İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi

İzmir
5.0

Kurumumuzda toplam 40 doktor bulunmaktadır.

Dt. Şahin Kuyucu

Diş Hekimi

Dt. Emine Elmalı

Diş Hekimi

Dt. Heval Ulusay

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Dt. Selda Razgıratlı

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ass. Dt. Seniha Baba

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

5.0
Dt. Çiğdem Altıok

Diş Hekimi

Dt. Asuman Çeltik

Diş Hekimi

Dt. Bedriye Oğuz

Diş Hekimi

Dt. Cenk Pekintürk

Diş Hekimi

4.9
Dt. Feridun Seyman

Diş Hekimi

Dt. Canan Uz

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. Ferahnaz Sevik

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Ass. Dt. Nilay Er

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dt. Tibet Şule Arpaz

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Uzm. Dt. Akın Coşkun

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

Dt. Ayşe Feyza Avşar

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

İzmir Karşıyaka Ağızve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Hekimi
  • Diş Protez Uzmanı
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
Adres

Demirköprü, 35560 Karşıyaka/İzmir, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AT
Ayt***** T*****
30 Eyl 2021 eklendi.

Artemiz hanım size nasıl ulaşabilirim çok memnun kaldım çok iyi bir doktor

SS
Sav***** S*****
26 Tem 2021 eklendi.

Hoş görülü Güler yüzlü Hassasiyetlerinize karsı cok duyarlı HEVAL HANIM sayesinde diş fobimi yendim hersey icin tesekkurler HEVAL HANIM .

EB
Ekm***** B*****
24 Tem 2021 eklendi.

Diş rahatsızlıklarım sebebiyle bir çok diş doktoruna gittim. Bırakın devlet hastanesini, özelde dahi bu işinin bu derece uzmanı, diş çekiminden diş dolgusuna, diş dolgusundan kanal tedavisine bu kadar başarılı ve idealist bir diş doktoru daha görmedim. Yüce Allah bu düstur ile çalışan doktorlarımızın sayısını arttırsın. Bana ve aile fertlerime şifa veren Murat bey'e buradan da teşekkürü bir borç bilirim.

SB
Sel***** B*****
14 Nis 2021 eklendi.

Karşıyaka diş hastanesi aciline uzun süredir ağrıyan dişim için gittim.Murat Bey çok kibar, gayet temiz ve ilgili çalışan bir doktor. Ağrılarım dindi sayesinde. Teşekkür ederim. Emeğine sağlık olsun 😊

SY
Seh***** Y*****
16 Tem 2020 eklendi.

Melike Hanım hem işinin uzmanı, hem de güler yüzlü ve çok ilgili bir hekim. İkiz bebeklerim var onlarla ağrımdan dolayı ilgilenemiyorum diye ağlayarak gittiğimde hekimlik bilgisinin yanı sıra bana da moral vermeye çalışıp, benimle samimiyetle ilgilenmiştir. Mesleki tükenmişliğin yoğun yaşandığı günümüzde size bunun aksini tavır ve davranışlarıyla yansıtan nadir hekimlerden biri. Hiç tereddütsüz gidebileceğiniz bir doktor.

ME
Mer***** E*****
13 Şub 2020 eklendi.

Eli çok hafif ve çok tecrübeli. Yapacağı her aşamada hastasını bilgilendiriyor bu durum da kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Ayrıca çok pratik ve işini gönülden yapan bir hekim. Bundan sonra gideceğim tek kişi. Tavsiye ediyorum.

ZA
Zeh***** A*****
23 Oca 2020 eklendi.

Melike hanim yaklaşık 5 yıldır dr um.O herseyden önce iyi bi hekim in yani sıra çok iyi bir insan .Devlet hastanesinde böyle tatlılikta güler yüzlü eli hafif bir dr buldugum için çok mutluyum .

HK
Ha***** K*****
13 Oca 2020 eklendi.

Ağzımın içinde müdahale edilmesi gereken bir sürü diş vardı. Hızlı, doğru karar vermesi ve pratikliğiyle çok memnun kaldım. Dişlerimden birisini çekip yanındakilere de dolgu yaptı. Eli çok hafifti; anlamadım bile. Ayrıca Tip 1 diyabetim ve şeker değerimle de yakından ilgilenip normale gelmesini bekledi. Güler yüzlü ve ilgili olması sayesinde korkumu da yenmemi sağladı. Kendisinden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

ŞA
Şen***** A*****
2 Oca 2020 eklendi.

Nezaket, İlgi, Başarı denince ilk aklıma gelen Diş Doktorum...Herkese tavsiye ederim...Çok memnun kalacaksınız ve doktorunuzu özleyeceksiniz...

CS
Can***** S*****
4 Kas 2019 eklendi.

Melike hanımın ilgi ve alakasından oldukça memnun kaldım.Yaklaşımıyla endişenizi en aza indiren ilgili ve güleryüzlü bir doktor kesinlikle tavsiye ederim.

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Ağız Bakım Uzmanı Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Ağız İçinde Tümör Ağız İçinde Yara Ağız Kokusu Ağız Koruyucusu Ağız Ve Çene Cerrahisi Ağız Yaraları Apikal Rezeksiyon Apse Ve Kist Operasyonları Biberon Çürüğü Botox – dolgu Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Çene Büyüklüğü Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) Çene Eklemleri Tedavisi Çene Implantasyonu Çene Kapanış Bozuklukları Çene Kemiği Hastalıkları Çene Kistleri Çene Kırığı Çene Küçüklüğü Çene Problemleri Çene Şekil Bozuklukları Çene Tümörü Cep Derinliği Azaltma CGF (Concentrated Growth Factor) Uygulaması Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Sağlığı Çocuklarda Diş Enfeksiyonları Çocukluklarda Diş Çürükleri Çürükler Damon Sistemi Ve Kapaklı Braketler Dental Anastezi Dijital Diş Hekimliği Dikiş Diş Ağrısı Diş Apsesi Diş Bakımı Diş Bakımında Lazer Tedavisi Diş Beyazlatma Diş Çapraşıklığı Diş Çekimi Diş Çene Ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri Diş Çürüğü Diş Dolgusu Diş Eksikliği Diş Estetiği Diş Eti Çekilmesi Diş Eti Estetiği Diş Eti Görünmesi Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Diş Hastalıkları Diş Ilacı Kullanımı Diş İltihabı Diş İmplantı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Protez Bakımı Diş Protezi Diş Sallanması Diş Sıkma Diş Taşı Diş X-Ray Dişeti Ameliyatı Dişeti Kanamaları Dudak Damak Yarıkları Endodonti (Kanal Tedavisi) Estetik Diş Hekimliği Estetik Porselen Gebelik Dönemi Ve Sonrası Diş Sağlığı Genel Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Genel Periodontoloji Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Gömülü Diş Gömülü Diş Çekilmesi Gülüş Tasarımı Gummy Smile Hassas Bağlantılı Protezler Hyaluronik Asit uygulamaları İmplant İmplant Uygulamaları Invisalign Tedavisi Kemik Grefti Kısmi Protez(Diş) Kök Kanal Tedavisi Köprü Uygulaması Küçük Cerrahiler Küretaj Lamina Uygulamaları Laminate Lazerli Diş Bakımı Lingual Ortodonti Ortodontik Tedaviler Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Overdenture Protezler Peri-İmplant Mukozitis Periapikal Diş Apnesi Periimplantitis Perikoronitis Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri Periodontitis Periodontoloji (dişeti Hastalıkları) Porselen Laminalar PRF (Platelet Rich Fibrin) Uygulaması Rezeksiyon(Kök Ucu) Operasyonları Şeffaf Plak Tedavisi Sınıf 3 Malokluzyonlar Subgingival Küretaj Süt Dişi Çekilmesi Tam Diş Protezi Tam Ve Parsiyel Protezler X-Ray Yirmilik Diş Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu (Ydr) Zirkonyum Zirkonyum Porselen Kronlar Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube