İstanbul Tuzla Devlet Hastanesı

İstanbul Tuzla Devlet Hastanesı

İstanbul
4.9

İstanbul Tuzla Devlet Hastanesı kurumumuzda toplam 14 uzman bulunmaktadır.

Dr. Hüseyin Baki Yılmaz

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Bahadır Bıçakcı

Göğüs Hastalıkları

5.0
Dr. Orhan Sevinç

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Burak Tümer

Göz Hastalıkları

5.0
Dr. Abdullatif Yakupoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Dr. Ertuğrul Savaş Nuhoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Dr. Ali Kara

Genel Cerrahi

Dr. Nurten Koç

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Muhiddin Pişirici

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

5.0
Ass. Dr. Niyazi Altıntoprak

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

5.0
Ass. Dr. Ahmet Tahra

Pratisyen Hekimlik

Dr. Ömer Serin

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

5.0
İstanbul Tuzla Devlet Hastanesı

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Aile Hekimliği
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Pratisyen Hekimlik
Adres

İçmeler, Enise Sok. No:5, 34947 Tuzla/İstanbul, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.9
MY
Mel***** Y*****
8 Haz 2023 eklendi.

Burnumda yabancı cisim için gittim ameliyat ile alındı süreç çok güzel geçti Ömer beyden çok memnun kaldım süreçte güven verdi

NK
Nur***** K*****
7 Ara 2022 eklendi.

Menisküs yırtığı ile gittim dizim kitlenmisti ilk defa ameliyat olacağım için tedirgindim ama doktor bey çok iyi ilgilendi gerekli en iyi tedavileri uyguladı artroskopik ameliyat ve kök hücre tedavisi uyguladı işini iyi yapan kaliteli doktorlarımızdan çok teşekkür ediyorum.

CC
Cla***** C*****
4 Eyl 2022 eklendi.

Babamın çok ilerlemiş olan fıtığını daha önce başka doktorlar ameliyat bile etmek istemişti ama Cengiz Bey ekibiyle birlikte ilk andan itibaren ne kadar profesyonel olduğunu bizlere hissettirdi ve zorlayacak ama yapacağız ameliyatı diyerek kısa sürede operasyon tarihi verip babamı ameliyata aldı. Şimdi sağlığına kavuşmuş bir şekilde evde dinleniyor. Kendisine tüm özverisi güleryüzü ve ilgisi için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Sancaktepe İlhan Varank Araştırma Hastanesi ekibine de. Devlet Hastanesi'nde özel hastane ilgisi ve rahatı ile karşılandık sayelerinde. İyi ki varsınız hepiniz.

PA
Pın***** A*****
3 Mar 2022 eklendi.

Daha önce hiç bu kadar Sıcakkanlı bir doktor ile karşılaşmadım. Çok İlgili, Özenli ve çok Pratik bir doktor. Yaptığı operasyon ile beni çok rahatsız edici bir durumdan kurtardı. Kendisine ne kadar Teşekkür Etsem azdır. Devlet hastanesinde böyle bir doktorla karşılaştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

CG
Can***** G*****
20 Ara 2021 eklendi.

Evham yapıp gittiğim bir muayene oldu ama Volkan Hocanın Kızım buyur demesi bile yetti bana. İnanıyorum ki işinde çok özverili bir doktor. Yaklaşımı nezaketi çok hoşuma gitti. Devlet hastanelerinde böyle doktorların var olması beni mutlu ediyor.

AB
Alp***** B*****
20 Eki 2021 eklendi.

Hocam size ulaşabileceğim bir mail adresinizi verebilirmisiniz alperbirol@hotmail.com

AB
Alp***** B*****
20 Eki 2021 eklendi.

Hocam size ulaşabileceğim bir mail adresinizi verebilirmisiniz alperbirol@hotmail.com

ZS
Zül***** S*****
19 Nis 2021 eklendi.

Alanında çok iyi bir doktor Ömer hocam sağ olsun ilgili alakalı ,disiplinli,güler yüzlü ameliyatımı da yaptı çok şükür .Allah razı olsun . Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

ŞK
Şey***** K*****
1 Nis 2021 eklendi.

Ömer hocamın ilgisi, alakası anlatılmaz yaşanır. Aşırı korkarak karar aldığım ameliyat sürecimde Ömer hocamın verdiği güvenden hiç tereddüt etmedim. İyi ki kendisini tanıdım, İyi ki hastası oldum. Teşekkürler Ömer Hocam..

HK
Hüs***** K*****
26 Eyl 2020 eklendi.

mart ayında covid 19 tedavimde büyük bir özveriyle çalışan ve bu zamana kadar gördüğüm kaliteli ve güleryüzlü doktorlardan bir tanesi

İlgi Alanları

Adenit Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Akciğer Embolisi Akciğer Kanseri Akne ve akne izi tedavisi Akustik Nöroma Alerjik Deri Hastalıkları Alerjiler Allerjik Rinit Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Anne Sütünün Azlığı Anomali taraması Anosmi (Koku Alamama) Artrit Astım Auriculotherapy Ayak Burkulması Bademcik İltihabı Bademcik Ve Genizeti Bağırsak Asalakları Bel Ağrısı Besin Alerjisi Besin Zehirlenmeleri Borderline Over Tümörü Botoks Botoks Ve Dolgu Boyun Fıtığı Bronşektazi Burun Hastalıkları Burun Polipleri Çarpık Ayak Çene Estetiği (Mentoplasti) Cilt Lekeleri Çocuk Ortopedisi Dermapen Diz Eklemi Ağrısı Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Dolgu Uygulamasi Dupuytren Hastalığı Eğitim Koçluğu (Danışmanlığı) Eklem Ağrısı Eklem Kireçlenmesi (Osteoartrit) Eklem Şişliği Enerji Tıbbı ERCP Fakik Göz İçi Lens Ferç Kaşıntısı Fibromiyozit (Kulunç) Gebelik Takibi Genel dermatolojik rahatsızlıklar Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kardiyoloji Göğüs, sakal ve vücut kıllarından saç ekimi Göz Bebekleri İltihabı Göz Kapağı Göz Rahatsızlıkları Gribal Enfeksiyon Grip Aşısı Guatr Herpes Zoster Aşısı Hipertiroidizm (Zehirli Guatr) Hipoekoik Solid Kitle Histerektomi Kabakulak Kalbin Hızlı Atması Kalça Kemiği Problemleri Kalp Damar Hastalıkları Kalp Sıkışması Kanamalar Kanda Kolesterol Yüksekliği Kemik Veremi Keratokonus Kinesiyoloji Kıl Dönmesi Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Tıkanıklığı) Kolonoskopi Koroner Arter Hastalıkları Koroner Bypass Cerrahisi Koruyucu Sağlık Hizmeti Kronik Sinüzit Kuduz Aşısı Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kulak Kiri Lyme Hastalığı (Borreliosis) Makatta Çatlak (Anal Fissür) Mezotelyema Mide Delinmesi Migren Miyopi Nazal Polip Nazal Valv Yetmezliği Nefes Kokusu Öksürük Omurga Romatizması Omuz İnstabilitesi Omuz Sıkışması Sendromu Osteoartrit-Artrit Osteoporoz Osteoporoz (Kemik Erimesi) Otit (kulak Yangılanması) Otitis Media Otoskleroz Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri Pankreas Hastalıkları Pankreas Kisti Paratiroid Kanseri Pcv7(Pnömokok Aşısı) Perianal Fistüller Perikarditler Polip Portal Hipertansiyon Prp (Platelet Rich Plasma) Rahim Egzaması Rektum Kanseri Retina Problemleri Rinoplasti Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Romatizmal Hastalıklar Rosasea Rotator Kılıf Yırtığı Rubeola Aşısı Saç Dökülmesi Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Sağırlık-Dilsizlik Sakal Ekimi Sedef Hastalığı (Psöriazis) Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Sigara Bıraktırma Sinir Kesisi Sinir Sıkışması Sinüs Hastalıkları Sinüs Tümörü Sistosel (İdrar torbası sarkması) Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Taşikardi Tenisçi Dirseği Tırnak Batması Travma Sonrası Kireçlenme Tüberküloz Tükenmişlik Sendromu Ürojinekoloji Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Usui Reiki Uyku Ve Horlama Varis Varis Tedavileri Varis Tedavisi Varisella(Suçiçeği) Aşısı Vaskülit (Damar Duvarı İltihabı) Veba Ventriküler Septal Defekt (VSD) Vertigo Yan Çapraz Bağ Kopması Yemek Borusu Daralması Zatürre Zayıflama Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube