Bursa Nilüfer Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Nilüfer Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa
4.5

Bursa Nilüfer Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi kurumumuzda toplam 15 uzman bulunmaktadır.

Dt. Gülşen Sertkaya

Diş Hekimi

5.0
Dt. Nevin Horasan

Diş Hekimi

Dt. Aslı Çakır

Diş Hekimi

,

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Dt. Gülten Güney

Diş Hekimi

5.0
Dt. Onur Akar

Diş Hekimi

4.9
Dt. Caner Uzuner

Diş Hekimi

Dt. Emre Basmacı

Diş Hekimi

Dt. Oktay Kahveci

Diş Hekimi

Dt. Emel Adam

Diş Hekimi

Dt. Nesrin Hekimsoy

Diş Hekimi

Dt. Nalan Görgülü

Diş Hekimi

3.0
Dt. Işıl Aygün

Diş Hekimi

Ass. Dt. Gülşah Gülay

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

Dt. Vesile Hamulu

Diş Hekimi

,

Diş Protez Uzmanı

Bursa Nilüfer Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Diş Hekimi
  • Diş Protez Uzmanı
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
Adres

No:, Beşevler, Beşevler Cd. No:103, 16110 Nilüfer/Bursa, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.5

Zamanlama

4.5

İlgi

4.5

Ortam

4.5
AA
Abd***** A*****
9 Eyl 2023 eklendi.

Daha gidecem iyi bir gülücük yakalama için bu doktor Hanımı tavsiye ettiler umarım işin ehlidir teşekkür ederim 🙏

ZB
Zey***** B*****
7 Ağu 2023 eklendi.

Doktor Onue Bey çok ilgili ve eli hafif. Ben diş taşı temizliği yaptırdım. Çok ilgiliydi. Bababannem de protez diş yaptırdı. Doktor Bey 5 6 kez çağırdı ve prova yaptirdi. Ve düşlerden çok memnun. Sanki özel hastane gibi ilgilendi.

YG
Yal***** G*****
14 Haz 2023 eklendi.

5 yaşındaki oğlum için gittik.Ciddi bir operasyon geçirdi ve devamında diş tutucu yerleştirilmesiyle süreci tamamladik.Kendisi işinin uzmani,guleryuzlu,hastalarıyla çok ilgili,nazik,sevecen,kibar bir hekim ve iyi bir insan.İyi ki böyle hekimler var.Kendisine çok teşekkür ederiz.

DB
Did***** B*****
14 Eki 2021 eklendi.

Çok ilgili alakalı bı doktor özellikle kanal tedavisinde, eli çok hafif tavsiye ediyorum👍

CA
Cem***** A*****
10 Mar 2020 eklendi.

Geçen sene tedavi için kendisine gitmiştim. Sağolsun ne gerekiyorsa yaptı. İgilenmesi ve doğru yönlendirmesiyle diş tedavim sıkıntısız bitmişti.

Tc***** Ç*****
21 Eki 2019 eklendi.

Şans eseri gittiğim ve hemen neler yapılması gerektiğini anlatan anlayışlı bir doktor.4 kanal tedavisini yaptırdim.ne bir ağrı ne bir sızı. Teşekkür ederim.

Ser***** Ü*****
18 Eyl 2019 eklendi.

Kökü sağlam üstü kırık bir dişim için gittiğim farklı dt leri kökü çekmek isterken Onur Bey bu dişi kurtardı. Kesinlikle işinin hakkını veriyor hastahane de kendimi özel muayene hane de hissetim. Sonsuz teşekkürler.

TK
Tc ***** K*****
10 Eyl 2019 eklendi.

Kendinden emin, ne yaptığını bilen, doğru kararlar veren, hastasına güven veren ve sevecen yaklaşan bir uzman doktor.Özetlersek, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “ Beni , Türk Hekimlerine emanet edin” güzel sözünün tam karşılığı. Allah, başarılarını daim etsin.

VA
Vol***** A*****
25 Mar 2019 eklendi.

27 yaşındayım İsmim Volkan Aydın aynı zamanda tansiyon ilacı kullanıyorum 20 lik dişimi 2 senedir hiç bir doktor tansiyon yüzünden cesaret Edip cekemezken Gülten çok iyi ve sakin bir şekilde çekti Allah kendisinden razı olsun keşke bütün doktorlar Gülten hoca gibi olsa beni sakinleştirdi yatıştırdı ve çok güzel ilgilendi

SG
Sel***** G*****
6 Ara 2017 eklendi.

Gayet ilgili bir doktor.Sağ olsun güleryüzü de insanı rahatlatıyor.Tekrar gelebileceğim bir doktor ve de insanlara önerebileceğim birisi.

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Ağız Bakım Uzmanı Ağız Cerrahisi Ağız Kokusu Ağız Koruyucusu Ağız Yaraları Apikal Rezeksiyon Apse Insizyonu Ve Drenajı Biberon Çürüğü Bonding Çene Eklemleri Tedavisi Çene Implantasyonu Çene Kistleri Cep Derinliği Azaltma Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Sağlığı Çocuklarda Diş Enfeksiyonları Çocukluklarda Diş Çürükleri Çürükler Damon Sistemi Ve Kapaklı Braketler Dijital Diş Hekimliği Dikiş Diş Ağrısı Diş Bakımı Diş Bakımında Lazer Tedavisi Diş Beyazlatma Diş Çapraşıklığı Diş Çekimi Diş Çürüğü Diş Dolgusu Diş Eksikliği Diş Estetiği Diş Eti Çekilmesi Diş Eti Görünmesi Diş Eti Kanaması Diş Eti Renklenmeleri Diş Hassasiyeti Diş Hastalıkları Diş Ilacı Kullanımı Diş İltihabı Diş İmplantı Diş Kaplama Diş Kırılması Diş Köprüsü Diş Protez Bakımı Diş Sallanması Diş Sıkma Diş Taşı (Tartar) Diş X-Ray Dişeti Ameliyatı Dişeti Hastalıkları Dişeti Kanamaları Dudak Damak Yarıkları Endodonti (Kanal Tedavisi) Estetik Diş Hekimliği Genel Endodonti Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Gömülü Diş Gülüş Tasarımı Hyaluronik Asit uygulamaları Kendinden Kapaklı Braketler (Self-Ligating Braketler) Kısmi Protez(Diş) Kök Kanal Tedavisi Köprü Köprü Uygulaması Küçük Cerrahiler Küretaj Lamina Uygulamaları Laminate Lokal Anestezi Overdenture Protezler Peri-İmplant Mukozitis Periapikal Diş Apnesi Periapikal Diş Apsesi Periimplantitis Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri Periodontitis Periodontoloji (dişeti Hastalıkları) Porselen Laminalar PRF (Platelet Rich Fibrin) Uygulaması Protez Sınıf 3 Malokluzyonlar Tam Ve Parsiyel Protezler Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube