Psk. Fatmagül Taylan

5.0

Depresyon, Online Terapi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

“Fatmagül Hanımdan aldığım danışmanlıktan çok memnun kaldım,ben depresyon tedavim için kendisine başv...” Devamı

Psk. Fatmagül Taylan

Psk. Fatmagül Taylan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden  mezun olmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Evlilik ve Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans yapmaktadır. Eğitim ve öğretim sürecinde, rehabilitasyon merkezinde, anaokul ve çeşitli eğitim kurumlarında staj kapsamında seans deneyimleri bulunmaktadır.

 

Rehber Klinik bünyesi altında Bilişsel Davranışçı Terapi Modülü, Temel Spor Psikolojisi ve Mindfulness Temelli Terapi Eğitimlerini tamamlamıştır. Bu eğitimlerin ardından Uzm. Psk. Gizem Çetin önderliğinde süpervizyon sürecini başarıyla tamamlamıştır.

 

Yetişkin bireylerde uygulamaya yönelik aldığı Doç. Dr. Psikiyatr Uzmanı Cemil Çelik  önderliğinde Bilişsel Davranışçı Terapide Değerlendirme ve Yapılandırılmış Görüşme Eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

 

Çocuk ve Ergen bireylere yönelik aldığı “Çocuk Merkezli Oyun Terapisi” eğitimi, “Masal Terapisi ”eğitimi,  “Trikotillomani, Deri Yolma Bozukluğu, Tik Bozuklukları, Tırnak Yeme Davranışlarında Kullanılan Alışkanlığı Tersine Çevirme Egzersizleri” eğitimi ve İzmir Psikoloji Enstitüsü onaylı “Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri”, “Ankara Gelişim Envanteri”, “D2 Dikkat Testi”, “Metropolitan Testi”, “PeaBody Kelime Resim Testi”, “Porteus Labirentleri Testi”, “Kent EGY Testi”, “Good Enough- Harris Bir İnsan Çiz) Testi” “Frankfurter Dikkat Testi” “Bir Aile Çiz Testi” eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

 

Samsun’da bulunan Özel ‘Samsun Günışığım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ve  çocuk, ergen ve yetişkin danışanları ile yüz yüze görüşmelerle terapi/psikolojik danışmanlık sürecini yürütmektedir. Samsun dışında yer alan veya çeşitli sebeplerle psikolojik danışmanlık merkezine gelemeyen danışanlar için ise online(çevrimiçi) görüşmeler ile süreci yürütmektedir.

Mevlana Mahallesi 773. Sokak No:21 Atakum/Samsun
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
0-6 yaş gelişim testleri 2-3 Yaş Sendromu AGTE ( Ankara Gelişim Envanteri ) Agorafobi Agte gelişim tarama envanteri Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Psk. Fatmagül Taylan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden  mezun olmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Evlilik ve Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans yapmaktadır. Eğitim ve öğretim sürecinde, rehabilitasyon merkezinde, anaokul ve çeşitli eğitim kurumlarında staj kapsamında seans deneyimleri bulunmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2019
Deneyim: 5 Yıl

Deneyimler

Özel Samsun Günışığım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (2023 - Devam ediyor)
Psk. Fatmagül Taylan Online Görüşme (2023 - Devam ediyor)
Rehber Klinik Online (2023 - 2023)
Erol Birol Hoca Vip Eğitim Kurumu - Psikolog (2022 - 2022)
Özel Küçük Şeyler Anaokulu - Stajyer Psikolog (2019 - 2019)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 83 01

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
kk
Kad*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
20.11.2023
Depresyon
Günışığım Rehabilitasyon Merkezi

Fatmagül Hanımdan aldığım danışmanlıktan çok memnun kaldım,ben depresyon tedavim için kendisine başvurmuştum kısa sürede etkili çözüm oldu diyebilirim..Herkese tavsiye ederim Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Psk. Fatmagül Taylan ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Fatmagül Taylan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Fatmagül Taylan için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Fatmagül Taylan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748301

Psk. Fatmagül Taylan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Fatmagül Taylan Günışığım Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Fatmagül Taylan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Fatmagül Taylan Psikoloji uzmanıdır. Depresyon, Online Terapi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve 0-6 yaş gelişim testleri, 2-3 Yaş Sendromu, AGTE ( Ankara Gelişim Envanteri ) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube