DİNAMİK Gelişim ve Danışmanlık Merkezi

DİNAMİK Gelişim ve Danışmanlık Merkezi

Ankara
5.0

Toplam 2 branşta 1 uzman bulunmaktadır.

Aile Danışmanı Elif Kaya Şahingöz

Çocuk Gelişim Uzmanı

,

Aile Danışmanı

En yakın müsaitlik ...
5.0
DİNAMİK Gelişim ve Danışmanlık Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Aile Danışmanı
  • Çocuk Gelişim Uzmanı
Adres

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. Ulusoy Plaza, D:No:9/25 Kat:7

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BS
Bin***** S*****
2 Oca 2023 eklendi.

Elif hocanın samimiyetinden dolayı ister istemez dökülüyorsunuz ve bunu yaparken keşifler ve farkındalıklar yaşadım. Elif hocamın çok anlaşılır bir dil kullanarak yönlendirmeleri sayesinde ilişkilerim de çok olumlu gelişmeler yaşadığım için kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum.

SG
Sev***** G*****
5 Kas 2022 eklendi.

Elif Hocam benimle terapiye başladığında çok zor günler geçiriyor kendimi çok kötü hissediyordum bir arkadaşım Elif hocamı tafsiye ettiğinde içinde yaşadığımız sorunu bir başkası çözemez diye düşünürken zaman geçtikçe terapide göz yaşlarımı tutamayarak dinledim gerçekten bana bu kadar iyi geleceğini hayatıma bu kadar yön vereceğini düşünmemiştim ve konuşması ses tonu yargıdan uzak tavrı sıcak yaklaşımı öyle güzel ki insan terapinin bitmesini hiç istemiyor kendisine çok teşekkür ediyorum bana ışık tuttuğu ve yol gösterdiği için kesinlikle gözünüz kapalı gidebilirsiniz 🙏❤️

23 Eki 2022 eklendi.

Elif hanımin karşılaması ,sıcaklığı kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlıyor.Konustukca doğru insan olduğunu anlıyorsunuz.Tespitleri ve önerilerinden çok faydalandık.Cok teşekkür ederiz.

ZA
Zey***** A*****
13 Eki 2022 eklendi.

Kendisinin bilgi ve tecrübelerini ve sorun çözme yeteneğini takdir ediyorum

TA
Top***** A*****
20 Ağu 2022 eklendi.

Hayatımın dönüm noktalarından birini yaşarken bir arkadaşımın ısrarı üzerine kesişti yollarımız Elif hanımla. Ben gidince ne anlatacağım şimdi? Bir faydası olmayacak önyargılarıyla girdiğim bir görüşmeydi ki sanırım en zor danışan tavrı budur. İlk görüşmede soğuk terler dökerek anlattıklarımı ben kendime bile söyleyememişken, yüksek sesle birine anlatırken buldum kendimi. O biri Elif hanımdı. Bazı seanslardan sonra toparlanmam bir kaç günümü aldı. Bazen günlerce kimseyle konuşmadım. Bi zaman sonra farkettim ki ben bu seansları iple çekiyordum. Çocukluğum, gençliğim şimdi yetişkinliğim... Her şeye birisi gelip fener tutmuş gibi bir his. O zor dediğim günler geçti daha zorları da oldu. Ama Elif hanım sayesinde ulaştığım farkındalık ve ışık benimle kaldı. Profesyonelliği ile benim gibi konuşmam anlatmam diyen birini sabırla açtı. Sonsuz sabrı sakinliği ve hayatımdaki varlığı için teşekkür ederim.

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Aile içi pozitif ve etkili iletişim Aile Terapisi Aile Üyesinin Kaybı Aile Ve Evlilikte Sorunlar Aile Yaşam Döngüsü Akran Zorbalığı Alt Islatma Ankara gelişim tarama envanteri (Agte, denver) Anne - Baba Ayrılığı Anne-baba-çocuk ilişkisi Anne/ Baba Eğitimi Beslenme alışkanlıklarının kazandırılması ve yeme problemleri Bilişsel ve Davranışçı Terapi Boşanma Danışmanlığı Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri Boşanma süreci ve çocuğa etkisi Büyüme Ve Gelişme Geriliği Çift ve Aile Terapisi Çocuk Gelişim Takibi Çocuk Gelişimi Çocuk Odaklı Aile Danışmanlığı Çocuklarda bağımsızlaşma süreçleri Çocuklarda davranış gelişimi ve eğitimi Çocuklarda dil gelişimi Çocuklarda dürtü ve davranış problemleri Çocuklarda duygusal gelişim Çocuklarda gelişim takibi Çocuklarda sosyal gelişim Çocuklarda zihinsel gelişim Davranış Problemleri Ders Başarısızlığı Dikkat Dağınıklığı Dikkat Eksikliği Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu testleri Ebeveynlik becerileri danışmanlığı Ergen Danışmanlığı Ergen Gelişim Sorunları Ergenlik sürecinin çocuk ve aile üzerindeki etkileri Evlilik - Boşanma Evlilik Danışmanlığı Evlilik öncesi danışmanlık Evlilik Problemleri Evlilik Problemleri ve Boşanma Evlilik sorunları Evlilik ve Çift Terapisi Filial Terapi Gelişim Özellikleri ve Riskleri Değerlendirme Gelişim testleri Gelişimsel Problemler Good - enough bir insan çiz testi İçe Dönüklük (Kapanıklılık) İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri İletişim Problemleri İletişim sorunları İlkokula Hazırlık İnternet Bağımlılığı Kardeş Kıskançlığı Kardeş kıskançlığı Konuşma Geriliği Okul Başarısızlığı Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Okul Fobisi (Okul Korkusu) Okul Problemleri Okul Zorlukları Okula hazırlık testleri (Metropolitan okul olgunluğu testi, okula hazırlık testi) Okula uyum güçlükleri Ölüm Ve Yas Oyun becerileri, oyuncak tercihleri Oyun Terapisi Oyun Terapisi Özgüven Problemleri (Özgüven Eksikliği, Aşırı Özgüven) Peabody alıcı dil testi Sağlıklı İletişim Sınav Kaygısı Sosyal Fobi Sosyal Medya Bağımlılığı ve Korunma Teknoloji Bağımlılığı Tipik ve atipik gelişim gösteren çocuklarda Gelişim Desteği Tırnak Yeme Tırnak yeme ve Parmak Emme Travma ile başa çıkma yöntemi Travmatik yaşam olaylarında çocuğun etkilenimi Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma) Tuvalet Problemleri Utangaçlık Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları Uyku Problemleri Uyum Bozuklukları Uyum Sorunları Uyum sorunu Yalan Söyleme Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube