Dyt. Esin Güneş Aydoğan

Diyetisyen - Bursa
5.0

Hastalıklarda Beslenme, Besinlerin Saklanma Koşulları, Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü

“Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten görme fırsatım oldu. Günün her saatinde kısa sürede ce...” Devamı

Dyt. Esin Güneş Aydoğan

Dyt. Esin Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Lisansını 2019 yılında başarıyla tamamlamıştır. Bursa Medicana Hastanesi, Şişli Toplum Sağlığı Merkezi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumlarında stajyer Diyetisyen olarak görev yapmıştır. Yetişkin, anne ve çocuk beslenmesi, hastalıklarda beslenme, toplu beslenme sistemleri alanlarında çalışmış, teorik bilgilerini geliştirmiştir. Eğitim ve sempozyumlara katılmıştır. Mesleğine olan sevgisi ve bağlılığı, edindiği bilgiler doğrultusunda çalışmaya başlamış olup, çalışmalarına Bursa’da bulunan Esin Güneş Beslenme ve Diyet Danışmanlığı'nda devam etmektedir.

Esin Güneş Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
29 Ekim Mh. Ahmet Taner Kışlalı Cd. No:29 Kat:3 Daire:38 TIME ÖZLÜCE Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü Zayıflama programı Yaşam koçluğu Reaktif hipoglisemi ve beslenme Polikistik Overde Beslenme Devamı
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dyt. Esin Güneş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Lisansını 2019 yılında başarıyla tamamlamıştır. Bursa Medicana Hastanesi, Şişli Toplum Sağlığı Merkezi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumlarında stajyer Diyetisyen olarak görev yapmıştır. Yetişkin, anne ve çocuk beslenmesi, hastalıklarda beslenme, toplu beslenme sistemleri alanlarında çalışmış, teorik bilgilerini geliştirmiştir. Eğitim ve sempozyumlara katılmıştır. Mesleğine olan sevgisi ve bağlılığı, edindiği bilgiler doğrultusunda çalışmaya başlamış olup, çalışmalarına Bursa’da bulunan Esin Güneş Beslenme ve Diyet Danışmanlığı'nda devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2019
Deneyim: 3 Yıl

İlgi Alanları

Hastalıklarda Beslenme Besinlerin Saklanma Koşulları Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü Çocuklarda Davranış Değiştirme Teknikleri Ebeveyn Danışmanlığı Çocukluk Çağında Beslenme Devamı

Deneyimler

Diyetisyen Esin Güneş (2019 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 22 46

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
kc
Ker*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten görme fırsatım oldu. Günün her saatinde kısa sürede cevap vererek çok yardımcı oluyor ve gerçekten çok ilgili. 2 aydır danışmanlık yardımı alıyorum 2 ayda 11 kilo verdim ve bu süreçte bitkinlik halsizlik yaşamadım açlığım olmadı tam tersine hep dinç ve enerji doluydum.

Seç*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Harika Bi insan.. Güler yüzlü ve dürüst.. İlgi alakası için çok tşk ederim. 2 haftada 3.5 kilo verdim sayesinde 😊

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MT
Mel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Nasıl güzel ve bir o kadar da içten kendisi :) o kadar şanslı ki danışanları bunun kıymetini bilmeliler :) o kadar yoğun araştırmalarım sonucunda sizinle tanışmam bana göre hayattaki tüm şansımı sizden yana kullanmış olmam :) ve bunun içinde aşşşırısından memnunum :) iyi ki siz hocam :) sizi çok seeee !

Küb*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Esin hanımla birlikte geçirdiğimiz süreç cok keyifli ve akıcıydı. Her zaman yüksek motivasyonuyla beni destekledi. Hep iyikilerim arasında.Şuanki görünümümü, yaşam tarzımı ve beslenmemi yeniden şekillendirdi. Her daim sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Küb*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Esin hanımla birlikte geçirdiğimiz süreç çok keyifli ve akıcıydı.Hiç bir pişmanlığım veya mod düşüklüğü yaşamadım. Zorlandığım durumlarda yüksek motivasyonuyla beni hep destekledi. Şuan ki görünümümden, yaşamımdan, beslenmemden memnunsam onun sayesinde sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

GS
Gam*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Esin Hanımla randevularımıza ekim sonunda başladık ve harika bir yolda ilerliyoruz. Yıllardır kilo al-ver döngüsünde olduğumdan dolayı kilo verme konusunda başarılı olamadım ve sürekli başa döndüm. Esin Hanımla beraber bu döngüyü kırmış bulunmaktayız ve bu konuda gerçekten çok mutluyum. Vücudumdaki yağ,kas,ödem oranlarım ve metabolizma yaşım hakkında bilgi sahibi oldum. İlgisiyle ve bilgileriyle çok motive olmuş durumdayım. Gitmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

SA
Sai*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Esin hanımı sosyal medya aracılığı ile buldum ve randevu talep ettim. Gerek ilgi ve alakası, güler yüzü ve beslenme konusundaki yönlendirmeleri sayesinde çok motive oldum. Kendisine teşekkür ederim. Gitmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CD
Cer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Esin hanımı arkadaşın tavsiyesiyle buldum ve randevu aldım.gittiğim andan itibaren pozitif enerjisi motive edici konuşmalarıyla ve istediğim şekilde diyet programıyla güzel bir liste hazırladı.gerek danışma gerek demotive olduğum anlarda hırslandırarak etkili bir şekilde kilo vermemi sağladı şuan olduğum kilodan çok memnunum 3 kilom kaldı devam ediyoruz ve bu kiloyu da vericem çok teşekkür ederim ve cok minnettarım.. :) herkese tavsiye ediyorum :)

CK
Cün*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllardır birçok diyetisyene başvurmuştum. Sonuç alamamıştım. En sonunda Esin Hanımla tanıştım ve henüz 3 hafta olmasına rağmen çok güzel sonuçlar aldım. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

FA
Fur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yeni mezuniyetinin verdiği taze bilgileriyle kısa sürede hızlı sonuç aldım. Oldukça ilgili bir hanımefendiydi keskinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Esin Güneş Aydoğan ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Esin Güneş Aydoğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Esin Güneş Aydoğan için nasıl randevu alabilirim?

Dyt. Esin Güneş Aydoğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742246

Dyt. Esin Güneş Aydoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Esin Güneş Aydoğan Esin Güneş Beslenme ve Diyet Danışmanlığı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Esin Güneş Aydoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Esin Güneş Aydoğan Diyetisyen uzmanıdır. Hastalıklarda Beslenme, Besinlerin Saklanma Koşulları, Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Zayıflama programı, Yaşam koçluğu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube