Dyt. Hakan Han Ural, Kırşehir, Diyetisyen

Dyt. Hakan Han Ural

Diyetisyen - Kırşehir

Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi, Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi, Yatalak Hasta Beslenmesi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Ahi Evran Mahallesi 729. Sok. Türkmenoğlu İş Merkezi No:11 ****  Merkez, Kırşehir
Diyetisten Hakan Han Ural Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Diyetisyen Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..kmak

Hakan beyle 4 sene önce tanışmıştık. Hayatımı Hakan beyden öncesi Hakan beyden sonrası olarak değerlendirebilirim . Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başlamıştım. Ömrü diyetle geçen ben , sürekli pes eden ben 85.5dan 64 kiloya 3 ayda Hakan beyin ilgisi , her hafta yapmış olduğu kontrol ve bomba etkisinde ki motivasyonları sayesinde başardım. Ben sıkı bi program istemiştim, bi an önce zayıflamak için. Sizlerin isteğine göre diyet listesi hazırlıyor zaten. İsterseniz esnek isterseniz sıkı bi liste . Zaten emin olun o kadar gaza geliyorsunuz ki sayesinde ‘sıkalım Hakan bey ‘ diye diye gidiyorsunuz her hafta :) ayrıca sağlık problemlerinizle de aşşşşırı ilgili ben en çok ona şaşırmıştım . Yani sıradan bi diyet listesini elinize tutuşturup hadi bi ay sonra görüşürüz diyen diyetisyen algısını benim gözümde kesinlikle kıran bi uzman kendisi . Ha bu arada 58 kiloyum :) evet ben zayıflamak istiyorum kararımı verdim diyorsanız kesinlikle Hakan beyle tanışın derim. 16-05-2020

ndü..�ar

Allah yolunu acik etsin insallah 05-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Hakan Han Ural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Hakan Han Ural kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. H Ural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Hakan Han Ural için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. H Ural şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Hakan Han Ural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Hakan Han Ural Diyetisten Hakan Han Ural Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Hakan Han Ural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Hakan Han Ural Diyetisyen, uzmanıdır. Gelişme geriliği, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme, Kanserde beslenme, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Troid hastalıklarında beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi, Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi, Yatalak Hasta Beslenmesi, Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Enteral Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Hakan Han Ural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Hakan Han Ural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Hakan Han Ural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. H Ural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Hakan Han Ural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. H Ural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.