Dt. Fitnat Fişekçi, Samsun, Diş Hekimi

Dt. Fitnat Fişekçi

Diş Hekimi - Samsun

Diş Çekimi, Diş Dolgusu, Diş Eti Kanaması

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

19 Mayıs Mahallesi, İstiklal Cd. No:81, 55030 İlkadım/Samsun  İlkadım, Samsun
DİŞ HEKİMİ FİTNAT FİŞEKCİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fitnat Fişekçi Hakkında

Fitnat Fişekçi Kimdir?

Dt. Fitnat FİŞEKÇİ, 13 Haziran 1977 tarihinde Samsun'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Samsun'da tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazanmış ve 1999 yılında mezun olarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

Lisans eğitiminin ardından tekrar Samsun'a dönmüş olan Dt. Fitnat FİŞEKÇİ, 17 yıldır klinisyenlik yapmaktadır. 2011 yılında Almanya Aachen Üniversitesi Laser Mastership (Diş hekimliğinde Laser Terapileri konulu) diplomasını ve yine aynı yıl Almanya'nın Nürnberg şehrinde IFZI Enstitüsü'nde Prof. Dr. Malfred Lang yönetiminde "implant cerrahisi” alanında eğitim almıştır.

Dt. Fitnat FİŞEKÇİ, 2014 yılında ise Almanya Mainz da J. Gutenberg Üniversitesi'nde klinik anatomi ve ileri cerrahi, implantoloji ve periontal cerrahi uygulamalarını içeren teorik ve pratik eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca 2012 yılından beri her yıl Brezilya Modal Enstitüsü'nden gelen ve Türkiye'de çeşitli eğitimler veren saygıdeğer Prof. Dr. Patricia Valerio'dan "Erken Yaşta Koruyucu Fonksiyonel Çene Ortopedisi, İleri Yaş Sabit Ortodonti, Çene eklemi Bozuklukları ve Horlama Tedavisi konularında eğitimler almaktadır.

Dt. Fitnat FİŞEKÇİ, eğitimi süresince ve sonrasında pek çok kongre, seminer ve organizasyona katılmış, kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. Samsun'da bulunan özel kliniğinde Laser Destekli Implant, PRF Uygulamaları ve Periodontal Tedaviler (diş eti tedavileri, diş eti çekilmeleri, gülümseme dizaynı (gummy smile) vb), Estetik Diş Hekimliği ve Ortodonti, Genel Diş Hekimliği alanlarında hastalarına tedaviler uygulamaktadır. 

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rteza..s

Mesleğini en güzel şekilde icraa eden gerek el becerisi gerek güler yüzü ve yakınlığı ,ilgisi , müdahalesi operasyonu tedavinin tümü nü en hızlı en hafif şekilde tamamlayan tanıdığım en iyi doktor :) referans sonucu tanıştık ama iyiki tanıdım dediğim en kıymetli dış doktoru fitnat fisekci mukembel ekibi ile başarılarının devamını dilerim... 23-06-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Fitnat Fişekçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Fitnat Fişekçi kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. F Fişekçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Fitnat Fişekçi için nasıl randevu alabilirim?
Dt. F Fişekçi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dt. Fitnat Fişekçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Fitnat Fişekçi DİŞ HEKİMİ FİTNAT FİŞEKCİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Fitnat Fişekçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Fitnat Fişekçi Diş Hekimi, uzmanıdır. Estetik dolgular, Beyazlatma, Hareketli protez, Bleaching (Diş Beyazlatma), Implant protez, Sabit protez, Çocuk diş tedavisi, İmplant uygulaması, Zirkonyum porselen kaplama, Inlay - onlay (porselen dolgu) alanlarında hizmet veriyor ve Diş Çekimi, Diş Dolgusu, Diş Eti Kanaması, Diş Sıkma, Endodonti (Kanal Tedavisi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dt. Fitnat Fişekçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Fitnat Fişekçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Fitnat Fişekçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. F Fişekçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Fitnat Fişekçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. F Fişekçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.