Işık Lazer ve Göz Merkezi

Işık Lazer ve Göz Merkezi

Ankara
5.0

Işık Lazer ve Göz Merkezi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Hikmet Hasıripi

Göz Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
5.0
Işık Lazer ve Göz Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Göz Hastalıkları
Adres

Atatürk Bulvarı No:199/G Remzi Oğuz Arık Mahallesi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FA
Fid***** A*****
10 Tem 2018 eklendi.

Muayene için geldiğimde çok endişeli ve gergindim. 2 Numaraya yaklaşmıştı gözlerim. Detaylı bir muayeneden sonra Hikmet bey olumlu yönlerini çok ufakta olsa sıkıntı edebilecek yönlerini detaylı anlattı. Hiç bir sıkıntı olmayacağını ama tabi ki temiz bakmam gerektiğini açıkca söyledi. Ameliyatımı 2017 / Kasım ayında oldum güzel ve sıkıntısız geçirdim. Sonrasında makyajdan kaynaklanan bir kaç sıkıntı ile karşılaştım damla temizlik gibi tedavi yöntemiyle atlattım. Bugün kontrol için geldim daha doğrusu yine makyajdan kaynaklanan sıkıntım oldu. Umarım bu sıkıntılarım ortadan kalkacak. Şu ana kadar ameliyat sonrası büyük derece de sıkıntım olmadı ve gerçekten ameliyat sonrası gözlüklü olarak gördüğüm renkler renk değilmiş pürüzsüz görmek harika bir duyguymuş bunu anladım. Teşekkür ediyorum.

AB
Asl***** B*****
9 Tem 2018 eklendi.

Gözümde tansiyon lan bir bayanım ruh halim tamamen çökük olarak geldim dünya tamamen çöktü ben altında kaldım.. Sağolsun Hikmet bey muayene etti. Önce asla iyileşeceğime inanmadım ama insan ölmeyince umutta ölmüyormuş. Erdem bey sağolsun ameliyata beni ikna etti. Hatice hanımın güler yüzü hikmet hocamın yumusak ses tonuyla babacan tavırlarıyla insana güven veriyor. Ben ameliyat oldum. Oğlumda lazer ile çizdirdi. Allah hocamdan razı olsun. Tüm arkadaşlarıma hiç korkmadan tavsiye ediyorum.

YM
Yak***** M*****
9 Tem 2018 eklendi.

Ben şeker hastasıyım buna bağlı olarak gözlerimde görme problemi başlamıştı. Bazı yerlerde göz muayenesi yaptırdım fakat gerekli randımanı bulamadım. Bir dostumun tavsiyesi üzerine Op Dr Sayın Hikmet Hasıripi beye göz muayenemi yaptırdım. Allaha şükür görme problemlerimi yaptırdım. Allaha şükür görme problemlerimi büyük oranda tedavi olmuş durumdayım. Doktorumun yaptığı lazer ve katarak ameliyatı sonucunda mercekle görme işlemi yapıldı. Şu anda kontrollerim devam etmektedir. Görme problemimde düzelmeye başladı. Hocamdan son derece memnunum kendisine ve çalışma personeline göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı çok teşekkür ederim.

ŞY
Şad***** Y*****
6 Tem 2018 eklendi.

Doğumdan itibaren göz kayması şaşılık hastalığı mevcuttu daha önce sol gözümden katarak ameliyatı olmuştum. fakat görme problemim halen devam ediyor idi daha sonra bir yakınımın tavsiyesi üzerine sayın doktorumuz Hikmet Hasıripi ile tanıştım ilk muayenemin ardından iki gözümde kayma şaşılık probleminin çözüleceğini söyledi. Daha önce hiç bir hastanenin ve doktorun bu problemi tam anlamıyla çözüleceğini söylememişti daha sonra hocamız bizi 27.02.2018 tarihinde Güven hastanesinde ameliyatı başarı ile tamamladı. Tedavi sürecimde çok çok yardımcı oldu. Şu an itibarıyla sadece gözlük yazması için muayenesinde bulunuyorum. Gerek kendisi gerek ekibine minnetlerimi sunuyorum. Saygılarımla.

ST
Sam***** T*****
5 Tem 2018 eklendi.

Küçüklük döneminden 21 yaşıma kadar gözümle ilgili hep problemler yaşadım gitmediğimiz doktor kalmamıştı artık lazer ameliyatıyla gözlerim düzelmiyordu uzun bir araştırma sonucunda Hikmet Hasıripi'ni buldum ve gözlerime göz içi mercek takılacağını bunun sonucunda bir daha gözlük kullanmayacağımı belirtti bende gözlükten bıkmış birisi olarak kabul ettim ameliyatım iki gün içerisinde oldu ve 1 hafta sonra gözlüksüz bir şekilde rahatça görmeye başladım çok memnunum şu an gözlerimden Hikmet hocama teşekkür ederim.

AD
Ahm***** D*****
5 Tem 2018 eklendi.

26.02.2018 Tarihinde geldiğim Hikmet hocanın yaptığı muayene neticesinde yaklaşık 10 yıldır kullanmakta olduğum gözlüklerden kurtulabileceğimi öğrendim. Hemen akabinde lazer operasyon için hemen hazırlıklar yapıldı. Lazer operasyon bitti. Hikmet hoca operasyon boyunca yapılacak işlemleri anlattı yani kafamda en ufak bir soru işareti kalmadı. Zaten operasyon boyunca işlemlere devam ettikçe anlatmaya devam etti. Her şey normal bir şekilde devam etti. Yaklaşık 8,5 dakikada iki gözümdeki operasyon bitti. Kullanmam için 3 adet göz damlası reçetesi verdi. Damlalara hemen başlamamı söyledi ve devam ettim. Gözlüksüz yaşamak gerçekten çok güzel hocamdan Allah razı olsun.

SK
Sev***** K*****
4 Tem 2018 eklendi.

Muayene olmaya geldiğimde çok kötü durumdaydım. Gözüm enfeksiyon kapmıştı ve sol gözüm aşırı derecede şişip kapanmıştı resmen. Aşırı derecede ağrım ve başka şikayetlerimde vardı. Adonoviral keratit konyoktivit teşhisi kondu. Tedavi süreci uzundu fakat Hikmet hocamız süreci çok iyi yönetti. Doğru ve sık tedaviyle süreci iyi atlattım. 3 - 4 güne bir kontrol etti. Gereken işlemleri yaptı. İlgi ve alakası için ve de tedavide güvenilirliği için çok çok minnettarım kendisine. Her şey için çok çok teşekkürlerimi sunuyorum kendisine. Her şey için çok teşekkürlerimi sunuyorum kendisine. Tek kelimeyle mükemmel bir doktor.

NG
Nih***** G*****
3 Tem 2018 eklendi.

Canım Hikmet Hocam, kendisi ile sol gözüm 11 numara, keratokunus hastası olarak tanıştım. Crosling ve laser ameliyatı oldum. Hocam her zaman candan, içten, güven verir ve işine hakimiyeti ile beni rahatlattı. Kendisini ve tatlı akılcı muhabbetlerini yaşayacaklarımı anlatışındaki dürüstlüğünü ise unutamam. Ameliyat sonrasındaki kontrollerimin ardından kliniğe eskisi kadar gelip hocam ile muhabbet edemesem de arada kahve içmeye uğruyorum ve kırk yıl hatırı olduğu içinde Hikmet hocam orada iken, Erdem Bey randevularımı takip ettikçe ve Hatice hanım beni kahve içmeye davet ettikçe gelmeye devam edeceğim. Hikmet hocamın işindeki mahareti hepimizin tün hastalarının malumu ancak insanlığını da ayrıca takdir ediyor. Kendisine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum. Sevgilerimle, saygılarımla.

Rec***** Ç*****
2 Tem 2018 eklendi.

Ben Göktuğun dedesi olarak küçük yavrumuzu böyle işinin ehli ve çok kıymetli hocamızın müdahale etmiş olduğu göz ameliyatı son derece başarılı olmuştur. Buda bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Hikmet hocamın Allah gözünün nurunu arttırsın güç kuvvet ihsan eylesin. Çünkü hocam kendi dalında çok güzel işlere imza atıyor. Allah yardımcınız olsun. Hocamıza başarılar diler saygı ve hürmetlerimi arz ederim.

MB
Mus***** B*****
1 Tem 2018 eklendi.

Ameliyattan çok korkuyordum arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldim. Dünya gözü düşünüyordum ama internetten yorumlara baktım iyi yazanda var kötü yazanda var. Arkadaşlarımın çoğu hikmet beye ameliyat oldu. Ve memnunlar, bende cesaretimi topladım geldim muayene oldum ve aynı gün ameliyat oldum şu anda çok memnunuz. İyi ki de Hikmet beyi tercih etmişiz ve çalışanları da çok yakın, samimiler. Kesinlikle Hikmet beyi tavsiye ediyorum.

İlgi Alanları

Akıllı Lens Alerji Alerjik Konjonktivit Arpacık Astigmatizma Az görme Çocuklarda Göz Hastalıklar Çocukluk çağında katarakt Excimer Laser Glokom Görme Bozukluğu Göz Ağrısı Göz Alerjisi Göz Altı Morlukları Göz Altı Torbaları Göz Bebekleri İltihabı Göz Estetiği Göz Hastalıkları Göz Iltihabı Göz Kapağı Göz Kapağı Ameliyatları Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) Göz kapağı yaralanmaları Göz Kaşıntısı Göz Kayması Göz Kuruluğu Göz Operasyonları Göz Rahatsızlıkları Göz Sulanması Göz Tansiyonu Göz Tembelliği (Ambliyopi) Göz Tiki Göz Travmaları Göz Uyumu (Akomodasyon) Gözlükten kurtulma Gözyaşı kanalı tıkanıklıkları Gözyaşı kesesi iltihapları Gözyaşı Yolları Hastalıkları Hareketli göz protezi cerrahisi Kapak ve kirpiklerde dışa veya içe dönme (ektropiyon/entropiyon) Katarakt Kirpik dönmesi ve tedavisi Kontakt Lens Lazer Cerrahisi Lazer İle Göz Tedavisi Lazer Termal Keratoplasti (Ltk) Lökokori Ve Oküler Sendromlar Miyopi Miyopluk Pdt (Fotodinamik Tedavi) Protez kullanamama ve soket kontraksiyonu tedavisi Pterjium cerrahisi Retina Retina Problemleri Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu) Şaşılık (strabismus) Tiroid Ve Göz Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube