Dyt. İbrahim Taşdelen

Diyetisyen - Ankara
5.0

Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet, Sağlıklı Zayıflama, Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme

5.0

“Canımm İbrahim hocamm😍sizinle yolumuz Sevgili Eczacim Betül Hanım, sayesinde kesişti.Güler yüzünüz,b...” Devamı

Dyt. İbrahim Taşdelen

Dyt. İbrahim Taşdelen Kayseri de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimleririnin ardından Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü tamamlayarak Diyetisyen unvanını almıştır.

Dyt. İbrahim Taşdelen  mesleki çalişmalarına şu an  Fitform Beslenme Ve Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

 

Fitform Beslenme Ve Danışmanlık Merkezi
Çukurambar Mahallesi, Ufuk Ünv. Cd Paragon Tower, Kat: 9 Daire No:41 06510 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Metabolik hastalıklarda beslenme Beslenme durumu değerlendirilmesi Beslenme planı Zayıflama programı Zayıflama diyetleri Devamı

Hakkında

Dyt. İbrahim Taşdelen Kayseri de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimleririnin ardından Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü tamamlayarak Diyetisyen unvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet Sağlıklı Zayıflama Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme Onkoloji diyetisyen Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canımm İbrahim hocamm😍sizinle yolumuz Sevgili Eczacim Betül Hanım, sayesinde kesişti.Güler yüzünüz,bitmek bilmeyen enerjiniz ve devamlı motive etmeniz sayesinde kilo vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.iyi ki varsınız😍Yüreği güzel insan..

ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Canimmm İbrahim hocamm😊Sizinle yolumuz sevgili Eczacim Betül hanim sayesinde keşisisti.Güler yüzünüz,enerjiniz ve motive etmeniz sayesinde kilo vermek hiç bu kadar kolay olmamişti.iyi ki tanıdım sizi.Güzel insan..

Mus*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İbrahim hocamla yaklaşık 2 ay önce kafamda deli sorularla tanışma fırsatım oldu. 116,5 kiloyla başlayıp 2 ay içinde verdiği diyet sayesinde 11,5 kilo verdim. (nasıl diyetse aç kalmadan kilo veriyorsunuz 🤣) kendisiyle tanıştığım için çok mutlu oldum. Çok güler yüzlü, enerjisi yüksek ve pozitif bir kişiliği var. Aç kalmadan kilo vermeye devam 💪 Teşekkürler hocam 👏 👏

BK
Büş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocam ben sizi çok seviyorum ama bazen yapmadığım diyetler için çok azar işitiyorum. Ayrıca lütfen beni bırakmakla tehdit etmeyin sonra çok üzülüyorum ve daha çok kilo alarak geri geliyorum. Motiveye ihtiyacım var sadece. Ayrıca zayıf olunca çok mutlu oluyorum. Ve bu mutluluğu burada yaşamak istiyorum.Sizi seven danışanınız :)

BD
Bur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili hocam danışanınız olarak size çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız 1 yıldır koruma olup aynı kiloda kalabilmek çok güzel bir duygu bu güzel , size çok teşekkür ederim. 2019 yılı size ve çalışanlarına çok güzel ve mutlu olmasını temenni ederim. Mutlu yıllar hocam. Sizi çok seviyorum. İyi ki sizi tanımışım.

Sud*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2015ten beri tanıdığım en harika en içten diyetisyensiniz. 3 yıl sonra tekrar buraya gelmekten çok mutluyum kilo alıp gelmemin dışında :)) Yıllar önce ki neşenizi ve samimiyetinizi korumanız harika bir şey

MB
Mel*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili diyetisyenim İbrahim Taşdelen Allah iyilerle karşılaştırsın sözünün en güzel örneğisin. 10 yıldır gitmediğim diyetisyen akapunktur, biber hapı, kür detox hiç biri çözüm olmadı. Doğru zaman doğru insan diyorum.

Aha*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İbrahim Bey'in ailemiz içerisinde ilk danışanı ablamdı. Uzun bir ikna sonucunda kendimi burada buldum. Şimdi ise gidişatın takibi amacıyla erkenden gelip yerimi alıyorum. İbrahim Bey bir tane ! Teşekkürler ibrahim bey :)

BK
Bus*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgii hocam szi seviyorum.

Bay*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok ağır diyet yaparak toplamda 17 kilo vermiştim. Farına varmadan hem vücuduma hem de kendime zarar vermişim. Tüm besinlerden (meyve,ekmek,tatlı,un vs) uzak durup bir o kadar da mutsuz biri olmuşum. Tam her şeyden umudumu kestiğim anda karşıma tavsiye üzerine siz çıktınız. Öncelikle samimiyetiniz, güler yüzünüz her hafta mutlu mutlu gelmemizi sağlıyorsunuz. Bana yeniden tüm besinleri sevdirdiniz. En önemlisi korkmadan yemek yemeyi öğrettiniz. Bir 6 kilocuk verdik. Ama daha yolumuz var. Neşeniz enerjiniz daim olsun. Sizi seviyorum.

Sık Sorulan Sorular

Dyt. İbrahim Taşdelen ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. İbrahim Taşdelen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. İbrahim Taşdelen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. İbrahim Taşdelen Fitform Beslenme Ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. İbrahim Taşdelen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. İbrahim Taşdelen Diyetisyen uzmanıdır. Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet, Sağlıklı Zayıflama, Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Metabolik hastalıklarda beslenme, Beslenme durumu değerlendirilmesi, Beslenme planı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube