Dr. Zuhal Güneş

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Zuhal Güneş Hakkında

Zuhal Güneş Kimdir?

Dr. Zuhal Güneş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Zuhal Güneş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zuhal Güneş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zuhal Güneş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zuhal Güneş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Güneş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zuhal Güneş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zuhal Güneş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zuhal Güneş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zuhal Güneş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Zuhal Güneş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zuhal Güneş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zuhal Güneş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Güneş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zuhal Güneş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Güneş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.