Fzt. Ezgi Zehir

Fizyoterapi - İstanbul

Kişiye Özel Egzersiz, Klinik Masaj, Fıtık (İnguinal Herni)

Takvim talep et Değerlendir

Ezgi Zehir Hakkında

Ezgi Zehir Kimdir?

Fzt. Ezgi Zehir, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ezgi Zehir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • Diğer
İlgilendiği Hastalıklar
  • Kişiye Özel Egzersiz
  • Klinik Masaj
  • Fıtık (İnguinal Herni)
  • Boyun Fıtığı
  • Koruyucu Sağlık Hizmeti

Ezgi Zehir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Fzt. Ezgi Zehir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Fzt. Ezgi Zehir kimdir , telefon numarası nedir?
Fzt. E Zehir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Fzt. Ezgi Zehir için nasıl randevu alabilirim?
Fzt. E Zehir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Fzt. Ezgi Zehir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Fzt. Ezgi Zehir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Fzt. Ezgi Zehir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Fzt. Ezgi Zehir Fizyoterapi, uzmanıdır. Fizik tedavi, Elektroterapi, Bel - Boyun Fıtığı, Nörolojik rehabilitasyon, Ortopedik rehabilitasyon alanlarında hizmet veriyor ve Kişiye Özel Egzersiz, Klinik Masaj, Fıtık (İnguinal Herni), Boyun Fıtığı, Koruyucu Sağlık Hizmeti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Fzt. Ezgi Zehir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Fzt. Ezgi Zehir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Fzt. Ezgi Zehir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Fzt. E Zehir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Fzt. Ezgi Zehir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Fzt. E Zehir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.