Aksaz Asker Hastanesi

Aksaz Asker Hastanesi

Muğla
5.0

Kurumumuzda toplam 12 doktor bulunmaktadır.

Dr. Yahya Kemal Koçyiğit

Kadın Hastalıkları ve Doğum

5.0
Dr. Serdar Kavak

Acil Tıp

5.0
Uzm. Dr. Mustafa Kemal Duvan

Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Hayriye Çapraz

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Dr. Serkan Arıbal

Radyoloji

Uzm. Dt. Serhat Sezgin

Diş Hekimi

,

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dr. Ömer Kartal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Mehmet Ali Ağan

Pratisyen Hekimlik

Dr. Emre Yalçınkaya

Kardiyoloji

Aksaz Asker Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Acil Tıp
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diş Hekimi
  • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kardiyoloji
  • Pratisyen Hekimlik
Adres

Sarıana, Yeniyol Cd., 48700 Adaköy/Marmaris/Muğla, Turkey

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YA
Yas***** A*****
17 Mar 2021 eklendi.

dün acile gelmiştim ben öleceğimi düşünüyordum beni hayata döndürdünüz ben size ne kadar teşekkür etsem azdır allah sizden razı olsun ilk kez bir doktor böyle beni anladı benimle ilgilendi en son istanbuldaki doktorum yener koç ve abdullah şumnudan sonra serdar kavak bey beni iyileştirdi sayenizde nefes alıyorum çok çok teşekkürler canım dokorum..

AS
Ale***** S*****
27 Şub 2020 eklendi.

Kemal Bey iki çocuğumun da doğumunu yaptıran aileden biri olarak gördüğüm bir hekim. İlk doğumum sıkıntılı bir süreçti ve bu süreçte benden çok stres yapıp endişelendi. Öyle içten öyle özverili ki ve öyle anlayışlı. Ve ben ikinci doğumumda ondan başkasına güvenemedim. Doğumda doktora güvenmek bir anne adayı için çok çok önemli. Gözünüz kapalı güvenip gidebileceğiniz bir hekim. Her hastası özeldir bıkmadan usanmadan ilgilenir. Doğumu yaptırdım benim işim bitti demez. Bizim sürecimizde bebeğimle ilgili bütün gelişmeleri doğum sonrası her gün takip etti. Öyle emek veriyor ki ve öyle iyi bir kişiliğe sahip ki. Her şey için teşekkür ediyorum kendine.

DK
Did***** K*****
13 Eyl 2019 eklendi.

Kemal Bey’e 28. Haftam da İstanbul’dan Dalaman’a taşındığım için gittim. Başlangıçta endişelerim vardı fakat daha sonra doktorumuzu tanıdıkça çok sevdim. İletişimi çok güçlü birisi sorduğunuz saçma sapan sorulara bile sabırla yanıt veriyor. Bilhassa doğum sürecinde Kemal Bey’in hastası olduğum için kendimi daha da şanslı hissettim. Normal doğum yapma konusunda beni gerçek anlamda bilinçli bir şekilde cesaretlendirdi. Doğum sonrası yaşamış olduğun bir takım sıkıntıları da onun sayesinde kolaylıkla atlattım. Bu bölgedeki tartışmasız en iyi doktor . Son derece özverili, işini çok severek yapan , hastalarına gereken hassasiyeti gösteren ,bu mesleğin hakkını veren bir isim iyiki onunla tanışmışım . Yanındaki ekibe özellikle Zehra Ebe’ye ve çalıştığı kurum olan Esnaf Hastanesi’ne çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla doğumunuzu burada yapabilirsiniz. İyi ki İstanbul’da Doğum yapmadım dedirttiler bana.

FD
Fat***** D*****
17 Şub 2019 eklendi.

Kendisine çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakasından dolayı düşük tehlikesi vardı ve düşükle sonuçlandı ama bu süreçte yanımda olduğunu hissettirdi bir telefon kadar uzağımdaydı alo demem veya mesaj atmam yeterli oldu sıkıntılarımla ister hastanede ister evinde her durumda benimle ilgilendiği için bana güven verdiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum tekrar bebek düşünüyorum Allah nasip ederse fethiye de kapısına gideceğim tek hekim Dr.y.kemal koçyiğittir.

MA
Mer***** A*****
25 Mar 2018 eklendi.

Tek kelime ile mükkemmel bir hekim. Annemin hayatını kurtardı ne desem az kendim hamile olduğumu ögrendim benimlede ayni sekilde ilgilenip bilgilendirdi Allah razı olsun dr.kemal beyden eğer bir dr. Arayisindaysaniz kesinlikle tereddut etmeyin.güleryüzlü sabırlı mükkemmel bir hekim Allah iyiki karşımıza çıkarmıs

Z.***** Ö*****
1 Kas 2017 eklendi.

Şanslı biri olmasamda en zor zamanimda karşıma çıkan ve aslında çok sansliymisim dedirten nadir kişilerden biridir kemal bey..ilk gebeligimde kürtaj olmak zorunda kaldım ağrısız şekilde yürüyerek çıktım hastaneden..herkes kürtajın zor olduğunu nasıl dayandığımi söylediklerinde bir kez daha şanslı olduğumu anladım çünkü hiç ağrım yoktu..10 gün sonra dış gebelik geçirdiğimi öğrendim.. kemal beyden allah bin kere razı olsun ki tedavinin sonuna kadar bilgisiyle destek oldu, deli gibi korkmama rağmen sayesinde sakin kalmayı başardım..uzun bi süreçti ama çok şükür iyileştim..benim gibi çaresiz durumda olanların karşısına umarım kemal bey gibi doktorlar çıkar..tekrar herşey için çok teşekkür ederim doktorum hakkınızı asla ödeyemem..

Z.***** Ö*****
1 Kas 2017 eklendi.

6 tane doktordan sonra iyi ki karsima ciktiniz; İlginiz, anlayışınız ve destediginiz için çok teşekkür ederim...

Mer***** Ö*****
10 Şub 2015 eklendi.

kesinlikle alanında çok iyi bir doktor ilgili ve alakalı en önemliside güven vermesi Rabbim tüm hamile olan bayanların karşısına inşallah kemal bey gibi iyi bir doktor çıkarır... Marmaristeki tüm bayanlara öneririm... Kemal bey; güler yüzünüz ilginiz alakanız için, Bebeğime sağ salim kavuşturan önce Allaha sonrada size sonsuz teşekkürler..

İlgi Alanları

4 boyutlu gebelik ultrasonu Ağız İçinde Yara Aile İçi İletişim Sorunları Alerjik Hastalıklar Allerjik Astım Alternatif Tıp Ameliyatsız İple Yuz Germe Anestezi (Narkoz) Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Arı Sokması Aşırı Terleme Atopik Dermatit Bazı Özel Durumlarda Anestezi Bel Fıtığı Beyin Omurilik Hastalıkları Böbrek Kanseri Ve Tedavisi Böbrek Taşları Böbrek Yetmezliği Böcek Sokmaları Boğmaca Boğulmalar Bölgesel İncelme Buerger Çene Büyüklüğü Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) Çene Kistleri Çene Kırığı Cilt Bakımı Ve Uygulamalar Damar Tıkanıklığı Deri Lezyonlarında Biyopsi Ve Kesi Alımı Dermaterapi Diş Çekimi Diş İmplantı Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon Doğum Doğum Kontrol Doppler İncelemeleri Duygu Durum Bozuklukları Elektrik Çarpması Empotans (İktidarsızlık) Enfeksiyonlar Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz) Enjeksiyon Im Ensefalite Neden Olan Hastalıklar Fistül Embolizasyonu Frengi Gençlik Aşısı Genetik Hastalıklar Gıda Zehirlenmesi Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi) Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu Gömülü Diş Çekilmesi Grip Hamile Kalamama Hamilelik Hiperlipidemi Hızlanmış Ergenlik Idrar Yapma Bozukluğu İdrarda Kristal Atılımı İleri düzey ultrason İletişim Problemleri İlk Yardım İmplant Uygulamaları Infektif Endokardit İple Yüz Germe İskemik Atak Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalp Yetmezliği Kardiyak Anestezi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karın Ağrısı Karıniçi Enfeksiyonlar Kimyasal Madde Zehirlenmesi Kinesiyoloji Kırık - Çıkık Kordon Bağlama Koroner Arter Tıkanıklığı Manik Depresif Bozukluk Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR) Mekanik Solunum Mesane (İdrar Kesesi) Taşı Noninvaziv Kardiyoloji (İnvazif Olmayan Kalp Tetkikleri) Osteoporoz (Kemik Erimesi) Otit Otozomal Resesif Polikistik Böbrek Hastalığı Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Bozukluk Parazit Hastalıkları Polikistik Over Polip Prostat Biyopsi Prostat Infeksiyonu Prostatit Psikolojik Bozukluk Reyno Sendromu Saç Ekimi Saç Hastalıkları Sepsis (Kan Zehirlenmesi) Sindirim Sistemi Enfeksiyonları Şizotipal Kişilik Bozukluğu Solunum Yolu Enfeksiyonları Spinal Anestezi Temel Prensipler Temel Yöntemler Tiroid Kanseri-Tanısı Travmalar Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık) Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üriner Sistem Yaralanmaları Varis Tedavisi Viral Enfeksiyon Vücut Estetik Uygulamaları Yağ Eritme Ve Selülit Tedavisi Yanık Yara Bakımı Yoğun bakım Yüz Gerdirme Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube