Dyt. Fatmagül Öztürk, İstanbul, Diyetisyen

Dyt. Fatmagül Öztürk

Diyetisyen - İstanbul

Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Kilo Kontrolü, Yaşlı Beslenmesi

Takvim talep et

Diyetisyenin Adresi

Adnan Kahveci Bulvarı No:2 34180  Bahçelievler, İstanbul
Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fatmagül Öztürk Hakkında

Fatmagül Öztürk Kimdir?

Dyt. Fatmagül Öztürk, Diyetisyen alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatmagül Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

Ödüller

 • Çocuklara Özgürlük Eğitim Semireneri (Sosyal Sorumluluk Projesi) (01.01.2007)
 • Diyetisyenler derneği meslekte 20.Yıl Ödülelri (09.02.2016)

Hobiler

 • Spor
 • Kitap Okumak
 • Sinema

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Fatmagül Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. F Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Fatmagül Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. F Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatmagül Öztürk ile anlaşmalı?
Fatmagül Öztürk ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası )

Dyt. Fatmagül Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Fatmagül Öztürk Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Fatmagül Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Fatmagül Öztürk Diyetisyen, uzmanıdır. Kurumsal beslenme danışmanlığı, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Prematüre beslenmesi, Gut hastalığı ve beslenme, Kalp damar hastalıkları ve beslenme, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Gebelik ve beslenme, İnsülin direnci ve metabolik sendrom alanlarında hizmet veriyor ve Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Kilo Kontrolü, Yaşlı Beslenmesi, Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet, Aşırı Kilo Alımı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Fatmagül Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Fatmagül Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Fatmagül Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. F Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Fatmagül Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. F Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.