Dyt. Gözde Şahin

Diyetisyen - İstanbul

Okul Çağı Beslenmesi, Yaşlı Beslenmesi, Besinlerin Saklanma Koşulları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Hasoğlu Plaza No: 39 Kat: 2 D.43 Kavacık  Beykoz, İstanbul
Dyt. Gözde ŞAHİN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gözde Şahin Hakkında

Gözde Şahin Kimdir?

Dyt. Gözde ŞAHİN, 6 Kasım 1984 tarihinde Amasya'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde lisans eğitimine başlamıştır. 5 Haziran 2008 tarihinde mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır.

Üniversite eğitimi boyunca pek çok önemli kurumda stajlar yapmış ve henüz öğrenciyken mesleğine dair deneyim edinmeye başlamıştır. Beslenme Uzmanı Bengül AKGÜN'ün özel zayıflama kliniğinde yaz ve kış dönemleri olmak üzere gönüllü staj, Abbott Nutrisyon Departmanı'nda "Rakip Ürünler ve Abbott Ürünleri Karşılaştırmalı" ürün eğitimi stajı, Ankara Özel Mesa Hastanesi'nde ve Yıldız Yemek Şirketi'nde gönüllü stajlar yapmıştır. Bunların yanı sıra Özel Acıbadem Hastanesi'nde, Hacettepe Yetişkin Hastanesi'nde, İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde, Dışkapı SSK Hastanesi'nde, Yüksek İhtisas Hastanesi'nde ve Bilkent Üniversitesi Kurum Mutfağında klinik, poliklinik ve kurum mutfağı stajlarını tamamlamıştır.

İş hayatına Özel Sante Onkoloji Merkezi'nin ilk diyetisyeni olarak başlamış olan Dyt. Gözde ŞAHİN, merkeze beslenme eğitimi sistemi kurmuş, enteral beslenmeye yönelik firmalarla görüşmeler yaparak, merkeze gelen hastaların enteral beslenmeleri konusunda eğitim ve ürün desteği vermiştir. Ayrıca yine bu merkezde Onkoloji hastalarının hastalıklarına özgü beslenme eğitimleri vererek kilo takiplerini yapmıştır. Daha sonra Nutraslim Güzellik Merkezi Selamiçeşme şubesinde çalışmalarına başlamış olan Dyt. Gözde ŞAHİN, zayıflama, kilo koruma ve sağlıklı kilo kazanımına yönelik hizmetler vermiştir. Buradaki görevinin ardından ise Acıbadem Fulya Hastanesi'nde hastanenin klinik, poliklinik ve mutfak bölümlerinde tam zamanlı Diyetisyen olarak hastalarını kabul etmiştir.

 Dyt. Gözde ŞAHİN, günümüzde ise Medistate Kavacık Hastanesi'nin tek diyetisyeni olarak görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Okul Çağı Beslenmesi
 • Yaşlı Beslenmesi
 • Besinlerin Saklanma Koşulları
 • Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet
 • Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi
Tedaviler
 • Diyabet diyeti
 • Yeni doğan metabolik hastalık
 • Gelişme geriliği
 • Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme

Gözde Şahin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Gözde Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gözde Şahin Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Diyet ve doğru beslenme

  Merhaba gözde hanım . ben 12 yaşındayım boyum 1.65 ve 70 kiloyum arkadaşlarım benimle dalga geçiyor bunu kaldıramıyorum ve zayıflamak istiyorum bana önerileriniz nedir?

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Gözde Şahin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kolesterol hakkında

  İyi çalışmalar hocam yaşım 41 bir yıldır kolesterol değerlerimi ölçtürdüm.sonuç şu ve çok endişelendim.yorumlarsanız durumum nedir kötümüdür ilaç mı kullanmak zorundayım ? kolesterol (chol) 273 ldl 192 hdl 60

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Gözde Şahin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Gözde Şahin kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. G Şahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Gözde Şahin için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. G Şahin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Gözde Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Gözde Şahin Dyt. Gözde ŞAHİN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Gözde Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Gözde Şahin Diyetisyen, uzmanıdır. Diyabet diyeti, Yeni doğan metabolik hastalık, Gelişme geriliği, Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Okul Çağı Beslenmesi, Yaşlı Beslenmesi, Besinlerin Saklanma Koşulları, Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet, Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Gözde Şahin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Gözde Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Gözde Şahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. G Şahin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Gözde Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. G Şahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.