Dt. Özgür Yıldırım

Diş Hekimi - Antalya
5.0

Zirkonyum, Diş Dolgusu, Diş Kaplama

5.0

“Allah ondan razı olsun ondan. Çok ilgilendi.Sağlığıma kavuştum sayesinde. Protez dişlerimden çok mem...” Devamı

Dt. Özgür Yıldırım

Dt. Özgür YILDIRIM, 1978 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamlamış ve Diş Hekimi unvanı almıştır.

2003 yılından beri Antalya - Muratpaşa'da bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmekte olan Dt. Özgür YILDIRIM, muayenehanesinde estetik diş hekimliği ve implant başta olmak üzere laminate porselenler, beyazlatma, estetik dolgular ve ortodonti vakalarında başarılı uygulamalar yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan Dt. Özgür YILDIRIM, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD) ve Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Gömülü diş

Merhabalar hocam benim yaklaşık 3.5 senedir gömülü 20 lik dişim var ama çektirmemiştim bu süre zarfında hep baş ağrısı yapıyordu. 2.5 3 aydır geçmeyen boğaz yanması (boğaz kızarıklığı) halsizlik gibi şikayetlerimden dolayı defalarca kulak burun boğaza gittim çeşitli ilaçlar kullandım augmentin bid gibi antibiyotikler ama geçmedi benim de aklıma biraz da araştırınca gömülü 20 lik dişlerle ilgili bir sorun olabileceği geldi. Gömülü 20 lik dişler halsizlik boğaz ağrısı gibi durumlar yapar mı sizce?...

Dt. Özgür Yıldırım

Dt. Özgür Yıldırım tarafından cevaplandı

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Gömülü dişler pek fazla sorun yaratmazken; ağız ortamına açıldıkları... Cevabı görmek için tıkla.

16 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

diş problemi

merhaba benim dişlerim çarpık ve sarılık var 2 tane üst 2 tane de alt çene köpek dişlerim var ve bu yüzden gülüşümü hep gizliyorum istiyorum ki doya doya dişlerimi gösterek gülmek b yüzden bana yardımcı olabilir misiniz? ve size nasıl ulaşabilirm

Dt. Özgür Yıldırım

Dt. Özgür Yıldırım tarafından cevaplandı

Merhabayardımcı olmak isterim. Çapraşıklık basit düzeydeyse bonding veya porselen lamina tedavisi il... Cevabı görmek için tıkla.

15 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Ön 2 dış çarpıklığı

Merhabalar, üstten ön 2 dişimde hafif çarpıklık mevcut.yanindakiler ve diğer tüm dişlerim düzgün. Dişe zarar vermeden yapılabilecek bir yöntem önerebilir misiniz?

Dt. Özgür Yıldırım

Dt. Özgür Yıldırım tarafından cevaplandı

Merhaba, Muayene etmeden , çapraşıklığın derecesini görmeden buradan bilgi vermek doğru olmaz. Cevabı görmek için tıkla.

18 Şubat 2019 tarihinde cevaplandı.

Dt. Özgür Yıldırım Özel Muayanehanesi
Şirinyalı Mah. Tekelioğlu Cad.No:18 K:1 D:4 (Shemall AVM-Medical Park Hastanesi Karşısı) Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Zirkonyum porselen kaplama Sabit protez Porselen laminate veneer Implant üstü protezler Implant protez Devamı

İlgi Alanları

Zirkonyum Diş Dolgusu Diş Kaplama Tam Diş Protezi Lamina Uygulamaları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AK
Ali K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Allah ondan razı olsun ondan. Çok ilgilendi.Sağlığıma kavuştum sayesinde. Protez dişlerimden çok memnunum. Saygılı bir insan Çok sevdim bu insanı Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin. Ekibinde çalışan arkadaşlarda özverili insanlar. Okursa çok selam iletiyorum

HA
Has*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Özgür beye annem protez diş için gitti.doktor beyin bilgisi yaptığı işi her şeyden önce saygısı güler yüzlü olması ilgisi alakası her şeyi ile mükemmel.zaten hastaya da gerekli olan şeyler bunlar değil mi?nice doktorlar var...ki var!!ya bi insan ilk etap da güleryüz arar karşısında anlayışlı kimse bekler işte özgür bey tam da öyle.. Allahım ilgisi alakası için ondan binlerce kez razı olsun iyi ki böyle güzel yürekli doktorlarımız var eksik olmasınlar.

K.
Ki .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar.. Ben tavsiye üzerine için dr Özgür beye gittim. Başlarda endişelerim vardı fakat Özgür hoca ve ekibinin sıcak ilgisi ile bu endişelerimi yendim. Yapilan işlemlerden elde edilen sonuçtan çok memunum. Şu anda porselen dişlerimle tereddüt etmeden güzel gülücükler verebiliyorum.:)) Tşk ederim Özgür hocama ve güzel ekibine, ellerinize sağlık..!

Sua*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun yıllardır tanıdığımız aile diş hekiminin vefası neticesinde, aynı blokta mesleki faaliyetini sürdüren Sayın Diş Dr.Özgür Yıldırım ile bir tesadüf olarak temasa geçtim. 2011 yılının bahar devrinde üst dişlerimin yarattığı problemleri(kronlar,kısmi protez vs..)görüşmek üzere kendilerine danıştım.Nisan 2011'de çekilen üst çene röntgeninin de ortaya koyduğu manzaraya bağlı olarak üst çene kronları,kısmi protez ve mevcut diş alınarak.yerine opsiyon olarak:Üst damak protez veya implant formülleri ön plana çıktı.Dr.Özgür Yıldırım,daha uzun süre gerektiren ve fakat daha kalıcı ve sağlam bir formül olan implant opsiyonunu dikkatimi çekerek tavsiye etti.Benim de bu tedavi şeklini kabul etmemle gerekli işleme girişildi.Mayıs 2011 tarihinde başlayan tedavi süreci, her safhası büyük itina ile kontrol altında tutularak, 30 Aralık 2011 tarihinde sona erdi. Bu süre içerisinde gerekli safhaların(kronların sökülmesi, kök estraksiyonu, İmplant desteklerinin yerleştirilmesi, diş dizesinin takılması)azami titizlik ve sistematik bir planlama ile neticelendirilmesi takdire sayandır.Mesleki ve insancıl itina gösteren Dt.Özgür yıldırım'a ve kendisine her safhada yardımcı olan asistanı Zuhal Hanım'a şahsi takdirlerimi ve şükran hislerimi bildirmek isterim. Başarılı çalışmalar dileği ile.

OS
Onu*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben implat tedavisi için Afyon'dan Özgür Beye geldim. Zaten öncesinde de hep diş tedavilerimi kendisi yaptı. Bu işlem kafama takılıp duruyordu. Özgür Beyle telefonda konuşup artık yaptırmaya karar verdim. Geldiğimde mükemmel bir steril ortam ve önlemler zinciri ile karşılaştım. Ne alanın uyuşturulması ne de implantın yerine takılması aşamasında en küçük acı hissi duymadım. Dolgu ve kanal tedavisinden daha sıkıntısız bir yöntem olarak gördüm. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

FU
F. U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Özgür Bey'le tanışlığımız Uzun zamana dayanıyor. Güvenimiz sonsuz Ama implanta gelince korku verici bir işlem. 2 yıl öncesinde çekimim oldu ve implant gerektiği gerçeği ile yüzyüze geldim. 2 yıldır erteleme çabası içinde bulunurken artık yaptırmam gerektiğini söyledi Özgür Bey. (Korkunun ecele faydası yok) Evet o gün geldi çattı. Korkulu bir ruh haliyle geldim.İşlem başladı ve bitti.:) Hemen buz koyarak tedaviye başladım ve akşamına ne bir ağrı ne bir şişlik olmadı. Beklediğimden çok çok güzel geçti. Dikişler alındı. Korkmanın çoook saçma ve çocuksu olduğunu farkettim. Gereksiz bir korku. Şimdi mutluyum. Çünkü bir dişim daha olacak ağzımın içinde MUTLUYUM.KORKMAYIN. Ellerine Sağlık Özgür Bey.

ED
Eme*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Özgür Bey'e bir arkadaş tavsiyesiyle geldim. Uzun yıllar önce kötü bir dişçi deneyimi yaşamıştım. Fakat zaman içinde bu korkumu yendim. Dişlerime öncelikle dolgu yapıldı. Dolgu yapımı aşamasında hiç ağrı hissetmedim. Ayrıca diş hekimimin dolgu yapma sırasında her aşamayı anlatması beni daha da rahatlattı. Dişlere dolgu yapılmadan önce dolgu olacak diş uyuşturuluyor ve bu aşamada hiçbir ağrı hissetmiyorsunuz. Diş dolgularım bittikten sonra sıra implanta geldi. İmplant hakkında doktorum bana açıklayıcı bilgiler verdi. İmplant sırasında da çene kemiğinize olan basınçtan başka da çene kemiğinize olan basınçtan başka bir şey hissetmedim.Yaklaşık yarım saatlik bir operasyondu. Ağrısız ve acısız bir şekilde tamamlandı.Sonrasında ise diş çekimi sonrasında yaşanılan bir ağrı hissettim fakat aldığım ağrı kesiciler ve doktorumun önerileriyle bu aşamayı atlattım. Emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER.

FK
F K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Özgür beyle ilk görüştüğüm zaman implant tedavisi için çok korkmuştum.İmplant yapıldı hiçbir ağrı ve acı hissetmedim. Korktuğum kadar değilmiş bir kanal tedavisinden daha basit doktorum Özgür beye çok teşekkür ederim.

S.
Ser*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İmplantla ilgili uzun zamandır araştırma yapıyordum.Yaptıran arkadaşlarımla görüştüm. Ancak yapılacak işlemin ne kadar korku verici olduğu malum. Bu yüzden sürekli erteliyordum. Sonunda Özgür Beyle yaptığımız görüşme neticesinde kararımı verdim. Üç adet implant konulacaktı.İşlem günü geldiğinde biraz tedirgindim.İmplantlar konulurken herhangi bir ağrı yada acı hissetmedim. İşlem bittikten sonra düzenli buz tatbik ettim. Çok az şişme oldu bir kaç gün. Ama 3 .günden sonrasında oda kalmadı.Sonrasında da herhangi bir ağrı olmadı. Şu ana kadar geçen zamanda olanlara baktığımda, boşuna beklediğimi anladım. Herkese verdikleri emekten dolayı çok teşekkür ederim.

M.
Meh*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Özgür beye ilk gittiğimde tedirgin gitmiştim bir tanıdık aracılığıyla çünkü; benim geçmişte diş hekiminin yanında yalışmışlığım vardı. Fakat aslında hiçbir tedirginliğe gerek olmadığını gördüm. Özgür beye ve yardımcısına buradan çok TEŞEKKÜRLER. Bundan sonra sanırım sizi aile diş hekimimiz olarak göreceğim.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Özgür Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Özgür Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Özgür Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Özgür Yıldırım Dt. Özgür Yıldırım Özel Muayanehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Özgür Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Özgür Yıldırım Diş Hekimi uzmanıdır. Zirkonyum, Diş Dolgusu, Diş Kaplama alanlarında hizmet veriyor ve Zirkonyum porselen kaplama, Sabit protez, Porselen laminate veneer hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube