Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi

Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi

Ankara
5.0

Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi kurumumuzda toplam 4 uzman bulunmaktadır.

5.0
5.0
Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi

İnsanın; Kendisi ve diğerleri ile barışık, Çalışan ve üreten, Fırsatları değerlendirip kendisine yeni fırsatlar yaratabilen, Sorunlara alternatif çözümler üretmeye açık, Engelleri ortadan kaldırmak için motivasyonu yüksek, Öfkesini ve hatalarını kabul ederek bunları, sağlıklı yollardan ifade edebilen, Haksızlıklara, engellenmelere, kıskançlıklara karşı stratejiler geliştirebilen, Rahat, huzurlu, mutlu, sevgi dolu, sağlıklı, anlayışlı, cesur, gelişen, Başkalarına yardım edebilen, Sorumluluklarını keyifle taşıyabilen, Kendi gücüne inanan ve kullanan bir birey olmak için yürüdüğü yolda rehberlik etmektir.

Fotoğraflar
Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Hoşdere Caddesi 220/2 Yukarı Ayrancı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GK
Gök***** K*****
19 Eki 2023 eklendi.

Günce hanım birlikte çalışması çok rahat bir psikolog, beni yargılamadan dinliyor ve birlikte sorunlarımın üstesinden gelmek için çalışıyoruz, 7 aydır birlikte çalışılıyoruz ve 7 ay önce asla aşamayacağımı düşündüğüm problemler şu an bana çok küçük geliyor kesinlikle tavsiye ediyorum çok da tatlı biri ayrıca☺️❤️

SD
Son***** D*****
18 Eki 2023 eklendi.

Günce Hanımın desteği sayesinde uzun yillardir içinden çıkamadığım öfke kontrolünü , çok kısa sürede yenmiş oldum. Bugün, sosyal ve kariyer basarimi kendisine borçluyum. Teşekkürler Günce Hanım.

Mel***** Ş*****
18 Eki 2023 eklendi.

Günce Hanım'ın danışanı olmadan evvel zaten duymuştum kendisinin ne kadar iyi olduğunu, terapiye ihtiyaç duyduğum zaman hiç düşünmeden direkt kendisine gittim. Terapilerimizle birlikte birçok şeyi aştığımı hissediyorum, terapilerde yol almamızda kendisinin arkadaş canlısı ve içten tavırlarının ve ona her şeyi anlatabileceğinizi size hissettirmesinin payı çok büyük. Kaçıncı seans olursa olsun terapiye gitmek insanda stres yaratır ancak ilk stresi attıktan sonra kendisiyle süreç her zaman kolay ve keyifli olmuştur benim için. Terapinin ilk gününden bugününe kadar yardımları ve anlayışı için Günce Hanım'a çok teşekkür ederim.

NB
Nil***** B*****
18 Eki 2023 eklendi.

Günce hanımla, çok stresli olduğum bir dönemimde yaygın anksiyete problemi ve özgüven problemlerimle alakalı görüşmeye başladım. Kendisiyle bir süre düzenli terapi seansları yaptık. Farklı bakış açıları geliştirmeme ve bazı konularda farkındalık geliştirmeme yardımcı oldu sağolsun. Danışanlarına karşı çok kibar ve elinden gelen psikolojik desteği veriyor.

MA
Mer***** A*****
18 Eki 2023 eklendi.

Uzun süreyi aşkındır panik atak ve kaygı bozukluğu için Günce hanımdan seans alıyorum. Beni sabırla dinleyişi, yargılamayışı, her şeyi detaylı olarak anlatmaya çalışması beni en çok rahatlatan yönlerinden birkaçı. Ayrıca sizi tanıyıp bireysel olarak size özel çözümler sunması da çok önemli bir detay. Klasikleşen cümleleri duymayıp farklı çözümlerle hayatın birçok alanında yaşadığınız ve belki de sizin bile fark etmediğiniz sorunlarınızı günyüzüne çıkartabilir ve seanstan çıktıktan sonra bambaşka biri gibi hissedebilirsiniz. Sevgiler :)

SM
Sum***** M*****
28 May 2022 eklendi.

Günce hanıma özgüven problemlerimle başaçıkbilme amacıyla danışmıştım. Kendisiyle her seansımızda kendim ve hayatım hakkında hiç fark etmediğim detayları keşfettim, olaylara değişik bakış açısıyla bakabilme fırsatı yakaladım. Özgüven konusunda ve genel olarak tüm hayatımda benim için büyük gelişmeler sağladık. Benim tüm sorunlarımı büyük bir içtenlikle dinlediği ve bana yol gösterdiği için kendisine minnettarım.

FB
Fir***** B*****
26 Nis 2021 eklendi.

Günce hanımla yaklaşık 2,5 sene önce çalışmaya başladık. Ona kendimi ve yaşadıklarımı anlatıyorum. Daha önce görmediğim şeyleri görmemi sağlıyor. Çok farklı bir bakış açısı var. Yaşadığım problemlerin nereden kaynaklandığını bulmamda bana çok yardımcı oldu. Sorduğu sorularla ve destekleyici yaklaşımıyla birlikte çözümler bulduk. Hayatımı nasıl yönetebileceğimi öğreniyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum. Herşey için teşekkür ederim.

NB
Nil***** B*****
30 Kas 2019 eklendi.

Günce hanım bana çok yardımcı oldu. Hem sevecen hem çok ilgili adım adım hiç acele etmeden çoğu sıkıntımı halettik birikte hastalarına yaklaşımı çok içten özellikle yaptığımız terapiler anksiyete ve depresyonumun azalmasına sebep oldugu için çok rahatladım.

JP
Jes***** P*****
15 Kas 2019 eklendi.

Günce Hanım karşılaştığım en iyi psikolog.Hastalığımda çok hızlı bir şekilde iyileşme kaydettim.Her yönden çok profesyonel bir insan.Bana çok yardımı dokundu.

Ber***** İ*****
14 Kas 2019 eklendi.

Gerçekten bu zamana kadar gittiğim Psikologlar arasında en samimi en sevecen ve işini iyi yapan bir Psikolog. Benim görüşmelerim bittiği halde benimle ilgileniyor.

İlgi Alanları

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Aile Terapisi Alt Islatma- Kaka Kaçırma Altını Islatma Problemi Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anksiyete Bozuklukları Bağımlılıklar Bağlanma Sorunları Beslenme Sorunları-Obezite Bireysel Danışmanlık Bireysel Terapi Çocuk - Ergen Psikolojisi Çocuk Zeka Testleri - Wisc-4 Çocuklar için davranış programı Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Davranış Bozuklukları Depresyon Ergen Gelişim Sorunları Ergenlik Sorunları Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim Fobiler Genel Psikoloji Grup terapisi Hayatın Anlamı İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kadın ruh sağlığı Kardeş kıskançlığı Kaygı Manik Depresif Bozukluk Meslek seçimi Mobbing (Psikolojik Taciz) Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompulsif Bozukluk Öfke Kontrol Bozukluğu Okul Başarısızlığı Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Okul Korkusu Okula uyum güçlükleri Ölüm Ve Yas Online terapi Oyun Terapisi Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Bozukluğu Performans Kaygısı Problem Çözme Becerisi Psikolojik Bozukluk Ruh Sağlığı Sanat Terapisi Sınav Kaygısı Sınır Tanımama Sosyal Anksiyete Sosyal Fobi Stres Taciz-İhmal Takıntı Tırnak yeme ve Parmak Emme Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Travmatik Yaşam Olayları Tükenmişlik Sendromu Uyum Bozuklukları Uyum Sorunları Yas (Matem) Yas Danışmanlığı Yaşam Doyumu Yeme Bozuklukları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube