Terapi Atölyesi

Terapi Atölyesi

Bursa
4.9

Terapi Atölyesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Dil ve Konuşma Terapisti Ahmet Aydın

Dil Konuşma Bozuklukları

,

Aile Danışmanı

En yakın müsaitlik ...
4.9
Terapi Atölyesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Aile Danışmanı
  • Dil Konuşma Bozuklukları
Adres

Bağlarbaşı Mahallesi, Nişan Sokak No:3 Evke Opus Plaza D:20 K:5

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
AG
Ahs***** G*****
12 Eyl 2022 eklendi.

Ahmet Bey ile Çocuk ve Ergen Psikiyatrisimizin yönlendirmesi ile tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Oğlum R harfini söyleyemiyordu. 6 yaşındaki oğlumla onun seviyesine inerek, süreci yormadan, bıktırmadan oyunlar oynayarak ilerletti. Yaklaşık 5 seanstan sonra artık gelmemize gerek kalmadığını, ihtiyaç halinde gelebileceğimizi söyledi. Kendisi,güleryüzlü, kibar ve nazik, bir beyefendi. Kendisine de buradan ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Ayl***** Ç*****
22 Şub 2022 eklendi.

Doktorumuzun tavsiyesi üzerine Ahmet Bey le tanıştık ve iyi ki de tanışmışız. Ahmet bey işinin ehli bir uzman. İlgisiyle, alakasıyla hem kızımızla hem bizimle olan iletişimiyle bize güven veriyor. Çok iyi sonuçlar alacağımıza eminim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Muh***** Ç*****
12 Ara 2021 eklendi.

Bu zamana kadar verdiğiniz ilgi ve emekler için çok teşekkür ederiz sizi tanımak güzeldi, hayatınızda mutluluklar ve başarı dilerim kendinize iyi bakınız🤗

BK
Bün***** K*****
13 Kas 2021 eklendi.

Oğlum 3 yaşını geçmesine rağmen 3 kelimeden fazla konuşmuyordu. Hocamızla önce telefondan sonra yüzyüze görüşmelerimiz oldu. Hem moral verdi hem yol gösterdi. Panik yapmadan sabırla dediklerini yaptık ve bir anda sonuçlarını gördük. Sanki tüm çabalarımız birikti ve bir anda karşılığını aldık. 4 yaşına girmek üzere artık her şeyi konuşuyor ve yüzde doksan anlıyoruz. Ahmet hocama çok çok teşekkürler.

NN
Nd***** N*****
30 Eki 2021 eklendi.

Merhaba, Ahmet Bey'e oğlumuzun bazı harfleri söyleyememisi üzere gittik. Kendisi ilk andan itibaren oğlumuzla çok güzel bir bağ kurdu. Ne söylese harfiyen yerine getirdi çocugumuz. Ve sadece 3 seansta inanılmaz derecede düzelme oldu harf telafuzlarinda. Ayrıca çok açık sözlü ve dürüst bir doktor olduğunu düşünüyorum. Ahmet BEY'den önce gittiğimiz bir uzman bizi çok ama çok yanlış yonlendirmis ve bilgilendirmis. Bunu Ahmet bey ile tanışınca daha iyi anladık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

HN
Hak***** N*****
28 Oca 2020 eklendi.

Ahmet hocamıza çok teşekkür ediyorum. İlgisi ve bilgisi ile çözüm odaklı yaklaşımı ile çok başarılı bir hocamız.

İlgi Alanları

Afazi Alternatif ve destekleyici iletişim Apraksi Artikülasyon Bozukluğu Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları Disleksi (okuma bozukluğu) Dudak Damak Yarıklığı Edinilmiş Dil Bozukluğu Gecikmiş dil - konuşma Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları Hastalıklara bağlı Progresif Dil-Konuşma Bozuklukları Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları Kekemelik Konuşma sesi bozuklukları Motor konuşma bozuklukları Öğrenme Güçlükleri Ses bozuklukları Yutma bozuklukları / vital stimülasyon Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube