Ekol Hastanesi

Ekol Hastanesi

İzmir
5.0

Ekol Hastanesi kurumumuzda toplam 6 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Gökhan Toker

Ortopedi ve Travmatoloji

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Op. Dr. Murat Düzgün

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Dr. Ender Şahin

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. İrfan Uruç

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

5.0
Op. Dr. Mehmet Akdemir

Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Atilla El

Genel Cerrahi

4.8
Ekol Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Gastroenteroloji
  • Genel Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
  • Ortopedi ve Travmatoloji
Adres

Ataşehir, 8019/16. Sk

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Sed***** Ş*****
26 Eki 2021 eklendi.

Dr Atilla bey e safra kesesi ameliyatı oldum ekol hastanesinde.. Çok kibar ilgili güven veren bir dr. Tereddütsüz tercih ederim.

Sed***** Ş*****
26 Eki 2021 eklendi.

Dr Atilla bey e safra kesesi ameliyatı oldum ekol hastanesinde.. Çok kibar ilgili güven veren bir dr. Tereddütsüz tercih ederim.

SY
Sul***** Y*****
31 Ağu 2021 eklendi.

İrfan bey sabırla dinleyen soruların hepsine cevap veren ilgili bir doktor. İlaç verip geçiştirmiyor sorunu araştırıyor.

Mel***** Ö*****
21 May 2021 eklendi.

1 ay önce L4-L5 arasındaki fıtığım patladı ve acil ameliyat olmak zorunda kaldım. Tavsiye üzerine Murat bey ile tanıştım ve ameliyatım çok başarılı geçti . Murat bey kendini geliştirmiş iyi bir hekim. Şu anda normal hayatıma geri döndüm ve Murat beyin yetenekli elleri sayesinde .. kendine çok teşekkür ediyorum...

SG
Son***** G*****
1 Nis 2021 eklendi.

Annem 80 yaşında ve beyninde 5*3*5 kitle vardı . Pazartesi ameliyat etti . Perşembe taburcu olduk . Annemin ameliyatını Murat bey yaptı . Çok teşekkürler . Şu an herşey yolunda ..

GA
Gök***** A*****
16 May 2020 eklendi.

Çarşamba günü fıtık ameliyatı olacağım. Doktoruma sonsuz güven duyuyorum. Ağrılarımdan kurtulacağım inşallah

CB
Cem***** B*****
7 Nis 2019 eklendi.

03/03/2019 tarihinde omurilik ameliyatı oldum bugün 5.günüm yürüyüş yaptım, kendimi çok rahat hissettim . İyi ki ameliyat olmuşum ,doktorumdan çok memnumum. Allah razı olsun doktorumdan.

Asu***** Ç*****
6 Ağu 2018 eklendi.

Kendisine boynumda ki rahatsızlığım dolayısıyla gittim. Son derece ilgili bir doktor gördüğüm en güler yüzlü doktorlardan biri, Güven veriyor doğru yönlendiriyor.

NI
Nic***** I*****
18 Oca 2018 eklendi.

Tomorrow 19th January 2018 Friday 7:30 a.m. going to have a remove my gallbladder by dr Attila EL I am so excited and happy to be operated by Attila EL I will more update after the operation thank you for everybody God bless and take care

NO
Nln***** O*****
9 Oca 2018 eklendi.

Safra kesem alınması lazımdı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesine yakınız orada ameliyat olmaya karar verdim duyumlarıma göre hastane ve doktorlar olarak met edilen bir hastaneydi.Genel Cerrahi Bölümünden doktor tercih etmem lazımdı ilk internet ortamından araştırma yaparım.Araştırma ve yorumlar sonucu bu hastanede çok değerli doktorlarımızın olduğunu öğrendim.Tercihimi Op.Dr. Atilla Bey e yazılanları memnuniyetleri okuyup hiç tereddüt etmeden yaptım.Gercektende çok değerli kibar hastalarına çok önem veren hastalarını önemseyen durumlarımızı güzelce açıklayan ilgilenen kendini işine hastalarına adamış bir doktor.Ben ve hastaları çok memnunuz.Bir dakikasını bile hastaları için değerlendiriyor.Bu benim ilk ameliyatımdı Dr.Atilla Beye güvendiğim için hiç korkum yoktu.Ameliyatımı 5 ocak 2018 oldum inanın ne bir ağrı ne ameliyat olmuşum gibi hiç bir sıkıntı duymadım hissetmedim.Eşim bile şaşırdı sen ameliyat olmadın mı dedi bana odaya gelirken konuşarak gülerek girmiştim.Benle bir o gün ameliyat olan bayanlarla aynı gecede dolaştık yürüdük hiç birimizde sıkıntı olmadı.Bu gün ameliyatımın 4 cü günü sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim Çok başarılı bir doktor kendisine çok çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum iyi ki varsınız

İlgi Alanları

Akalazya (Yutma Güçlüğü) Allerjik Rinit Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus) Beyin Kanamaları Beyin Tümörleri Boyun Fıtığı Burun Akıntısı Burun Estetiği Divertiküler Bağırsak Hastalığı (Divertikülozis) Diz artroskopisi Diz Protezi Diz protezi revizyon ameliyatı Doğuştan Kalça Çıkığı Eksternal Otit Flexable Üreteroskopi Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık) Gırtlak Kanserleri Horlama Iltihap Kalça Protezi Kalça protezi revizyon ameliyatları Karaciğer Tümörü Kök Hücre (Fibrocell) Kolorektal Polip Ve Kanserler Meme Kanseri Mide Kanseri Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları Ödem Organ Nakli Primer Biliyer Siroz Prp (Platelet Rich Plasma) Reflü Özafajit Hastalığı Rektum İltihabı (Proktit) Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) Siroz (Karaciğer Sirozu) Tiroid Hastalıkları (guatr) Travma cerrahisi Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı) Yutak Felci Yüz Felci Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube