Diş Hekiminin Adresi

Merkez, Ünlü Sk. No:6, 34164 Güngören/İstanbul  İstanbul
Güngören Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bünyamin Karkın Hakkında

Bünyamin Karkın Kimdir?

Dt. Bünyamin Karkın, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bünyamin Karkın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bünyamin Karkın Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..güm
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tam manasıyla mükemmel bi doktor yıllar once bi dolgu yaptirmistim ve sanki bugün yapılmış gibi sıkıntisiz kullaniyorum bi çok dolgu yaptirdim baska hastanede hepsi kırıldı ağrı yaptı ama bünyamin beyin yaptığı disten asla sıkıntı yasamadim 20-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Bünyamin Karkın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Bünyamin Karkın kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. B Karkın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Bünyamin Karkın için nasıl randevu alabilirim?
Dt. B Karkın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bünyamin Karkın ile anlaşmalı?
Bünyamin Karkın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Bünyamin Karkın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Bünyamin Karkın Güngören Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Bünyamin Karkın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Bünyamin Karkın Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Bünyamin Karkın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Bünyamin Karkın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Bünyamin Karkın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. B Karkın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Bünyamin Karkın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. B Karkın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.