Dyt. Tuğba Küçük

Diyetisyen - Bursa

Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Gebelik Dönemi Beslenmesi, Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet

Randevu Al 0 (850) 811 63 65
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Diyetisyenin Adresi

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41  Nilüfer, Bursa
Özel Medicana Bursa Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Tuğba Küçük Hakkında

Tuğba Küçük Kimdir?

Dyt.Tuğba Küçük, Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarı ile tamamlayarak Diyetisyen unvanı aldıktan sonra stajerlik eğitimlerini; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Narlıdere Toplum Sağlığı Merkezi, Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi'nde tamamlamıştır. Stajer eğitimininden sonra ; başta Vm Medical Park Bursa Hastanesi , Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi EA Hastanesi ve Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hayat Tıp Merkezi 'nde görev almıştır.

Dyt.Küçük, şuanda Bursa Nilüfer'de bulunan Özel Medicana Bursa Hastanesi'nde danışanlarına hizmet vermektedir. 

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi
 • Gebelik Dönemi Beslenmesi
 • Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet
 • Bariatrik Diyetisyen
 • Beyin tümörlerinde beslenme
Tedaviler
 • Bariatrik Diyetisyen
 • Besin İntolerans Testi
 • Beslenme durumu değerlendirilmesi
 • Beslenme planı
 • Çocuk beslenmesi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 65
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Tuğba Küçük Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Tuğba Küçük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Tuğba Küçük ile nasıl iletişime geçerim?
Dyt. Tuğba Küçük ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 65

Dyt. Tuğba Küçük için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. Tuğba Küçük için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dyt. Tuğba Küçük için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dyt. Tuğba Küçük hangi kurumlar Tuğba Küçük ile anlaşmalı?
Dyt. Tuğba Küçük ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Dyt. Tuğba Küçük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Tuğba Küçük Özel Medicana Bursa Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dyt. Tuğba Küçük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Tuğba Küçük Diyetisyen, uzmanıdır. Bariatrik Diyetisyen, Besin İntolerans Testi, Beslenme durumu değerlendirilmesi, Beslenme planı, Çocuk beslenmesi, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Diyabet diyeti, Gebelik ve beslenme, Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi, Kilo alma diyetleri alanlarında hizmet veriyor ve Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Gebelik Dönemi Beslenmesi, Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet, Bariatrik Diyetisyen, Beyin tümörlerinde beslenme hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dyt. Tuğba Küçük için muayene ücreti nedir?
Dyt. Tuğba Küçük muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Tuğba Küçük muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dyt. Tuğba Küçük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. Tuğba Küçük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Diyetisyenden Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.