Dyt. Elif Simay Erkan

Diyetisyen - Ankara

İnsülin Direnci, Sağlıklı Zayıflama, Sağlıklı Beslenme

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Bilir kişiler(!) tarafından her gün beslenme ile ilgili konuların konuşulduğu televizyon programları, sosyal medya platformlarına rastlıyoruz. Bu platformlarda, "bağışıklık sistemini güçlendirme" adı altında isimlerinin önlerindeki ünvanları kullanarak; kelle paça öneren, bitkisel karışımlar/kürlerden bahseden kişiler, endişe duygularımızı sömürerek, yanlış ve ileride bizi başka bir sağlık problemi ile karşı karşıya bırakabilecek öneriler verdi ve gündemde kalabilmek adına bu açıklamaları sürdürmeye devam edeceklerdir. Bu kişilerin verdiği bilgileri kesin doğru olarak kabul etmemeli, sağlıklı beslenme adına konuşabilecek tek yetkin kişinin en az 4 yıl lisans eğitimi almış Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan, etik ve bilimsel yoldan sapmamış "diyetisyenler" olduğunu unutmayınız.

Diyetisyenin Adresi

Mebusevleri Mahallesi, Turgut Reis Caddesi, Çınar Apt, No:7/2, Ankara  Çankaya, Ankara
ATEŞ DİYET SAĞLIKLI BESLENME ve EĞİTİM MERKEZİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT

Elif Simay Erkan Hakkında

Elif Simay Erkan Kimdir?

Dyt. Elif Simay Erkan, Diyetisyen alanlarında faaliyet göstermektedir. Elif Simay Erkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • OKAN ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • İnsülin Direnci
 • Sağlıklı Zayıflama
 • Sağlıklı Beslenme
 • Online Diyet
 • Okul Çağı Beslenmesi
Tedaviler
 • Beslenme durumu değerlendirilmesi
 • Beslenme planı
 • Beslenme takibi
 • Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
 • Diyabet diyeti

Elif Simay Erkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Elif Simay Erkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Ateş ATEŞ Diyetisyen 7 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Elif Simay Erkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dyt. E Erkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Elif Simay Erkan için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. E Erkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Elif Simay Erkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Elif Simay Erkan ATEŞ DİYET SAĞLIKLI BESLENME ve EĞİTİM MERKEZİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Elif Simay Erkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Elif Simay Erkan Diyetisyen, uzmanıdır. Beslenme durumu değerlendirilmesi, Beslenme planı, Beslenme takibi, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Diyabet diyeti, Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Karbonhidrat sayımı, Polikistik Overde Beslenme, Sağlıklı kilo alma alanlarında hizmet veriyor ve İnsülin Direnci, Sağlıklı Zayıflama, Sağlıklı Beslenme, Online Diyet, Okul Çağı Beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Elif Simay Erkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Elif Simay Erkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Elif Simay Erkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dyt. E Erkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Elif Simay Erkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. E Erkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.