Diş Hekiminin Adresi

Cumhuriyet, İnönü Blv. 130A, 09270 Didim/Aydın  Aydın
Aydin Dıdım Devlet Hast

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ziyaeddin Uğur Hakkında

Ziyaeddin Uğur Kimdir?

Dt. Ziyaeddin Uğur, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ziyaeddin Uğur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ziyaeddin Uğur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Ziyaeddin Uğur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Ziyaeddin Uğur kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. Z Uğur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Ziyaeddin Uğur için nasıl randevu alabilirim?
Dt. Z Uğur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ziyaeddin Uğur ile anlaşmalı?
Ziyaeddin Uğur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Ziyaeddin Uğur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Ziyaeddin Uğur Aydin Dıdım Devlet Hast bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Ziyaeddin Uğur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Ziyaeddin Uğur Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Ziyaeddin Uğur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Ziyaeddin Uğur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Ziyaeddin Uğur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. Z Uğur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Ziyaeddin Uğur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. Z Uğur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.