Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Psk. Duygu Semiz, Tekirdağ, Psikiyatri

Psk. Duygu Semiz

Psikiyatri - Tekirdağ

Affektif Bozukluklar, Agorafobi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Duygu Semiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Duygu Semiz kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. D Semiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Duygu Semiz için nasıl randevu alabilirim?

Psk. D Semiz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Duygu Semiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Duygu Semiz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Duygu Semiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Duygu Semiz Psikiyatri, uzmanıdır. Nutritional terapi, Psikanaliz, Prolonged exposure terapisi, Porteus labirentleri testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Panik bozukluğu şiddet ölçeği, Oyun terapisi, Otizm özel eğitim, Orthomoleculer Medicine, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi alanlarında hizmet veriyor ve Affektif Bozukluklar, Agorafobi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni), Akupunktur Moxa ve Kupa Kapama, Alkol Bağımlılığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Duygu Semiz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Duygu Semiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Duygu Semiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. D Semiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Duygu Semiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. D Semiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.