Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi

Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi

Ankara
5.0

Kurumumuzda toplam 4 doktor bulunmaktadır.

5.0
5.0
Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi

İnsanın; Kendisi ve diğerleri ile barışık, Çalışan ve üreten, Fırsatları değerlendirip kendisine yeni fırsatlar yaratabilen, Sorunlara alternatif çözümler üretmeye açık, Engelleri ortadan kaldırmak için motivasyonu yüksek, Öfkesini ve hatalarını kabul ederek bunları, sağlıklı yollardan ifade edebilen, Haksızlıklara, engellenmelere, kıskançlıklara karşı stratejiler geliştirebilen, Rahat, huzurlu, mutlu, sevgi dolu, sağlıklı, anlayışlı, cesur, gelişen, Başkalarına yardım edebilen, Sorumluluklarını keyifle taşıyabilen, Kendi gücüne inanan ve kullanan bir birey olmak için yürüdüğü yolda rehberlik etmektir.

Fotoğraflar
Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Hoşdere Caddesi 220/2 Yukarı Ayrancı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SM
Sum***** M*****
28 May 2022 eklendi.

Günce hanıma özgüven problemlerimle başaçıkbilme amacıyla danışmıştım. Kendisiyle her seansımızda kendim ve hayatım hakkında hiç fark etmediğim detayları keşfettim, olaylara değişik bakış açısıyla bakabilme fırsatı yakaladım. Özgüven konusunda ve genel olarak tüm hayatımda benim için büyük gelişmeler sağladık. Benim tüm sorunlarımı büyük bir içtenlikle dinlediği ve bana yol gösterdiği için kendisine minnettarım.

FB
Fir***** B*****
26 Nis 2021 eklendi.

Günce hanımla yaklaşık 2,5 sene önce çalışmaya başladık. Ona kendimi ve yaşadıklarımı anlatıyorum. Daha önce görmediğim şeyleri görmemi sağlıyor. Çok farklı bir bakış açısı var. Yaşadığım problemlerin nereden kaynaklandığını bulmamda bana çok yardımcı oldu. Sorduğu sorularla ve destekleyici yaklaşımıyla birlikte çözümler bulduk. Hayatımı nasıl yönetebileceğimi öğreniyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum. Herşey için teşekkür ederim.

NB
Nil***** B*****
30 Kas 2019 eklendi.

Günce hanım bana çok yardımcı oldu. Hem sevecen hem çok ilgili adım adım hiç acele etmeden çoğu sıkıntımı halettik birikte hastalarına yaklaşımı çok içten özellikle yaptığımız terapiler anksiyete ve depresyonumun azalmasına sebep oldugu için çok rahatladım.

JP
Jes***** P*****
15 Kas 2019 eklendi.

Günce Hanım karşılaştığım en iyi psikolog.Hastalığımda çok hızlı bir şekilde iyileşme kaydettim.Her yönden çok profesyonel bir insan.Bana çok yardımı dokundu.

Ber***** İ*****
14 Kas 2019 eklendi.

Gerçekten bu zamana kadar gittiğim Psikologlar arasında en samimi en sevecen ve işini iyi yapan bir Psikolog. Benim görüşmelerim bittiği halde benimle ilgileniyor.

S.***** Ş*****
14 Kas 2019 eklendi.

Nagehan hanimdan kızım 4 yaşındayken yaşadığımız ağlama krızlerinin nedenini bulabilmek için psikolojik destek almıştık.Kızıma göstermiş olduğu şevkati ilgiyi güler yüzünü hiç eksik etmemesi ve çözüm odaklı bir aile olabilmemize destek olduğu için sonsuz teşekkürler...??

İlgi Alanları

2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Aile Terapisi Alt Islatma- Kaka Kaçırma Altını Islatma Problemi Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anksiyete Bozuklukları Bağımlılıklar Bağlanma Sorunları Beslenme Sorunları-Obezite Bireysel Danışmanlık Bireysel Terapi Çocuk - Ergen Psikolojisi Çocuk Zeka Testleri - Wisc-4 Çocuklar için davranış programı Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Davranış Bozuklukları Depresyon Ergen Gelişim Sorunları Ergenlik Sorunları Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim Fobiler Genel Psikoloji Grup terapisi Hayatın Anlamı İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kadın ruh sağlığı Kardeş kıskançlığı Kaygı Manik Depresif Bozukluk Meslek seçimi Mobbing (Psikolojik Taciz) Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompulsif Bozukluk Öfke Kontrol Bozukluğu Okul Başarısızlığı Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Okul Korkusu Okula uyum güçlükleri Ölüm Ve Yas Online terapi Oyun Terapisi Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Bozukluğu Performans Kaygısı Problem Çözme Becerisi Psikolojik Bozukluk Ruh Sağlığı Sanat Terapisi Sınav Kaygısı Sınır Tanımama Sosyal Anksiyete Sosyal Fobi Stres Taciz-İhmal Takıntı Tırnak yeme ve Parmak Emme Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Travmatik Yaşam Olayları Tükenmişlik Sendromu Uyum Bozuklukları Uyum Sorunları Yas (Matem) Yas Danışmanlığı Yaşam Doyumu Yeme Bozuklukları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube