Dt.H.Buse Dede Özel Muayenehanesi

Dt.H.Buse Dede Özel Muayenehanesi

Bursa
5.0

Dt.H.Buse Dede Özel Muayenehanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Dt. Hatice Buse Dede

Diş Hekimi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Dt.H.Buse Dede Özel Muayenehanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diş Hekimi
Adres

Balat Mah. Bağ sok. Lavita Balat sitesi 10/D

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
NE
Naz***** E*****
3 Ara 2021 eklendi.

Mükemmel bir doktor 5 yaşındaki oğlum ilk dis tecrübe sini buse hanımla yaşadı . Yapicagi bütün işlemleri aletleri tek tek oğluma anlatarak eline tutup bak hiç bişey olmuyor diye cesaretlendirmesi iğne yaparken bile anlamadı oğlum tedavinin ortasında istemiyorum ,kalkmak istiyorum ,gidicem ben diyen oğlumu sabirla sakinleştirmesi ikna etmesi yaklaşımı çok güzeldi Gayet temiz başarılı eli hızlı çok memnun kaldık herkeze tavsiye ederim ilgi alaka güler yüz 👍 biz doktorumuzu bulduk 👍👍

BD
Ber***** D*****
28 May 2021 eklendi.

kendisini insan olarak cok severim, doktorluk olarakta muhteşem ilgili hastaya her zaman ilgili hassas davranan bi insandır.

AD
Ayt***** D*****
15 Ara 2020 eklendi.

6 yaşında oğlumu diş ağrısı sebebiyle götürdüm çürük varmış korktuğu için hemen götüremediğimizden çürük sinire kadar ulaşmış o yüzden kanal tedavisi olması gerekiyordu doktorumuzun ilgi ve alakasiyla çocuklara olan sevgisiyle çocuklarla olan iletişimi sayesinde çok kolay atlattık.En çok iğne olayından korkuyordum nasıl olacak diye ilaç sıkıcam gözüne gelmesin diyerek, gözümüzü kapatarak o işlemi de çok kolay atlattık disimizin tedavisi bitince ağrıdan kurtulduk. Çocuklarinizi gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz oğlum çok sevdi arada sırada yine gidelim diyor görmek için,çocuklar öyle herkesi de sevmez biz çok memnun kaldık.

SK
Sib***** K*****
13 Kas 2020 eklendi.

5 yaşındaki oğlumun süt azı dişindeki çürük için üç tane diş hekimine gittik ve hiç bir sonuç alamadık. dün bursanın en iyi pedadontistinde randevumuz vardı ve uzun uğraşım sonunda sadece dişini uyuşturabildi. dolgu için ağzını bile açmadı.(uğraşım diyorum çünkü pedadontistliği branş olarak seçmiş kişilerin çocuğu ikna yeteneği de olmalı. ağzını açmıyor sadece genel anestezi ile dolgu yapabilirim demekle olmaz.) yolda çok genç tecrübesizdir önyargısı ile götürmeyi düşünmediğim buse hn ı aradım. randevumuz bile yoktu. çıkmak üzereyken rica ettim, kırmadı bekledi. hazır dişi de uyuşukken yapalım dedi.oğlumla sadece 5 dakikalık bi iletişim kurabildi, uyuşukluğu geçmesin diye. bu bile yetti oğlumu ikna etmeye.diğer hekimin yarı kanal olması gerekiyor dediği filme baktı ve bunda kanal olacak bi durum yok dedi. 10 dakika içinde de dolgumuzu yaptı.oğluma bir de üstün cesaret diploması verdi, ftğ çekindi. güle oynaya yanından ayrıldık. kendisine çok teşekkür ederim. bir aylık kabusumuz sona erdi sonunda.

İlgi Alanları

Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Biberon Çürüğü Bonding Bruksizm (Diş Gıcırdatma) Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Sağlığı çocuklarda diş ağrısı Çocuklarda Diş Enfeksiyonları Çocukluklarda Diş Çürükleri Dental Anastezi Diş Beyazlatma Diş Çekimi Diş Kaplama Diş Protezi Diş Taşı (Tartar) Endodonti (Kanal Tedavisi) Estetik Diş Hekimliği Genel Anestezi Koruyucu diş hekimliği Yer Tutucular Yetişkin Diş Hastalıkları Zirkonyum Porselen Kronlar Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube