Diş Hekiminin Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Asım Emre Ceyhan Hakkında

Asım Emre Ceyhan Kimdir?

Dt. Asım Emre Ceyhan, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Asım Emre Ceyhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Asım Emre Ceyhan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Asım Emre Ceyhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Asım Emre Ceyhan kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. A Ceyhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Asım Emre Ceyhan için nasıl randevu alabilirim?
Dt. A Ceyhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Asım Emre Ceyhan ile anlaşmalı?
Asım Emre Ceyhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Asım Emre Ceyhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Asım Emre Ceyhan Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Asım Emre Ceyhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Asım Emre Ceyhan Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Asım Emre Ceyhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Asım Emre Ceyhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Asım Emre Ceyhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. A Ceyhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Asım Emre Ceyhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. A Ceyhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.