Fizyogrup

Fizyogrup

Adana
5.0

Fizyogrup kurumumuzda toplam 2 uzman bulunmaktadır.

Fzt. İsa Göl

Fizyoterapi

En yakın müsaitlik ...
5.0
5.0
Fizyogrup

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Fizyoterapi
Adres

Hurmalı, 34008. Sk. No:39, Central Plaza Kat:8/81

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YT
Yus***** T*****
1 Eyl 2023 eklendi.

Annemin belinin ağrımasıyla doktora gittik o kadar ağrıyordu ki geceleri uyuyamıyordu bacaklarında uyuşukluk vardı çok zor yürüyordu bel fıtığı olduğunu öğrendik doktor kesinlikle ameliyat olmalısınız dedi biraz araştırdık deneyimi ve tecrübesini duyduk İsa beyin çok da memnun kaldık tedavi sürecinden 1 ay içersinde uyguladığı tedavi yöntemleriyle şikayetlerimiz bitti bu ve buna benzer sorun yaşayan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.

AG
Ahm***** G*****
1 Eyl 2023 eklendi.

Ciddi sırt ağrıları çekiyordum ve bi arkadaş tavsiyesi üzerine İsa hocanın kliniğine gittim sırt ağrılarım tek seansta geçti çok teşekkür ederim hocam elinize sağlık :)

MG
Meh***** G*****
1 Eyl 2023 eklendi.

Mali müşavir mesleği icra ettiğimden boyun ve sırt ağrılarım dayanılmaz haldeydi randevu alıp İsa bey ile görüştüm gerekli tetikler yapıldı 3 seans tedavi sürecinden sonra tüm ağrılardan kurtuldum teşekkür ederim gerçekten tam anlamıyla ameliyattan kurtuldum

Dil***** Ö*****
19 Haz 2023 eklendi.

İki buçuk ay önce kalça protez ameliyatı oldum. Ameliyattan sonraki iyileşme sürecim, İsa Bey'in yardımlarıyla çok iyi geçti... Bir fizyoterapist olarak, kendini iyi yetiştirmiş ve çok donanımlı... Hastasına yaklaşımıda çok iyi... Bu süreci rahat ve iyi geçirdiğim için çok teşekkür ediyorum...

ET
Emr***** T*****
18 Ara 2022 eklendi.

Öncelikle İsa hocama gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerek ilgisi, detaylı bilgilendirme ve tedavi-egzersizler sayesinde boynumdaki ağrılarda ciddi bir azalma oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

SK
Sel***** K*****
8 Kas 2022 eklendi.

Bel ağrımdan dolayı danışma ihtiyacı duydum. Üçüncü görüşmeden sonra müthiş bir rahatlama oldu. Çok çeşitli tedavi yöntemlerini harmanlayarak destek olundu. Donanımlı, tertemiz, sıcak bir klinik.

ET
Eli***** T*****
22 Eki 2022 eklendi.

Merhaba Annemin boynunda yillardir üç fıtık var ve sürekli boyun ağrısından şikayetçi, ellerinde uyuşmalar,omuzunda yanmalar, gece uyuyamama gibi çok ağır şikayetleri vardı. Daha önce de bel fıtığından ameliyat oldu. Ameliyat sonrası süreç çok zordu çok ağrılı bir iylesme süreci yaşadı ve aynı süreci yaşamayı hiç istemedik. Neyseki tavsiye üzerine İsa hocaya geldik yaptığı tedavilerle ağrıları, uyusmalari, gece uyuyamamalari hep geride kaldı. Allah ondan bin kere razı olsun. Keşke bel fıtığı ameliyatından önce de tanisabilseydik. Benzer şikayeti olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

MA
Meh***** A*****
19 Eyl 2022 eklendi.

Öncelikle çok detaylı olarak problemlerimi dinleyerek gerekli açıklamaları çok net verdi. Bilgi sahibi olduğu ve mesleğinde tecrübeli olduğunu detaylı açıklamalarından anlıyorsunuz. Klinik çok temiz ve hijyenik. Sıra bekleme problemi yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

CK
Can***** K*****
13 Eyl 2022 eklendi.

Komşum sayesinde tanıdım İsa hocamı kendisinden çok memnunum boyun fıtığı teşhisiyle gittiğim fizyo gruba seanslarımızı İsa hocamla birlikte yapıyoruz. Rahatsızlığım hakkında beni çok güzel bilgilendirdi. Kendimi çok iyi hissediyorum, iyileşme sürecim başlamış kendisinden çok daha fazla şey öğreneceğimden eminim. Çok ilgili ve alakalı işini son derece önemseyen çok başarılı bir terapist.

TA
Tür***** A*****
11 Eyl 2022 eklendi.

Oğluma skolyoz tanısı konuldu .Bu vesile ile İsa beyle tanıştık.Yaklaşık 2 aydır İsa beyin yaptırdığı egzersizler ile oğlumda iyi yönde gelişmeler gördüm.İsa beye çok teşekkür ediyorum.

İlgi Alanları

Akupunktur El Rehabilitasyonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kardiopulmoner Rehabilitasyonu Lenf Ödem Lenfödem- Lipödem Tedavisi Manuel Terapi Nörolojik Rehabilitasyon Ortopedik Rehabilitasyon Pediatrik Rehabilitasyon Postür Rehabilitasyonu Pre-post op. Rehabilitasyon Spor Fizyoterapisi Yanık Rehabilitasyonu Yoga Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube