Dyt. Serpil Parlak

Diyetisyen - Ankara
5.0

Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet

5.0

“SERPİL HANIMAA SEVGİLER :)” Devamı

Dyt. Serpil Parlak

Dyt. Serpil PARLAK, 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk üniversite eğitiminin ardından Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde ikinci üniversite eğitimine başlamış ve "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerinin Çocuk Beslenmesi Konusunda Bilgi Düzeylerinin Saptanması" başlıklı tezi ile mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır. Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminerini ise “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi 3-6 Yaş Dönem Çocuklarının Beslenme Davranış İlkeleri” konusunda vermiştir.

Üniversite eğitimi esnasında "Otizmli Çocuklarda Çocukluk ve Adolesan Döneminde Kilo Kontrolü ve Yönetimi" konusunda da çalışma yapmış olan Dyt. Serpil PARLAK, 2014 yılı Kasım ayında  “Metabolik - Bariatrik Cerrahi: Multidisipliner yaklaşım” ve Bariyatrik Cerrahi Diyetisyenliği üzerine çalışmalar yapmıştır. 2002- 2012 yılları arasında TSE ve Türkiye’nin önde gelen Belgelendirme Şirketlerinde ISO, EN ve HACCP, Toplam Kalite Yönetim Sistemi ve ARGE merkezlerinin kurulmasında denetçi olarak görev almıştır. 2006 yılı Ocak ayında Tohum Otizm Vakfı'nda Otizmli Çocuklara gönüllü ablalık yapmış ve halen diyetisyen olarak “Otizmli Çocuklarda Çocukluk ve Adolesan Döneminde Kilo Kontrolü ve Yönetimi" ile "Yetişkin Kilo Kontrolü ve Yönetimi" eğitim ve destek programlarını başarıyla yürütmektedir.

Dyt. Serpil PARLAK, Şubat 2009 tarihinde Ankara Türk Standardları Enstitüsü’nün düzenlemiş olduğu TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi - İç Tetkik Eğitimi - Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi - TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi - TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Kasım 2014 tahinde ise Turkish Assocıatıon For the Study of Obesıty tarafından düzenlenmiş olan VI. Ulusal Obezite Kongresi eğitimlerine katılmış olup Obezite ve Beslenme belgesini almaya hak kazanmıştır. Yine Kasım 2014 tarihinde Türkiye Obezite Araştırma Derneği’nin düzenlediği Bariyatrik Cerrahi Diyetisyenliği eğitimlerini de başarıyla tamamlamış olan Dyt. Serpil PARLAK, Bariyatrik Cerrahi müdahalesi görmüş hastaları yakından gözlemleme şansı yakalamıştır.

Mayıs 2014- Eylül 2014 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde gönüllü olarak çalışmış ve Onkoloji Biriminde yatan, Anne ve çocuk birimde yatan, Metobolik hastalıklar, Yoğun bakım ve Nütrisyon Birimlerinde yatan hastaları yakından gözlemleme fırsatı yakalamıştır. Kasım 2014 tarihinde EASO - OMTF Course/Turkısh Assocıatıon For The Study Of Obesıty düzenlediği kongreye katılmış Obezite ve Beslenme başarı belgesi sahibi olmuştur. Mayıs 2015 tarihinde ise Sayın Doç. Dr. Alper Çelik‘in Metabolik - Bariatrik Cerrahi; Multidisipliner yaklaşım sempozyumuna katılmış ve eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır.

2015 yılından beri Yeni Meram Gazetesi “Sağlıklı Yaşam” köşe yazarlığı ve Dr. Portakal Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde danışanlarına beslenme ve diyet konusunda destek vermekte olan Dyt. Serpil PARLAK, Bariyatrik Cerrahide Beslenme, Zayıflama, Kilo alma, Obezitede beslenme, Sporcu Beslenmesi, Anne-Çocuk Beslenmesi, Emziklilikte Beslenme, Hamilelikte Beslenme, Hastalıklarda Beslenme, Kurumsal Danışmanlık, Online Diyet, Yeme Bozuklukları konularında hizmet vermektedir.

Dyt. Serpil Parlak Çankaya'da yer alan Teknolojik Diyet danışmanlık merkezinde hastalarını kabul etmektedir.

Teknolojik Diyet
Ufuk Üniversitesi Caddesi The Paragon Plaza Kat:6 No:33 Çukurambar Çankaya/Ankara
Hizmetler
Bariatrik diyetisyen Zayıflama programı Zayıflama diyetleri Kilo verme diyetleri Kilo alma diyetleri Devamı

Hakkında

Dyt. Serpil PARLAK, 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk üniversite eğitiminin ardından Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde ikinci üniversite eğitimine başlamış ve "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerinin Çocuk Beslenmesi Konusunda Bilgi Düzeylerinin Saptanması" başlıklı tezi ile mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır. Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminerini ise “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi 3-6 Yaş Dönem Çocuklarının Beslenme Davranış İlkeleri” konusunda vermiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Doğu Akdeniz Üniversitesi

İlgi Alanları

Gıda Alerjileri Tip 2 Diyabet Tip 1 Diyabet Alkali Diyet Enteral Beslenme Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Mah*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

SERPİL HANIMAA SEVGİLER :)

Ilk*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Tatlı dilli,güler yüzlü, kendi güzel yüreği güzel danışmanım benim uzman yaklaşımı,tavsiyeleri ile bana çok yardımcı oldu.İstek ve ihtiyaçlarıma göre bana doğru yolu gösterdi. Aç kalmadan sağlıklı kilo verdim.Bana bu konuda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum:) Sizde harika sonuçlar almak isterseniz tek ve doğru adres SERPİL PARLAK. Herkese tavsiye ediyorum.

İB
İla*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Serpil Hanım'ın uzun zamandır danışanıyım. Sağlıklı ve hızlı bir şekilde fazlalıklarımı atmamı sağladı. Yazdığı egzersizlerle, hazırladığı sağlık sularıyla ve diyet programlarıyla hayata yeniden döndüm sanki. Daha zayıf ve fit olarak kendimi de sevmeye başladım artık. Mesleğinin en güzelini yaptığına inanıyorum. Herkese öneririm :)

CC
Can*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Tanıdığım işine bu kadar bağlı ve işini çok iyi yapan nadir diyetisyenlerden biri. Ben bir sporcuyum ve benim için kilo almak kilo vermek form korumak çok önemlidir bu konularda yardımcı olduğun için teşekkür ederim ;)

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Serpil Parlak ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Serpil Parlak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Serpil Parlak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Serpil Parlak Teknolojik Diyet bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Serpil Parlak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Serpil Parlak Diyetisyen uzmanıdır. Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet alanlarında hizmet veriyor ve Bariatrik diyetisyen, Zayıflama programı, Zayıflama diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube