Diş Hekiminin Adresi

Hamidabat, Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulvarı Üzeri No:207, 09500 Çine/Aydın  Aydın
Aydin Çıne Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çağan Acar Hakkında

Çağan Acar Kimdir?

Dt. Çağan Acar, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Çağan Acar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çağan Acar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Çağan Acar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Çağan Acar kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. � Acar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Çağan Acar için nasıl randevu alabilirim?
Dt. � Acar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çağan Acar ile anlaşmalı?
Çağan Acar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Çağan Acar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Çağan Acar Aydin Çıne Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Çağan Acar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Çağan Acar Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Çağan Acar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Çağan Acar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Çağan Acar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. � Acar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Çağan Acar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. � Acar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.