Diş Hekiminin Adresi

Parsana Mah., Beyhekim Cad. No:3, 42070 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Ağiz Ve Dış Sağliği Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Kürşat Köşker Hakkında

Mustafa Kürşat Köşker Kimdir?

Dt. Mustafa Kürşat Köşker, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Kürşat Köşker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kürşat Köşker Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iye..nül Songur
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kürşat hocadan başkasına gitmem o kadar net söylüyorum. Antalyada kimseye gidemedim o kadar güveniyorum doktoruma. Keşke herkes mesleğine onun kadar saygılı olsa. 08-01-2019

an..müş
Zamanlama
İlgi
Ortam

İŞİNİ SEVEREK YAPAN ADAMIN HALİ BİR BAŞKA .ÖZEL HASTAHANEDE GİBİ HİSSEDİYORSUNUZ KENDİNİZ ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM 08-10-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Mustafa Kürşat Köşker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Mustafa Kürşat Köşker kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. M Köşker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Mustafa Kürşat Köşker için nasıl randevu alabilirim?
Dt. M Köşker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Kürşat Köşker ile anlaşmalı?
Mustafa Kürşat Köşker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Mustafa Kürşat Köşker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Mustafa Kürşat Köşker Konya Ağiz Ve Dış Sağliği Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Mustafa Kürşat Köşker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Mustafa Kürşat Köşker Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Mustafa Kürşat Köşker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Mustafa Kürşat Köşker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Mustafa Kürşat Köşker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. M Köşker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Mustafa Kürşat Köşker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. M Köşker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.