Adres

Cumhuriyet Cad. No: 66  Seyhan, Adana
Acıbadem Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Pakize Gizem Akgül Kimdir?

Dyt. Pakize Gizem Akgül,1989 yılında Adana'da dünyaya geldi. Lise öğrenimini Özel Adana Fen Lisesi'nde 2006 yılında tamamlamasının ardından lisans eğitimine Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladı ve 2012 yılında mezun oldu. Öğrencilik yılları boyunca Amerikan Hastanesi, Dr..Sami Ulus Kadın Doğum ,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi,Osmaniye Devlet Hastanesi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi ve Özel Tevfik Fikret Okulu'nda stajlarını gerçekleştirdi.

Dyt. Akgül, 2013 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır ve halen devam etmektedir. Dünya Mutfaklarına merakı nedeniyle 2009 yılı boyunca Big Chef's ve benzeri restoranlarda aşçılık deneyimi edinen Beslenme ve Diyet Uzmanı Gizem Akgül, 2012 yılında Acıbadem Adana Hastanesi'nde göreve başladı. 2014 yılında, ICF (International Coach Federation) onaylı 'Profesyonel Koçluk' eğitimini tamamladıktan sonra diyet danışmanlarına çok yönlü  hizmet veren Dyt. Akgül, 2014-2015 yılları aralığında,  Adana Score Spor merkezinde diyet danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Dyt. Akgül, bireysel beslenme danışmanlığının yanı sıra,sporcu beslenmesi,gebelikte, hastalıklarda beslenme tedavisi,onkolojide ,okul öncesi ve okul döneminde,iş hayatında beslenme gibi konularda da hizmet vermektedir. Akademik ve profesyonel hayatı süresince bilimsel gelişmeleri ve yenilikleri takip eden Dyt.Gizem Akgül,çok sayıda kongre,seminer ve eğitimlere katılmıştır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Pakize Gizem Akgül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kanser beslenmesı

  Beslenmesı beslenmesı saygılar eşim kolon kanseri kemoterapısı bitmek üzere bazı drlar kanserli hastaların sut ve peynir yememesi gerektiğini yazıyor eşim sabah laktozsuz sut ve bir dilim peynir yiyor artık yemesınmı şüpheye düştük beni aydonlatmanızı rica ediyorum size güveniyorum tesekkurer epsom... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Pakize Gizem Akgül

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kilo verme

  159 boyum var ve 65 kiloyum henüz 19 yaşındayım acil zayıflamam lazım yardımcı olabilir misiniz neler yapmam gerekiyor

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Pakize Gizem Akgül

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.