Sembol Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Sembol Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Ankara
5.0

Kurumumuzda toplam 1 doktor bulunmaktadır.

5.0
Sembol Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Turan Güneş Bulvarı, 11/11 Kat:3

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
24 Eyl 2022 eklendi.

Tunç hoca süreç boyunca desteği için teşekkür ederim. Yönlendirmeleri için. Olağan durumun ihtimallerini görebildiği için. Hiçbir zaman sekmedi :) hayatımın iyi kisi. Geçirilen seanslar.

23 Eyl 2022 eklendi.

Ömer hocamdan yaklaşık 6 aydır danışmanlık hizmeti alıyorum. Zor bir süreçten geçip bunu artık tek başıma atlatamayacağımı düşünerek seanslara başladım. İyi ki de öyle yapmışım ve yollarımız kesişmiş. Gerçekten pırıl pırıl, mükemmel bir insan. Bu zorlu yolda bana eşlik edip değerli görüşlerinizi benimle paylaşarak yolumu aydınlattığınız için teşekkür ederim hocam.

22 Eyl 2022 eklendi.

Tunç bey gerçekten psikolog olmak için yaratılmış birisi. Probleminiz ne olursa olsun bakış açınızın değişeceğine inanarak gidebilirsiniz.

2 Eyl 2022 eklendi.

2 yıldan uzun süredir biriktirdiğim duyguların çıkmasını sağladı. Karşı taraftan neyi bekliyorum. Dediğimde. Bir ışık gibi hayatım aydınlandı.

22 Ağu 2022 eklendi.

İletişiminden, yaklaşımlarından çok memnun kaldım terapilere devam 🥰

17 Ağu 2022 eklendi.

Çok iyi bir anlatıcı ve yol gösterici aynı zamanda verdiği ödevler gayet iyi teşekkür ederim ve tavsiye ediyorum.

16 Ağu 2022 eklendi.

Gerçekleşmesini istediğim rüya gibi gelen halime kavuşturdu hocam, çok teşekkür ederim. Bu yoldaki rehberliğinize için minnettarım..

15 Ağu 2022 eklendi.

Tunç hocama çok teşekkür ederim. Çok guzel bir sekilde bilimsel olarak bize yapılması gereken herşeyi tek tek açıkladı tüm sorularıma cevap verdi ve en önemlisi eşimin de hiç yapamayacagi güzel şeyleri yapmasına olan sağladı çok teşekkür ederim canım hocam

15 Ağu 2022 eklendi.

Tunç hocaya çok teşekkür ediyorum korkularımı, kaygılarımı yenmemde çok yardımcı oldu. İlgi, alaka ve güler yüz içinde çok teşekkürler hocam.

ZK
Zer***** K*****
15 Ağu 2022 eklendi.

Eşim hiç bir şekilde destek almak istemiyor du,arkadaşımın tavsiyesiyle Tunç hocamdan randevu aldım ve eşimle beraber gittik.Tunç hocama herşey için minnettarım.Eşimle lgili problemleri aştık.Kendisi mesleğinde uzman biri ,güler yüzlü ve bilgili ona buradan çok teşekkür ediyorum.💐👍

İlgi Alanları

Aile Danışmanlığı Aile içi iletişim Akran zorbalığı Anksiyete Bozuklukları Bağlanma problemleri Bipolar Bozukluk Cinsel İşlev Bozuklukları Cinsel İsteksizlik Cinsel İstismar Cinsel Terapi Çocuk - Ergen Psikolojisi Depresyon Erken Boşalma İhmal ve Ebeveyn Şiddeti Kardeş kıskançlığı Kaygı Bozuklukları Kıskançlık Majör Depresif Bozukluk Mobbing (Psikolojik Taciz) Obsesif Kompulsif Bozukluk Okul Başarısızlığı Online terapi Özgüven Sorunları Panik Atak Performans Kaygısı Psikolojik Bozukluk Sertleşme Problemi Sınav Kaygısı Sosyal Fobi Stres Travma Vajinismus Yas (Matem) Yaygın Anksiyete Bozuklukları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube