Dyt. Çağla ALBAY, Kocaeli, Diyetisyen

Dyt. Çağla ALBAY

Diyetisyen - Kocaeli

Gebelik Dönemi Beslenmesi, Kilo Kontrolü, Parenteral Beslenme

Randevu Al 0 (850) 474 03 65Soru Sor

Diyetisyenin Adresi

Alikahya Fatih Mahallesi Horasan Caddesi No:23  İzmit, Kocaeli
Diyetse Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Çağla ALBAY Hakkında

Çağla ALBAY Kimdir?

Diyetisyen Çağla ALBAY, ortaokul yıllarında kendisine hedef olarak seçip, çok istediği mesleğini İstanbul Esenyurt Üniversitesi  Sağlık Bilimleri Fakültesi  Beslenme ve Diyetetik Bölümünde  3,83  not ortalaması ile bölüm birincisi  ve üniversite  ikincisi olarak tamamladı. İkinci üniversite olarak başladığı Anadolu Üniversitesi  Sağlık kurumları İşletmeciliği  eğitimi ise halen devam etmektedir. Ayrıca Okan Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik alanında  yüksek lisans yapmaktadır.
Kariyer hedeflerine ulaşabilmek için  üniversite 3. Sınıf yaz stajını VM Medical Park Kocaeli Hastanesinde Diyetisyen Sena Şen’in yanında yaptı. Devamında  Dyt. Sena Şen’in yanında Diyetse Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nda gönüllü stajına devam etti.
Çok iyi  uygulama gayretinin yanında, Mesleğini gerçek anlamda yaşayan bir yapıya sahip olarak en güncel ve en doğru bilgilere ulaşabilmek için yenilikleri yakından takip etmektedir.  Genç, dinamik, azimli, araştırmacı ve enerjik kişiliği ile danışanlarına daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla üniversite eğitimi sırasında ve meslek hayatına atıldıktan sonra da devam ederek bir çok kurs, eğitim, kongre ve seminerlere katılmıştır.
Mesleki gelişimine katkısı olacağına inandığı için  İstanbul  Johns Hopkins Medicine Anadolu Sağlık Merkezi,  Onkoloji ve Yoğun Bakım Servisinde 4 aylık güz dönemi stajını yaptı.  Devamında yine 4 ay süren Beslenme ve Diyetetik  bölümü Poliklinik  Servisinde  ve hastane mutfağında kurum beslenmesi alanında son sınıf bahar dönemi stajını tamamladı.  Böylece yaklaşık 1 yıl İstanbul  Johns Hopkins Medicine Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışma tecrübesi  oldu. Bu çalışmaları sırasında alanının değişik konularında  araştırma projeleri  hazırlayan ve   projelerinin bir kısmında da sunum yapma imkanı bulan Çağla ALBAY  birçok alanda kendini geliştirme fırsatı buldu.
Danışanlarına sağlıklı yaşam konusunda daha iyi destek olabilmek ve kendi  yaşam tarzının bir parçası olmasını istediği için İstanbul Uluslararası Klinik Pilates Federasyonu’ndan Mat ve Reformer, Klinik Pilates Temel  Eğitmenlik Eğitimi aldı. Halen diyetisyenlik mesleğiyle beraber  Pilates eğitmeni olarak, bir üyesi olmaktan gurur duyduğu  Diyetse Beslenme ve Diyet danışmanlığı bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.  Ayrıca Genç  Diyetisyenler Derneği Üyesidir.
İnsanların dengeli ve yeterli beslenme bilincine sahip olarak daha sağlıklı, daha kaliteli yaşamaya hakkı olduğuna inanan
Dyt. Çağla ALBAY güler yüzlü, samimi yapısıyla mesleğinin merkezine öncelikle iyi insani ilişkileri koymuştur. Bu şekilde danışanlarının sağlıklarına kavuşabileceklerine ve en önemlisi sağlıklı kalabileceklerine inanmaktadır.  
Dyt. Çağla ALBAY mesleki uygulamalarında hazır kalıplardan ve rutinlerden farklı olarak kişiye özel, kişinin hayat tarzı ve alışkanlıklarını dikkate alır. Bu şekilde yeterli ve dengeli  beslenmenin mümkün olduğuna inanarak bu doğrultuda çalışmalarını yürütmektedir.

İlgilendiği Hastalıklar

 • Gebelik Dönemi Beslenmesi
 • Kilo Kontrolü
 • Parenteral Beslenme
 • Sporcu Beslenmesi
 • Alkali Diyet

Tedaviler

 • Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
 • Diyabet diyeti
 • Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi
 • Kilo alma diyetleri
 • Kilo verme diyetleri

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 03 65

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Çağla ALBAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çagla hanıma

  Çagla hanım merhaba sizi internet sitesinde araştırma yaparken buldum.dogum sonrası kilolarımdan malesef kurtulamadım.sizin güzel şeyler başardıgınızı başarılarını okudum.acaba tam olarak yerinize nerede ve ücretiniz nedir?ögrenebilirmiyim mümkünse mutlaka gelmek istiyorum.sırf resimdekş güzel yüzün... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Çağla ALBAY

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Çağla ALBAY ile nasıl iletişime geçerim?
Dyt. Çağla ALBAY ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 03 65

Dyt. Çağla ALBAY için nasıl randevu alabilirim?
Dyt. Çağla ALBAY için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dyt. Çağla ALBAY için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dyt. Çağla ALBAY nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dyt. Çağla ALBAY Diyetse Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dyt. Çağla ALBAY hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dyt. Çağla ALBAY Diyetisyen, uzmanıdır. Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, Diyabet diyeti, Gebelikte sağlıklı kilo alımı ve emzirme dönemi beslenmesi, Kilo alma diyetleri, Kilo verme diyetleri, Prematüre beslenmesi, Yaşam koçluğu, Zayıflama diyetleri, Beslenme planı, Beslenme takibi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik Dönemi Beslenmesi, Kilo Kontrolü, Parenteral Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Alkali Diyet hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dyt. Çağla ALBAY için muayene ücreti nedir?
Dyt. Çağla ALBAY muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Çağla ALBAY muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dyt. Çağla ALBAY hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dyt. Çağla ALBAY hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Diyetisyenden Randevu Al


.