Ev Diş Polikliniği

Ev Diş Polikliniği

Sakarya
5.0

Ev Diş Polikliniği kurumumuzda toplam 7 uzman bulunmaktadır.

Dr. Dt. Seyit Yılmaz

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

5.0
Dr. Dt. Serhat Çalışkan

Diş Hekimi

,

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Dt. Davut Kayhan

Diş Hekimi

Dr. Dt. Gökhan Uzel

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

Dt. Emrah Özdemir

Diş Hekimi

Dt. Zuhal Metin

Diş Hekimi

,

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Dt. Nazile Çoğalan

Diş Hekimi

,

Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Ev Diş Polikliniği

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Hekimi
  • Diş Protez Uzmanı
  • Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)
  • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
Adres

Yenidoğan Mahallesi, Fabrika Cd. No:33, 54100

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Cem***** Ö*****
19 Ağu 2022 eklendi.

Alt çenemde iki adet sinir üzerinde bulunan 20 yaş dişlerimden birinin çekimini kendisi yaptı. Güler yüzlü bir ekibe ve hassas ellere sahip. Diğer dişimi de kendisine çektireceğim, hiçbir korku veya telaş olmadan kendinizi emanet edebilirsiniz, 20 yaş dişi 15 dakika olmadan çekti.Teşekkür ediyorum kendisine ve ekibine.

SB
Sin***** B*****
5 May 2019 eklendi.

Benim hikayem çok uzun. Özet geçersem, 1 yıldan beri dişimde kocaman bir apse vardı, gittiğim dişçiler sürekli antibiyotik verip gönderdiler. 1 yıl sonra dişim çekildi fakat şişlik geçmedi. Dişçi kbb ye yönlendirdi. Tomografi çekildim sonuç üst damak ortasında burun kemiğine uzanan kocaman kist. Ben yıkıldım resmen. Başladım cerrah araştırmaya istanbullarda izmitlerde, sonra Bi duydum ki yalovadan ve çevre illerden de sakarya ya cerrah seyit beye ameliyat olmaya gelenler varmış. Benim ameliyatımı da o yaptı şükürler olsun şimdilik iyiyim. Adatıpta Genel anestezi olarak yapıldı. Maddi yönden falan da İstanbul'daki cerrahların dediği ücretin yarısına hemde taksit imkanıyla yaptı. Yani çok memnunum seyit beyden Allah razı olsun. İyi ki var. Akşam saat 22.00 de WhatsApp tan hangi ilacı nekadar kullanıyım gibi Bi sürü sorular sordum hepsine cvp verdi yani demem o ki, 10 numara 10 yıldız.

EK
Ece***** K*****
15 Mar 2019 eklendi.

Doktorumuzla tanıştığımız için çok mutluyuz. Anneme türkiyede nadir yapılan all on four tekniğini yaptı ellerine sağlık hocamın her şey için çok teşekkür ederiz ilgi ve alakanız için minnettarız. Böylesine bir doktorun herkesle karşılaşması ümidiyle :)

ZU
Zey***** U*****
15 Mar 2019 eklendi.

Sayenizde annem sağlıklı dişlere ve güzel bir gülüşe sahip olacak teşekkürler all on four tekniginde bir dahi kendisi!! Annem cok memnun iyiki sizdiniz diş hekimi, gönül rahatlığıyla güvenebileceginiz biri ankaradan sevgiler..

BC
Beg***** C*****
11 Mar 2019 eklendi.

20 lik gömülü diş çekimimi yaptı kendisi gerçekten cok iyi işinde. Hıc acı cekmeden, halletti. Kendisinden cok memnun kaldım ☺️

BK
Ber***** K*****
16 Oca 2019 eklendi.

Diş korkumu sizlerle yendim sizlere cok teşekkür ederim işinizi en iyi derecede yaptığınız için sizlere tekrar tekrar teşekkür ederim işinizde başarılarınızın devanı dilerim.

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Çene Problemleri Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Sağlığı Çocuklarda Diş Enfeksiyonları Çocukluklarda Diş Çürükleri Dijital Diş Hekimliği Diş Bakımı Diş Beyazlatma Diş Çekimi Diş Dolgusu Diş Eti Çekilmesi Diş Eti Estetiği Diş Eti Görünmesi Diş Eti İltihabı Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Diş Hastalıkları Diş İmplantı Diş Kırılması Diş Protez Bakımı Diş Protezi Dişeti Hastalıkları Estetik Diş Hekimliği Genel Ortodonti Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Hassas Bağlantılı Protezler Kısmi Protez(Diş) Lingual Ortodonti Önleyici ortodontik tedavi Ortodontik fonksiyonel tedavi Ortodontik Tedaviler Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Overdenture Protezler Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi Tam Diş Protezi Tam Ve Parsiyel Protezler Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube