Dyt. Serpil Parlak, Ankara, Diyetisyen

Dyt. Serpil Parlak

Diyetisyen - Ankara

Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Plaza **** No:33 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Teknolojik Diyet

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Serpil Parlak Hakkında

Serpil Parlak Kimdir?

Dyt. Serpil PARLAK, 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk üniversite eğitiminin ardından Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde ikinci üniversite eğitimine başlamış ve "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerinin Çocuk Beslenmesi Konusunda Bilgi Düzeylerinin Saptanması" başlıklı tezi ile mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır. Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminerini ise “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi 3-6 Yaş Dönem Çocuklarının Beslenme Davranış İlkeleri” konusunda vermiştir.

Üniversite eğitimi esnasında "Otizmli Çocuklarda Çocukluk ve Adolesan Döneminde Kilo Kontrolü ve Yönetimi" konusunda da çalışma yapmış olan Dyt. Serpil PARLAK, 2014 yılı Kasım ayında  “Metabolik - Bariatrik Cerrahi: Multidisipliner yaklaşım” ve Bariyatrik Cerrahi Diyetisyenliği üzerine çalışmalar yapmıştır. 2002- 2012 yılları arasında TSE ve Türkiye’nin önde gelen Belgelendirme Şirketlerinde ISO, EN ve HACCP, Toplam Kalite Yönetim Sistemi ve ARGE merkezlerinin kurulmasında denetçi olarak görev almıştır. 2006 yılı Ocak ayında Tohum Otizm Vakfı'nda Otizmli Çocuklara gönüllü ablalık yapmış ve halen diyetisyen olarak “Otizmli Çocuklarda Çocukluk ve Adolesan Döneminde Kilo Kontrolü ve Yönetimi" ile "Yetişkin Kilo Kontrolü ve Yönetimi" eğitim ve destek programlarını başarıyla yürütmektedir.

Dyt. Serpil PARLAK, Şubat 2009 tarihinde Ankara Türk Standardları Enstitüsü’nün düzenlemiş olduğu TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi - İç Tetkik Eğitimi - Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi - TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi - TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Kasım 2014 tahinde ise Turkish Assocıatıon For the Study of Obesıty tarafından düzenlenmiş olan VI. Ulusal Obezite Kongresi eğitimlerine katılmış olup Obezite ve Beslenme belgesini almaya hak kazanmıştır. Yine Kasım 2014 tarihinde Türkiye Obezite Araştırma Derneği’nin düzenlediği Bariyatrik Cerrahi Diyetisyenliği eğitimlerini de başarıyla tamamlamış olan Dyt. Serpil PARLAK, Bariyatrik Cerrahi müdahalesi görmüş hastaları yakından gözlemleme şansı yakalamıştır.

Mayıs 2014- Eylül 2014 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde gönüllü olarak çalışmış ve Onkoloji Biriminde yatan, Anne ve çocuk birimde yatan, Metobolik hastalıklar, Yoğun bakım ve Nütrisyon Birimlerinde yatan hastaları yakından gözlemleme fırsatı yakalamıştır. Kasım 2014 tarihinde EASO - OMTF Course/Turkısh Assocıatıon For The Study Of Obesıty düzenlediği kongreye katılmış Obezite ve Beslenme başarı belgesi sahibi olmuştur. Mayıs 2015 tarihinde ise Sayın Doç. Dr. Alper Çelik‘in Metabolik - Bariatrik Cerrahi; Multidisipliner yaklaşım sempozyumuna katılmış ve eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.

2015 yılından beri Yeni Meram Gazetesi “Sağlıklı Yaşam” köşe yazarlığı ve Dr. Portakal Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde danışanlarına beslenme ve diyet konusunda destek vermekte olan Dyt. Serpil PARLAK, Bariyatrik Cerrahide Beslenme, Zayıflama, Kilo alma, Obezitede beslenme, Sporcu Beslenmesi, Anne-Çocuk Beslenmesi, Emziklilikte Beslenme, Hamilelikte Beslenme, Hastalıklarda Beslenme, Kurumsal Danışmanlık, Online Diyet, Yeme Bozuklukları konularında hizmet vermektedir.

Dyt. Serpil Parlak Çankaya'da yer alan Teknolojik Diyet danışmanlık merkezinde hastalarını kabul etmektedir.

Diyetisyen Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ire nur..lik

SERPİL HANIMAA SEVGİLER :) 29-01-2019

ay..ban

Tatlı dilli,güler yüzlü, kendi güzel yüreği güzel danışmanım benim uzman yaklaşımı,tavsiyeleri ile bana çok yardımcı oldu.İstek ve ihtiyaçlarıma göre bana doğru yolu gösterdi. Aç kalmadan sağlıklı kilo verdim.Bana bu konuda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum:) Sizde harika sonuçlar almak isterseniz tek ve doğru adres SERPİL PARLAK. Herkese tavsiye ediyorum. 19-04-2016

ayda..çıvan

Serpil Hanım'ın uzun zamandır danışanıyım. Sağlıklı ve hızlı bir şekilde fazlalıklarımı atmamı sağladı. Yazdığı egzersizlerle, hazırladığı sağlık sularıyla ve diyet programlarıyla hayata yeniden döndüm sanki. Daha zayıf ve fit olarak kendimi de sevmeye başladım artık. Mesleğinin en güzelini yaptığına inanıyorum. Herkese öneririm :) 18-04-2016

Polat..�ğun

Tanıdığım işine bu kadar bağlı ve işini çok iyi yapan nadir diyetisyenlerden biri. Ben bir sporcuyum ve benim için kilo almak kilo vermek form korumak çok önemlidir bu konularda yardımcı olduğun için teşekkür ederim ;) 18-04-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Serpil Parlak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Serpil Parlak kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. S Parlak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Serpil Parlak için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. S Parlak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Serpil Parlak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Serpil Parlak Teknolojik Diyet bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Serpil Parlak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Serpil Parlak Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Gelişme geriliği, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Kanserde beslenme, Yaşam koçluğu, Karbonhidrat sayımı, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Yeni doğan metabolik hastalık, Zayıflama programı alanlarında hizmet veriyor ve Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet, Alkali Diyet, Enteral Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Serpil Parlak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Serpil Parlak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Serpil Parlak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. S Parlak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Serpil Parlak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. S Parlak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.