Dt. Oktay Aykut Engür

Diş Hekimi - Antalya
5.0

Botox – dolgu, Dikiş, Diş Hastalıkları

“Alanindaki profesyonel işçiliğinden dolayı Dr Oktay Bey ve karsilama anından itibaren göstermiş oldu...” Devamı

Dt. Oktay Aykut Engür

1981 yılında Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu’da tamamladı. 1998 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde diş hekimliği eğitimine başladı. 2004 yılında mezun oldu ve aynı yıl Etimesgut Ankara’da vatani görevini yaptı. Daha sonra 2005 yılında Bitlis Ahlat’ta kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılına kadar kendi muayenehanesinde çalıştıktan sonra Bitlis Ahlat Devlet Hastanesinde 6 ay görev yaptı ve 2008 yılının Temmuz ayında Devlet Hastanesi görevinden istifa etti. 2008 Ağustos ayında Antalya’da özel bir klinikte çalışmaya başladı. 2009 yılının Mayıs ayından bu yana kendi kliniğinde özel muayenehane hekimliği yapmaktadır. Diş hekimliği mesleğini severek yapan Oktay Aykut Engür bu alanda yeni çıkan kitapları, bilimsel makaleleri, dergileri, ulusal, uluslararası kongre ve seminerleri yakından takip etmektedir. 2014 yılından itibaren Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Bu üyeliğinin ilk iki dönemini Toplum Ağız Diş Sağlığı Komisyon Başkanlığı ve Antalya Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrenci kolundan sorumlu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2018 yılından beri Sosyal Komisyon Başkanlığı yapmaktadır. Toplum ağız sağlığı komisyonu görevi sırasında Antalya Kaş ilçesi 55 köy okulunda 5 yıl boyunca gönüllü hekimlerle birlikte öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimleri vermiştir. TRT tarafından Antalya Cam Piramit içinde yapılan Çocuk Şenliğinde 25 bin çocuk diş muayenesi ve eğitiminde bulunmuştur. 2018 yılında Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Diş Hekimleri Odası ile beraber yapılan ‘Sağlıklı dişler mutlu gülüşler projesinde’ koordinatörlük yapmıştır. 53 dişhekimi ile birlikte 110 ilkokulda 14 bin öğrenciye tarama ve eğitimler vermiştir. Herkese sağlıklı bir gülüş vermeyi hedefleyen Oktay Aykut Engür işini severek yapmanın başarıyı beraberinde getireceğine inanmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mesleki çalışmalarına Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür) devam etmektedir.

Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)
Bahçelievler Mahallesi Konyaaltı Caddesi Murat Apartmanı 44/3 Muratpaşa/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Önleyici Ortodontik Tedavi Gömülü diş çekimi Horlama Tedavisi Implant üstü protezler İmplant uygulaması Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1981 yılında Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu’da tamamladı. 1998 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde diş hekimliği eğitimine başladı. 2004 yılında mezun oldu ve aynı yıl Etimesgut Ankara’da vatani görevini yaptı. Daha sonra 2005 yılında Bitlis Ahlat’ta kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılına kadar kendi muayenehanesinde çalıştıktan sonra Bitlis Ahlat Devlet Hastanesinde 6 ay görev yaptı ve 2008 yılının Temmuz ayında Devlet Hastanesi görevinden istifa etti. 2008 Ağustos ayında Antalya’da özel bir klinikte çalışmaya başladı. 2009 yılının Mayıs ayından bu yana kendi kliniğinde özel muayenehane hekimliği yapmaktadır. Diş hekimliği mesleğini severek yapan Oktay Aykut Engür bu alanda yeni çıkan kitapları, bilimsel makaleleri, dergileri, ulusal, uluslararası kongre ve seminerleri yakından takip etmektedir. 2014 yılından itibaren Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Bu üyeliğinin ilk iki dönemini Toplum Ağız Diş Sağlığı Komisyon Başkanlığı ve Antalya Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrenci kolundan sorumlu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2018 yılından beri Sosyal Komisyon Başkanlığı yapmaktadır. Toplum ağız sağlığı komisyonu görevi sırasında Antalya Kaş ilçesi 55 köy okulunda 5 yıl boyunca gönüllü hekimlerle birlikte öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimleri vermiştir. TRT tarafından Antalya Cam Piramit içinde yapılan Çocuk Şenliğinde 25 bin çocuk diş muayenesi ve eğitiminde bulunmuştur. 2018 yılında Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Diş Hekimleri Odası ile beraber yapılan ‘Sağlıklı dişler mutlu gülüşler projesinde’ koordinatörlük yapmıştır. 53 dişhekimi ile birlikte 110 ilkokulda 14 bin öğrenciye tarama ve eğitimler vermiştir. Herkese sağlıklı bir gülüş vermeyi hedefleyen Oktay Aykut Engür işini severek yapmanın başarıyı beraberinde getireceğine inanmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2005
Deneyim: 17 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Botox – dolgu Dikiş Diş Hastalıkları Horlama Horlama Ve Uyku Apnesi Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane ANTALYA (2005 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 19 11

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MK
MUR*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23 gün önce

Alanindaki profesyonel işçiliğinden dolayı Dr Oktay Bey ve karsilama anından itibaren göstermiş oldukları güler yüz samimiyet ilgi alakalariyla ekibine sonsuz teşekkür eder şükranlarımızı sunarız..🦷

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FE
FEY*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Kızımın tedavisini sürdüren Oktay Bey'in işinde ne kadar profesyonel olduğuna defalarca şahit oldum. Güler yüzlü, samimi, güven veren ve inanılmaz ilgili bir hekim. Kızım sayesinde çok mutlu (Dişçi korkusu yok.😁) Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Yas*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
İmplant uygulaması
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Annem Aynur Şanlı, Oktay beyin yaptığı kanal,dolgu,kaplama ve implant tedavilerinden çok memnun kaldı. Kendimde daha önce kaplama tedavisi görmüştüm. Eli çok hafiftir ayrıca çok nazik,ve kibar bir kişiliğe sahiptir. Çalıştığı ortamın temizliğine çok önem vermektedir ve kullandığı teknolojik aletler son derece kaliteli ve yenidir.Diş konusunda herhangi bir sıkıntımızda ailecek ilk tercih ettiğimiz diş hekimidir.Mesleğinde çok başarılı buluyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

AK
ALİ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Implant üstü protezler
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Her yönüyle çok iyi.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MZ
MEH*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Güleryüzlü, hastane koşulları gibi temiz. Teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
İE
İpe*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Konservatif Diş Tedavisi
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Kendim de bir diş hekimi olarak doktorum Oktay Aykut beyin ünitine sonsuz güvenle oturup tedavilerimi yaptırdım. Kendisine güzel işçiliği, sonsuz sabrı, tertemiz çalıştığı, işini severek ve büyük bir titizlikle yaptığı için teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
OS
ONU*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Cerrahi diş çekimi
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Çok ilgilendi disci korkum olmasına rağmen elinden gelen herseyi yaptı kesinlikle öneririm.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TD
TUĞ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Estetik diş hekimliği
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

İşinde çok başarılı bir diş hekimi.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ÜE
Ümr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Zirkonyum porselen kaplama
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Oktay beyi bir arkadaşımın sayesinde tanıdım ve iyiki tanımışım işinde titiz ve bir o kadar da güvenilir Bi hekim zor Bi ağız yapım vardı ve harikalar yarattı şuan güvenle gülümseye biliyorsam bu dr.bey sayesinde oldu kesinlikle hiç düşünmeden kendinizi emanet edebileceğiniz Bi hekim hersey için çok teşekkür ederim 🙏

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AA
AYH*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

İşini severek yapan, hastasına güven veren, güler yüzlü, samimi, hijyene ekstra önem veren, hastasını pisikolojik olarak yapılacak işleme hazırlayan, nazik kısacası 4 dörtlük bir insan. Kesinlikle tavsiye ederim. Allah işlerini rast getirsin 👏👏👏👏

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Oktay Aykut Engür ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Oktay Aykut Engür için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Oktay Aykut Engür için nasıl randevu alabilirim?

Dt. Oktay Aykut Engür ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741911

Dt. Oktay Aykut Engür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Oktay Aykut Engür Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür) bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Oktay Aykut Engür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Oktay Aykut Engür Diş Hekimi uzmanıdır. Botox – dolgu, Dikiş, Diş Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Önleyici Ortodontik Tedavi, Gömülü diş çekimi, Horlama Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube