Doktorun Adresi

İncili Pınar, Ali Fuat Cebesoy Blv. No:45, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Sani Konukoğlu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zülküf Ekşi Hakkında

Zülküf Ekşi Kimdir?

Dr. Zülküf Ekşi, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zülküf Ekşi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zülküf Ekşi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zülküf Ekşi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zülküf Ekşi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Ekşi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zülküf Ekşi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Ekşi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zülküf Ekşi ile anlaşmalı?
Zülküf Ekşi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zülküf Ekşi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zülküf Ekşi Sani Konukoğlu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zülküf Ekşi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zülküf Ekşi Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Zülküf Ekşi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zülküf Ekşi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zülküf Ekşi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Ekşi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zülküf Ekşi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Ekşi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.