Dt. Oktay Aykut Engür

Diş Hekimi - Antalya
5.0

Botox – dolgu, Dikiş, Diş Hastalıkları

“Allah razı olsun Oktay bey'den çok memnunuz yaklaşık 20 yıldır aile doktorumuzdur. En yeni ürünler v...” Devamı

Dt. Oktay Aykut Engür

1981 yılında Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu’da tamamladı. 1998 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde diş hekimliği eğitimine başladı. 2004 yılında mezun oldu ve aynı yıl Etimesgut Ankara’da vatani görevini yaptı. Daha sonra 2005 yılında Bitlis Ahlat’ta kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılına kadar kendi muayenehanesinde çalıştıktan sonra Bitlis Ahlat Devlet Hastanesinde 6 ay görev yaptı ve 2008 yılının Temmuz ayında Devlet Hastanesi görevinden istifa etti. 2008 Ağustos ayında Antalya’da özel bir klinikte çalışmaya başladı. 2009 yılının Mayıs ayından bu yana kendi kliniğinde özel muayenehane hekimliği yapmaktadır. Diş hekimliği mesleğini severek yapan Oktay Aykut Engür bu alanda yeni çıkan kitapları, bilimsel makaleleri, dergileri, ulusal, uluslararası kongre ve seminerleri yakından takip etmektedir. 2014 yılından itibaren Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Bu üyeliğinin ilk iki dönemini Toplum Ağız Diş Sağlığı Komisyon Başkanlığı ve Antalya Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrenci kolundan sorumlu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2018 yılından beri Sosyal Komisyon Başkanlığı yapmaktadır. Toplum ağız sağlığı komisyonu görevi sırasında Antalya Kaş ilçesi 55 köy okulunda 5 yıl boyunca gönüllü hekimlerle birlikte öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimleri vermiştir. TRT tarafından Antalya Cam Piramit içinde yapılan Çocuk Şenliğinde 25 bin çocuk diş muayenesi ve eğitiminde bulunmuştur. 2018 yılında Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Diş Hekimleri Odası ile beraber yapılan ‘Sağlıklı dişler mutlu gülüşler projesinde’ koordinatörlük yapmıştır. 53 dişhekimi ile birlikte 110 ilkokulda 14 bin öğrenciye tarama ve eğitimler vermiştir. Herkese sağlıklı bir gülüş vermeyi hedefleyen Oktay Aykut Engür işini severek yapmanın başarıyı beraberinde getireceğine inanmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mesleki çalışmalarına Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür) devam etmektedir.

Bahçelievler Mahallesi Konyaaltı Caddesi Murat Apartmanı 44/3 Muratpaşa/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Önleyici ortodontik tedavi Gömülü diş çekimi Horlama tedavisi Implant üstü protezler İmplant uygulaması Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1981 yılında Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ordu’da tamamladı. 1998 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde diş hekimliği eğitimine başladı. 2004 yılında mezun oldu ve aynı yıl Etimesgut Ankara’da vatani görevini yaptı. Daha sonra 2005 yılında Bitlis Ahlat’ta kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılına kadar kendi muayenehanesinde çalıştıktan sonra Bitlis Ahlat Devlet Hastanesinde 6 ay görev yaptı ve 2008 yılının Temmuz ayında Devlet Hastanesi görevinden istifa etti. 2008 Ağustos ayında Antalya’da özel bir klinikte çalışmaya başladı. 2009 yılının Mayıs ayından bu yana kendi kliniğinde özel muayenehane hekimliği yapmaktadır. Diş hekimliği mesleğini severek yapan Oktay Aykut Engür bu alanda yeni çıkan kitapları, bilimsel makaleleri, dergileri, ulusal, uluslararası kongre ve seminerleri yakından takip etmektedir. 2014 yılından itibaren Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Bu üyeliğinin ilk iki dönemini Toplum Ağız Diş Sağlığı Komisyon Başkanlığı ve Antalya Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrenci kolundan sorumlu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2018 yılından beri Sosyal Komisyon Başkanlığı yapmaktadır. Toplum ağız sağlığı komisyonu görevi sırasında Antalya Kaş ilçesi 55 köy okulunda 5 yıl boyunca gönüllü hekimlerle birlikte öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimleri vermiştir. TRT tarafından Antalya Cam Piramit içinde yapılan Çocuk Şenliğinde 25 bin çocuk diş muayenesi ve eğitiminde bulunmuştur. 2018 yılında Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Diş Hekimleri Odası ile beraber yapılan ‘Sağlıklı dişler mutlu gülüşler projesinde’ koordinatörlük yapmıştır. 53 dişhekimi ile birlikte 110 ilkokulda 14 bin öğrenciye tarama ve eğitimler vermiştir. Herkese sağlıklı bir gülüş vermeyi hedefleyen Oktay Aykut Engür işini severek yapmanın başarıyı beraberinde getireceğine inanmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2005
Deneyim: 18 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Botox – dolgu Dikiş Diş Hastalıkları Horlama Horlama Ve Uyku Apnesi Devamı

Hobiler

Bisiklet,yüzme,yürüyüş,masa tenisi Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane ANTALYA (2005 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 19 11

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HAB*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 gün önce
Genel anestezi ile diş tedavisi
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Allah razı olsun Oktay bey'den çok memnunuz yaklaşık 20 yıldır aile doktorumuzdur. En yeni ürünler ve teknolojiyi kullanıyor. İşini severek ve özveriyle yapıyor.

RD
RÜS*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
12 gün önce
Estetik diş hekimliği
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Mükemmeliyetçi olması ve doğal görünüme önem vermesi burayı benim tek tercihim yapıyor çok tşk ederim herkese tavsiye ediyorum

RD
RÜS*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
23 gün önce
Implant protez
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Harika bi tedavi yapıldı ailecek tercihimiz Oktay ve ekibine teşekkür ederiz

ÜÇ
Ülk*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26 gün önce
Kompozit dolgu
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Kesinlikle hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir klinik.hekim konusunda çok başarılı ,deneyimli eli hafif hve hızlı üstelik her yaptığı işlemi anlatarak çalışması beniçok rahatlatıyor.bütün işlemlerin en son teknoloji ile yapılması güven veriyor.asistanlar güler yüzlü ve işinin ehli.İyilki bana kızım Dt oktay 1 numaradır lütfen ona git demiş iyilki yollarımız kesişmiş teşekkürler. İyilkivarsınız bu sektörde..sizin gibi hekimler olmalı şansınız açık olsun hocam.

AG
AHM*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Zirkonyum porselen kaplama
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Emin ellerdesiniz. Çok başarılı. çalışan herkes güleryüzlü samimi tüm ekip koordineli profesyonel bir şekilde çalışıyor.

ÜÇ
Ülk*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Zirkonyum porselen kaplama
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Mükemmel karsılama .son sistem cihazların kullanımı 18 yıllık deneyiminin vermis oldugu deneyimi ile mükemmel bir calisma ..diş hekimimi buldum dedirtecek kadar iddalı konusuyorum.eline yüregine saglik oktay hocam.her sekilde yaptigi isi seviyorr ve bunu hastasına yansitiyor..hic bir olumsuzlukla karsilasmadim ..oktay hocamın nezdinde adistanları selen hn,fatos hn.ve neziha hn a da tesekkur ederim.. hepsi alaninda cok basarili..iyiki sizleri tanimisim.. iyiki yollarımız sizlerle kesismis.. szi tavsiye eden onur hocamada tesekkurler..

PE
PIN*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Endodontik tedavi uygulamaları
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Alaninda uzman ve insan iliskileri konusunda oldukca basarili bir hekim. Tavsiye ederim.

SON*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Implant protez
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

Daha uygun fiyata tedavi olacak yer bulabilirsiniz ama daha mutlu ayrılacağınız yer bulamazsınız. Ben deneyimledim olmadı. Kullandığı dikiş ipine kadar malzemesini açıklamaktan çekinmez, uygulayacağı tedaviyi baştan sona detaylı anlatır, herşey dediği gibi olur, eli cok hafiftir, tüm çalışanlar tamamen konularına hakimdir. Kısaca gözünüz kapalı kendinizi Dt.Oktay bey ve iş arkaşlarına emanet ediniz ve kapıdan çıkarken ilk yazdığım cümleyi hatırlayınız.

SÜL*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Lazer destekli diş hekimliği
Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür)

10 yaşındaki oğlumun kalıcı azı dişi çürüğü için tedavinizi Oktay bey yaptı. Ellerine emeğine sağlık çok memnun kaldım.

MK
MUR*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Alanindaki profesyonel işçiliğinden dolayı Dr Oktay Bey ve karsilama anından itibaren göstermiş oldukları güler yüz samimiyet ilgi alakalariyla ekibine sonsuz teşekkür eder şükranlarımızı sunarız..🦷

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dt. Oktay Aykut Engür ile nasıl iletişime geçerim?

Dt. Oktay Aykut Engür için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dt. Oktay Aykut Engür için nasıl randevu alabilirim?

Dt. Oktay Aykut Engür ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741911

Dt. Oktay Aykut Engür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dt. Oktay Aykut Engür Dental Smile Antalya (Oktay Aykut Engür) bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dt. Oktay Aykut Engür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dt. Oktay Aykut Engür Diş Hekimi uzmanıdır. Botox – dolgu, Dikiş, Diş Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Önleyici ortodontik tedavi, Gömülü diş çekimi, Horlama tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube