Dyt. Tuğba Özsoy Aslan, Samsun, Diyetisyen

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan

Diyetisyen - Samsun

Enteral Beslenme, Okul Çağı Beslenmesi, Tip 2 Diyabet

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Niğde  Niğde
Niğde Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. T Özsoy Aslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. T Özsoy Aslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Tuğba Özsoy Aslan Niğde Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Tuğba Özsoy Aslan Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk beslenmesi, Troid hastalıklarında beslenme, Prematüre beslenmesi, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları alanlarında hizmet veriyor ve Enteral Beslenme, Okul Çağı Beslenmesi, Tip 2 Diyabet, Beslenme Bilimleri ve Besinler, Madde Bağımlılığı Ve Beslenme Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Tuğba Özsoy Aslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. T Özsoy Aslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Tuğba Özsoy Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. T Özsoy Aslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.