Dr. Tufan Teker

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

No:, Yavuz Selim, 30 Ağustos Cd. No:39, 02400 Kahta/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tufan Teker Hakkında

Tufan Teker Kimdir?

Dr. Tufan Teker, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Tufan Teker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tufan Teker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Tufan Teker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Tufan Teker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T Teker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Tufan Teker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T Teker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tufan Teker ile anlaşmalı?
Tufan Teker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Tufan Teker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Tufan Teker Adıyaman Kahta Devlet HastanesıBursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Tufan Teker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Tufan Teker Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Tufan Teker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Tufan Teker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Tufan Teker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T Teker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Tufan Teker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T Teker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.