Dyt. Gözdem Başarır İphar

Diyetisyen - İstanbul, Bursa
5.0

Gıda İntoleransı, Diyet Ürünleri, Kilo Kontrolü

5.0

“Gözdem Hanım ve Diyetlif ile yollarımız yaklaşık dört ay önce kesişti. Diyet yapma konusunda bıkkın ...” Devamı

Dyt. Gözdem Başarır İphar

Diyetisyen Gözdem Başarır, 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Özel öğrenci olarak özel ihtisasını yine aynı üniversitenin Sporcu Beslenmesi dalında tamamladı. 2006 yılından itibaren sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında profesyonel olarak fabrikalar, yemek üretim firmaları ve sağlık kuruluşlarında çalıştı. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği eğitimini ise 2012 yılında tamamladı.

Kamuoyunu bilinçlendirmek adına 2009 yılında Roche Türkiye firması ile Marmara Bölgesindeki eczanelerde ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ üzerine çalışmarda bulundu. Ayrıca 2010 yılında Lions Kulübü ile Bursa Nilüfer Belediyesi’ne bağlı ilköğretim okullarında ‘Çocukluk Çağında Beslenme’ ve ‘Sınav Öncesi Beslenme’ eğitimleri organize etti. 2012 yılında ise Bursa Eczacılar Kooperatifi kuruluşu Farmasyon ile Bursa ve Güney Marmara’daki eczacılara ‘Genel Beslenme’ eğitimleri organize etti.

2008 yılında sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere Diyetlif’i kurdu ve bugüne değin 7.000 in üzerinde bireysel/ kurumsal çalışana rehberlik hizmeti sağladı. Çalışmalarına halen burada devam etmektedir.

Vanity Plastik Cerrahi Merkezi
Altunizade Mh. Tophanelioğlu Cad. No:1 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Kilo alma diyetleri Zayıflama diyetleri Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü Kilo verme diyetleri Diyabet diyeti Devamı
Diyetlif - Sağlıklı Yaşam Uzmanı
Fatih Sultan Mehmet Bulv. Derya Sk. No:1 D:4 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Kilo alma diyetleri Zayıflama diyetleri Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü Kilo verme diyetleri Diyabet diyeti Devamı

Hakkında

Diyetisyen Gözdem Başarır, 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Özel öğrenci olarak özel ihtisasını yine aynı üniversitenin Sporcu Beslenmesi dalında tamamladı. 2006 yılından itibaren sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında profesyonel olarak fabrikalar, yemek üretim firmaları ve sağlık kuruluşlarında çalıştı. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği eğitimini ise 2012 yılında tamamladı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Gıda İntoleransı Diyet Ürünleri Kilo Kontrolü Diyet Ve Doğru Beslenme Besinler Hakkında Herşey Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Kilo verme diyetleri
Diyetlif - Sağlıklı Yaşam Uzmanı

Gözdem Hanım ve Diyetlif ile yollarımız yaklaşık dört ay önce kesişti. Diyet yapma konusunda bıkkın ve biraz isteksizdim. Ama Gözdem Hanım ve güzel enerjisi sayesinde yüksek bir motivasyonla diyet sürecime başladım. Bu süreçte bana özel hazırladığı diyet listeleri ile hiç sıkılmadığım, aç kalmadığım, kendi beslenme tarzıma uygun olarak sağlıklı bir beslenme rutini oluşturduk. Ve şu ana kadar 10 kilo verdim. Diyet sürecim devam etmekte ve hedefim bir 10 kilo daha vermek. Gözdem Hanım'a bunu olanaklı kıldığı ve güzel enerjisi ile yanımda olduğu için çok teşekkür ederim. Kilo kontrolü konusunda yardıma ihtiyacı olan herkese bu sürece Gözdem Hanım ve Diyetlif ekibi ile başlamasını tavsiye ediyorum.

SY
Sen*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözdem Hanım ile yollarımız uzun zamandır veremediğim kilolarımdan kurtulmak ve dengeli ve düzenli beslenmeyi alışkanlık haline getirmek istemem ile kesişti. Uzun vadede kilo vermek istiyordum kalıcı olması için. Gözdem hanım tamda bu isteğim için beni yönlendirdi ve yaklaşık 1 yıldır danışmanı olarak devam ediyorum. İlgisi, bilgisi ve en önemlisi yaşam tarzınıza ve şartlarına uyun yönlendirmesi ile harika bir diyetisyen.

DY
Dem*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Kilo verme diyetleri
Diyetlif - Sağlıklı Yaşam Uzmanı

Merhabalar ülseratif kolit hastasıyım ve bana uygun bir diyet olacağını hiç düşünmemiştim taki Gözdem Hanımı tanıyana kadar harika bir kilo verme süreci yaşadım ve 25 kilo verdim. Ve rahatsızlığım çok daha iyi durumda şuan. Mesleki bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra hem kendisi hemde tüm diyetlif aile hepsi çok kibar, nazik ve her konuda yardımcılar. Benim için harika bir süreçti 20 yıldır bana yapışan kilolarımdan kurtuldum. Gözdem Hanım sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Kendisine ve tüm diyetlif ailesine çok çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.....

EK
Esr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözdem hanımla, daha önce çalışan bi arkadaşım sayesinde tanıştım ve iyi ki tanımışım. Açıkça söylemek gerekirse Online olarak başaramayacağımı düşünmüştüm fakat ilk seansımızdan itibaren enerjisi ve tecrübesi ile beni zayıflayabileceğime inandırdı ve öyle de oldu. Kısa süre içersinde, hiç de zorlanmayarak istediğim rakamlara düşmeme yardımcı oldu. Üstelik tamamen benim yapabileceklerim ve isteklerim doğrultusunda. Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bi diyetisyendir.

Duy*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Verilmesi en zor, yani ideal kiloma ulaşmama kalan bir kaç kilo için Gözdem hanımla çalıştım. Diyet tecrübem olmasına, ne yapmam gerektiğini bilmeme rağmen bir türlü kurtulamadığım fazlalıklarımdan kendisiyle hem de çok kısa sürede kurtuldum. Ve beni en çok motive eden kendimi diyet yapıyor gibi hissetmiyor olmamdı. Sevmediğim, normalde yemediğim hiç bir şey listemde yoktu ve hayatımda yaşadığım en kolay, kendimi en mutlu hissettiğim zayıflama süreciydi. Sadece kendisi değil tüm ekibi çok tatlı. Şu an takip sürecindeyim, sürekli Diyetlif'le iletişim halindeyim. Yani diyetiniz bitince de kontrol altındasınız, daha doğrusu kilonuzu korumak için motive ediliyorsunuz :) tekrar kilo almaktan korkmuyorum, tartı bağımlılığımdan kurtuldum çünkü biliyorum ki Gözdem hanım hep orada, işler ters gitmeye başlarsa destek olmaya hazır. İyi ki tanıdım sizi!

ES
Ezg*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözdem Hanım'ın 6 aydır danışanıyım ve bu süreç, seanslarda danışanın damak zevkini göz ardı etmeden oluşturulan doyurucu ve lezzetli listelerle, keyif alarak, hızlı bir şekilde geçti. Artık hedeflemiş olduğum kiloya ulaşmama sadece iki hafta kaldı :) Kendisinin seanslardaki güler yüzünü ve sohbetini çok özleyeceğim. Bana sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırdığı için çok teşekkür ederim.

ÖA
Özl*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözdemle online olarak çalışma fırsatını yakaladım. Yurt dışında olmama rağmen öğünlerimi, almam gerekenleri ona göre yazıyor ve ben sürekli motive ediyor. Her konuda disiplinli olan ben, maalesef beslenme konusunda aynı disiplini göstermiyordum kendisiyle tanışana kadar. Artık diyet kafasından çıkıp gerçekten sağlıklı beslenerek, aç kalmayarak ağır detokslar yapmadan zayıflanabileceğini sonunda öğrenmis oldum ve her şeyden önemlisi, ilk defa verdiğim kiloları korudum ve almadım. Sağlıklı ve ideal kilomda olmam için bana bu yolda yüksek enerjisi ve güler yüzüyle eşlik ettiğinden dolayı teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye edilir! :)

CA
Cen*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Birçok başarısız diyet denemesinden sonra çalışmaya başladım Gözdem Hanım'la ve bunalmadan, sıkılmadan, "açım" demeden 16 kilo verdim. Her görüşmemizde diyet listelerimi yoğun çalışma ortamı, iş seyahati, tatil, yurtdışı, keyif masaları :) vb. tamamen ihtiyaçlarıma göre ve kolay ulaşabileceğim yiyeceklerden oluşturdu. Geniş ve esnek yiyecek içecek seçeneklerim sayesinde yemeyi özlediğim hiçbir şey olmadı ve hiç sıkılmadım diyet yapmaktan. O kadar pozitif, enerjik ve güler yüzlüydü ki motivasyonumu kaybetmeme, "yeter" dememe hiç izin vermedi. Keyifli seanslarla sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve bunalmadan kilo vermek istiyorsanız kesinlikle Gözdem Hanım'la tanışmalısınız.

BA
Ber*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözdem hanımla çalışmak kesinlikle çok güzel.Hem çok güleryüzlü ve ilgili hem de çok başarılı bir insan.Birçok diyetisyen deneyimi olan biri olarak kesinlikle gözdem hanımı herkese tavsiye ederim.Bire bir kişiye uygun saatine kadar ilanlı listeler çok etkili oluyor.

PB
Pem*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gözdem hanım ı doktorum bekir bey sayesinde tanıdım şekerim.vardi ayak parmaklarında his kaybı başlamıştı moralim çok bozuktu gözdem hanım sağolsun benimle çok güzel ilgilendi moral vererek her şeyi tadında yiyerek bir yola girdik yavaş yavaş kilolarım gitti şekerim düzene girdi ayak parmaklarında his kaybı düzeldi şükür moralim düzeldi kendisini iyiki tanımışım eğer diyetisyen arıyorsanız hiç düşünmeden gözdem hanım a gidebilirsiniz .🥰

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Gözdem Başarır İphar ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Gözdem Başarır İphar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Gözdem Başarır İphar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Gözdem Başarır İphar Vanity Plastik Cerrahi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Gözdem Başarır İphar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Gözdem Başarır İphar Diyetisyen uzmanıdır. Gıda İntoleransı, Diyet Ürünleri, Kilo Kontrolü alanlarında hizmet veriyor ve Kilo alma diyetleri, Zayıflama diyetleri, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolüKilo alma diyetleri, Zayıflama diyetleri, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube