdenture Protezler Peri-İmplant Mukozitis Periapikal Diş Apnesi Periimplantitis Perikoronitis Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri Periodontitis Periodontoloji (dişeti Hastalıkları) Porselen Laminalar PRF (Platelet Rich Fibrin) Uygulaması Protetik tedaviler Rezeksiyon(Kök Ucu) Operasyonları Şeffaf Plak Tedavisi Sınıf 3 Malokluzyonlar Subgingival Küretaj Süt Dişi Çekilmesi Tam Diş Protezi Tam Ve Parsiyel Protezler X-Ray Yirmilik Diş Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu (Ydr) Zirkonyum Zirkonyum Porselen Kronlar Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube