Samsun Meme Kanseri Doktorları

Op. Dr. Nurullah Burak Korkmaz

Genel Cerrahi

  • Güzelyalı Mahallesi Atatürk Bulvarı 3. Kısım No:240 D:1 CROWN HOUSE Apartmanı Atakum Atakum, Samsun

    Op. Dr. Nurullah Burak Korkmaz Cerrahi Kliniği

Perianal fistül tanısı ile yaptığım araştırmada yorumlara, çalışmış olduğu kurumlar ve ak... daha fazla

Op. Dr. Volkan Kınaş

Genel Cerrahi,Gastroenteroloji Cerrahisi

  • Kale,Sahil Cad. No:160 İlkadım, Samsun

    Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Meydan Şubesi

Mastektomi ameliyatı geçirdim ameliyatım çok başarılı geçti bu süreçte bizimle çok yakında... daha fazla

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel

Genel Cerrahi

  • Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum, Samsun

    Özel Medicalpark Samsun Hastanesi

Eşim Amasya'dan iki büklüm ağrıyla gelmişti. Safra kesesinde bulunan taşlar iltihaplı ve a... daha fazla
Randevu takvimi bulunmuyor. Talep et

Samsun Göğüs Kanseri Tedavisi Doktorları

Sitemizin şu anda görüntülemekte olduğunuz sayfasında, Samsun’da meme kanseri alanında çalışmalar yürüten doktorlar listelenmiştir. Listedeki doktorları kafanızda daha önceden belirlemiş olduğunuz kriterlere uygunluğuna göre inceleyebilir, sitemizin size sunduğu imkanlar sayesinde doktorlar hakkındaki önemli bilgilere kolay bir biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz. Görüşme hizmeti almak istediğiniz doktora, doktorun müsait olduğu istediğiniz herhangi bir saat için sitemiz üzerinden çevrimiçi veya telefon yoluyla ücretsiz randevu alabilirsiniz. Randevu aldığınız doktorla yalnız yüz yüze değil, doktorun müsait olması durumunda online görüşmeler yaparak da muayene olabilirsiniz.

Sitemizin Sizin Yararınıza Sunduğu İmkanlar

Göğüs kanseri için doğru doktoru bulmak, her zaman düşünüldüğü gibi kolay bir durum olmayabilir. Doktor hakkında başkalarından alınan duyumlar her zaman tam anlamıyla doğru olmayabilir, ya da doktor o kişi için uygun olsa bile size uygun olmayabilir. Doktor seçimini düzgün bir şekilde yapmak, kapsamlı araştırma gerektirmesi ve alanda hizmet veren doktor sayısının az olmayışından kaynaklı bir zorluğu beraberinde getirir. Sitemiz, size sunduğu imkanlar sayesinde bu zorlukların üstesinden gelmenizde yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu imkanlar şöyle sıralanabilir:

Akıllı arama (Filtreleme) özelliği. Bu özellik sayesinde liste sayfasında bulunan doktorları istediğiniz özelliklere göre filtreleyebilir, özelliklere uymayan doktorları araştırarak vakit kaybetmeden araştırmanıza devam edebilirsiniz. Doktorların özgeçmiş bilgilerine erişim sağlama imkanı. Sitemizde yer alan her doktorun bir de profil sayfası mevcuttur. İsimlerine tıklayarak açılan profil sayfasında girerek doktorun mesleki alanındaki bilgi ve birikim düzeyi hakkında bir ön izlenim edinebilirsiniz. Soru sorma imkanı. Sitemiz üzerinden istediğiniz doktora, merak ettiklerinizi sorarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yine doktorların profillerinde belirtilen telefon numaraları üzerinden doktorlarla irtibat kurarak süreç ve ücret hakkında bilgi edinmeniz mümkün.

Meme Kanseri Risk Faktörleri Nedir? Göğüs Kanserinden Nasıl Korunulur?  

Meme kanseri, bazı risk faktörlerine sahip insanlarda daha sık görülür. Bunlar:

- Doğum kontrol ilaçlarının uzun süreli kullanılması
- Akrabalarda meme kanseri öyküsü
- İlerleyen yaş
- Hiç doğurmamış olmak
- İlk doğumun 30 yaşından sonra yapılması olarak sayılabilir. Ancak elbette risk faktörleri bunlarla sınırlı değildir. Meme kanserinden korunmak için düzenli kontrol yaptırılmalı, stres düzeylerine dikkat edilmeli, hareketsiz ve dengesiz beslenilen bir yaşam döngüsüne aciliyetle son verilmelidir.