Diş Hekiminin Adresi (2)

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Beyazevler Mahallesi, Beyazevler, Adnan Kahveci Bulvarı İl Bank Karşısı No:24, 01170 Çukurova/Adana  Adana
Adana Fatma Kemal Timuçin Ağız Ve Dış Sağlığı Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Meltem Aglagu Hakkında

Meltem Aglagu Kimdir?

Dt. Meltem Aglagu, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Meltem Aglagu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Meltem Aglagu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Meltem Aglagu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Meltem Aglagu kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. M Aglagu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Meltem Aglagu için nasıl randevu alabilirim?
Dt. M Aglagu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Meltem Aglagu ile anlaşmalı?
Meltem Aglagu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Meltem Aglagu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Meltem Aglagu Adana Devlet HastanesıAdana Fatma Kemal Timuçin Ağız Ve Dış Sağlığı Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Meltem Aglagu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Meltem Aglagu Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Meltem Aglagu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Meltem Aglagu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Meltem Aglagu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. M Aglagu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Meltem Aglagu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. M Aglagu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.