Dr. Taner İyigün, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Dr. Taner İyigün

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sefaköy mah No:11 34303, Atakent, Turgut Özal Blv, 34307 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
İstanbul Mehmet Akıf Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(Y)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ğla..lan

13 Ocak 2020 tarihinde Taner hoca ve ekibi babamın çok zor ve riskli ameliyatını gerçekleştirdi. Aort damarı, kalp kapağı, kalpten beyne giden bir damar değiştirildi. Ameliyat sonrası yoğun bakımdan tekrar bir ameliyata alınıp by pass ameliyatı yapıldı. 7 günlük bir yoğun bakım sonrası normal servise alınıp taburcu olduk. Allah Taner hoca ve ekibinden razı olsun. Bize babamı geri verdi. Gözünüz kapalı güvenip sevdiklerinizi teslim edebileceğiniz tek hastane.Yusuf Gün 29-01-2020

met ali..�urtcu

Aort damarı yırtılması ından 5 yada 6 defa ameliyat oldum.çok güvendiğim kendini gördüğüm de huzur bulduğum doktorum bizlere çok ilgili samimi Taner hocama saygı ve sevgilerimle ALLAH ondan razı olsun 10-01-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Taner İyigün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Taner İyigün kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. T İyigün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Taner İyigün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. T İyigün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Taner İyigün ile anlaşmalı?
Taner İyigün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Taner İyigün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Taner İyigün İstanbul Mehmet Akıf Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(Y) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Taner İyigün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Taner İyigün Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Taner İyigün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Taner İyigün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Taner İyigün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. T İyigün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Taner İyigün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. T İyigün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.