Dr. Sultan Tıraş

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Sultan Tıraş Hakkında

Sultan Tıraş Kimdir?

Dr. Sultan Tıraş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Sultan Tıraş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sultan Tıraş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sultan Tıraş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sultan Tıraş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Tıraş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sultan Tıraş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sultan Tıraş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sultan Tıraş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sultan Tıraş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Sultan Tıraş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sultan Tıraş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sultan Tıraş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Tıraş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sultan Tıraş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Tıraş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.