Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dyt. Duygu Deryan, Denizli, Diyetisyen

Dyt. Duygu Deryan

Diyetisyen - Denizli

Kilo Problemleri, Çocukluk Çağında Beslenme, Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları

Randevu Al 0 (850) 474 04 20Soru Sor

Adres

Kınıklı Mah. Çamlık Bulv. N: 76 Bingül Hanım İş Merkezi K: 2 D: 12  Merkez, Denizli
Dyt.Duygu Deryan

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Duygu Deryan Kimdir?

Dyt. Duygu Deryan, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden onur öğrencisi derecesi ile mezun olup Diyetisyen unvanını almıştır. Şuanda Pamukkale Üniversitesinde master yapmaktadır.

Üniversite hayatı boyunca pek çok hastanenin servis ve polikliniklerinde, özel kurumlarda gözlem ve uygulama yapma imkanına sahip olan Dyt. Duygu Deryan edindiği tecrübelerini çalışma hayatına taşımıştır. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Beyoğlu Toplum Sağlığı Merkezi, Üsküdar Devlet Hastanesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koşuyolu Yüksek İhtisas Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi Türkiye’nin saygın hastanelerinde çalışmalar yapmıştır.

Profesyonel çalışma hayatına Diyetisyen Beste Alimert Beslenme ve Danışmanlık Merkezinde başlayan Dyt. Duygu DERYAN şuanda Denizli'de kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kilo Problemleri
 • Çocukluk Çağında Beslenme
 • Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları
 • Yaşlı Beslenmesi
 • Gıda İntoleransı

Tedaviler

 • Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
 • Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları
 • Vücut Analizi
 • Troid hastalıklarında beslenme
 • Polikistik Overde Beslenme

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 20

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ran..�iray

Duygu hanım ile 1 ay önce diyetimize başlamıştık. Onun öncesinde fazlasıyla kilo almıştım. Bazı sağlık problemleri, duygu durumları derken giderek kilo alıyordum bunun son bulma zamanı geldi diye düşünmüştüm. Kendisine ulaştığımda gayet güzel planlar yaptık, benim rahatsız olduğum ve istediğim şeyler hakkında detaylı bir şekilde konuştuk. Öğrenci olduğum ve şehir dışında olduğum için online şekilde görüşmelere devam ettik ve çok güzel yardımcı oldu:) 1 ayda asla incelemem, çok fazla kilo veremem diye düşünmüştüm. Sonuçlar ise düşündüğümün tersi çıkmıştı:) 1 ayda 7 kilo verdim, asla gitmeyen basenlerim ise 1 ayda 8 cm inceldi. Hiçbir yiyecek konusunda sıkıntı ve kısıtlanma yaşamadım hep ölçülü şekilde yedim. Herhangi bir sorum olduğunda kendisine direkt ulaşabildim. Gerçekten online görüşme bile olsa çok güzel ilgileniyor, takip ediyor, sıkıntı veya sorularım olduğunda buna mutlaka yardımcı oluyor. Kendisinin enerjisi, sıcakkanlılığı ve içtenliği ile her şey çok daha güzel oluyor. Yeter ki sizin içinizden gelsin:) 31-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Duygu Deryan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.